4

Zapragnąłem posiadać pewną rzecz:


@BillyButcher @MirusAmisz

1

@AssisMoreira Mama mi z Madery przywiozła XD Więc podejrzewam, że tak :D

1

Ale chałka z dżemem z marakui to wybitna potrawa!

0

@Faro Tylko u Niekrytego Krytyka

6

Nie wiem dlaczego w Polsce mielibyśmy upamiętniać osobę która nie chciała niepodległej Polski xD


0

@Derpowsky I później waga do góry XD Nie przesadzajmy, jedna osoba (a przynajmniej ja) zjem z 1-2 kawałki karkówki, jedną kiełbę, zagryzę bułką i wystarczy

0

@PeRRy No normalnie xD To aż taka ujma na honorze?

1

@clyde Zawsze w sobotę mogę dokupić :P

0

Kurde, niby nie jest droga ta Karkówka ale mi pół kilo mięsa nie potrzebne xD Na majóweczkę musi starczyć sama kiełba :P

1

@Criss18Barca Wtedy smakuje najlepiej :D Ja rozważam czy sobie jeszcze karkówki nie kupić. Z racji braku innych rozwiązań z patelni by była ale zawsze to coś

1

@Criss18Barca Ale to jutro dopiero :P

0

@PeRRy Ja tak mówię ciągle w strzelankach xD Otwarcie przyznaję, że jestem lamusem

1

Ksiądz, pastor, pop - co za różnica :D


0

@LeszekFCB Tak ale u miłej Pani Ukrainki. Pierogi na słodko, z wiśniami

1

@Jakchcesz Noszę w portfelu tylko gruby szmal. Drobnych nie mam

1

@Bolton Za późno. Zakupione zostały 2 Skyry i chleb tostowy. Teraz idę dokupić ser

1

Matko, przecież jutro sklepy zamknięte... to trzeba się wybrać dzisiaj na zakupy

1

Ubisoft jeszcze ma to coś:


1

@Roobo Janusz to jak już to do Bosaka pewnie będzie szedł xD

4

Jest jeszcze ratunek dla Mejzy xD


0

@BorzyKrzys Nie no, trochę więcej

5

Harkonen sobie dorabia :P


1

Nie no, ten McDonald to się nadaje do zaorania xD Jak nie potrafią zapakować napoju na dowóz to niech robią to co KFC/Burger King czyli dają w butelce. Zapakują byle jak i niech się kurier męczy jak mu torbę zaleje...
@alone49

0

Kiedy mniejszość grecka w Sejmie?


0

@Aequlibre Nie no, ja też rzadko daję (głównie Polakom) :) Ja mam zdrowe podejście tzn. jak ktoś da - super, jak nie - nic się nie dzieje. Też wiem, że te żarcie zamawiane jest drogie po prostu xD

2

@MirusAmisz Kolejne pieniądze do wydania...

0

@Faro Nie no, myślę, że przesadza. Nawet jakby ktoś by się znalazł to a) chłop przecież zarabia internetem, b) mało kto po takiej akcji by się chłopaka czepiał

0

@Aequlibre Żarcie wożę

0

Druga Pani minister też niestety zostaje na stanowisku...


0

@Deviler Zawsze możesz być jeszcze lepszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?