0

@Dari0G Tak, tak ;P Tacy samozwańczy eksperci od zdrowia są tak samo dobrzy jak te wszystkie Michały Wrzoski co uważają, że umrzesz bo zjesz sobie snickersa.

Jak jesz odpowiednią ilość kcal dziennie, nie jakiegoś syfu tylko z akceptowalnie zdrowej żywności to nie, nic za 20 lat nie będzie ;P

1

@Szczygiel06 W Pragmate

5

@Mario96w Im szybciej tym lepiej bo jeszcze nam naklepią w klasyku ;P

0

@Dari0G To jest kawałek zwykłego batata w przyprawie ;P Juz nie przesadzajmy. Kiełbasę sobie człowiek zje w majówkę to też nie umrze. Jeszcze jakbym ja codziennie pizze żarł xD

0

@Dari0G Kiedyś się ta materia przemieni ;P Jak człowiek głodny jest to je a nie patrzy, że jest po 18:00
@VamoSBarca88 Po co?

0

@Dari0G Myślę, że za specjalnej różnicy nie ma jeśli zjesz x kalorii rano albo wieczorem bo finalnie zjesz tyle samo ;P Poza tym głodny byłem to se zjadłem! Nie będę szedł na głodnego spać a wcześniej nie miałem czasu

0

@Dari0G Godzina jedznie nie ma znaczenia a ja dzisiaj niewiele co zjadłem ;P A jutro też trochę kilometrów zrobię

0

@Rifek To na obiad jutro ;P I cały przyszły tydzień w sumie

4

Biedna kolacja ale zawsze coś ;P Smacznego i dobrej nocy na zaś:
https://zapodaj.net/plik-ZQZycrncsS
Oby jutro Real stracił punktyy

0

@Szczygiel06 No i pograłem całe pół godziny xD

0

@ikar34 Nie, myślę, że Yamalinho się po prostu obrazi jak nie będzie grał w każdym meczu 102 minut. Flick trochę ma problem z rotacjami

1

@Szymemdymek Jak się nie gra cały sezon to później ciężko się dobrze pokazać :P

0

@michal26 Nie no, Real nie wtopi z Espaniolem :P

0

@domin1515 Uber Eats, polecam xD

0

@Szczygiel06 Najpierw tą kuchnię ogarnąć bo jutro tym bardziej mi się nie będzie chciało xD

2

Jeszcze jeden kurs z Pizza Hut się trafił ale to niestety muszę jeszcze kuchnię dzisiaj sprzątną ;P Finalnie udało się prawie stówkę dzisiaj zarobić więc całkiem, całkiem (w 5,5h). Jutro może wieczorem głównie pojeżdżę.

1

@VamoSBarca88 Skończyłem i sprint po rower xD Dostawa 2,5 km z dojazdem do lokalu ;P

4

To już pracoholizm chyba ale jeszcze jedną pizze dostarczyłem dzisiaj xD Kolejna dyszka w portfelu.

0

@esem91 Patelnia była zwykła a nie żadna dedykowana do naleśników

3

@VamoSBarca88 To z wierzchu. Twaróg musi być bo bez twarogu się nie najesz

16

0

@Ilka Ja już wcześniej 2 zjadłem :P

2

@Gibbon_FCB Tak, City z mistrzem

4

I jakoś leci ten drugi dzień majóweczki:
https://zapodaj.net/plik-3a4GULhjfW

0

@MsBarca Całościowo to 75,46 zł w 4h 45 min xD Po prostu teraz jeszcze na chwilę wyjechałem po przerwie obiadowej ;P
@Kondzix No nawet jeśli to ja w ogóle SI nie ogarniam ;P

1

@Kondzix Bardzo legit xD Poza tym to mnie by trzeba było uczyć obsługi Ej Aj ;P

1

Wyjechałem jeszcze chwilę popracować dzisiaj. Zarobiłem 10,88, wydałem 4,99 na chałke i 3,99 na 4 baterie AA 1,5V. Stonks xD Jutro chyba trzeba sobie wolne zrobić :P

6

Krasnoludy > elfy


1

@Kozinho. Dokładnie, nie nasz problem, że w Azji nikt z nimi nie chce grać.

0

@FcPortoFan1999 Na swój kraj i tak nie można chyba głosować ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?