Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zapragnąłem posiadać pewną rzecz:
@BillyButcher @MirusAmisz
1
@AssisMoreira Mama mi z Madery przywiozła XD Więc podejrzewam, że tak :D
1
Ale chałka z dżemem z marakui to wybitna potrawa!
0
@Faro Tylko u Niekrytego Krytyka
6
Nie wiem dlaczego w Polsce mielibyśmy upamiętniać osobę która nie chciała niepodległej Polski xD
0
@Derpowsky I później waga do góry XD Nie przesadzajmy, jedna osoba (a przynajmniej ja) zjem z 1-2 kawałki karkówki, jedną kiełbę, zagryzę bułką i wystarczy
0
@PeRRy No normalnie xD To aż taka ujma na honorze?
1
@clyde Zawsze w sobotę mogę dokupić :P
0
Kurde, niby nie jest droga ta Karkówka ale mi pół kilo mięsa nie potrzebne xD Na majóweczkę musi starczyć sama kiełba :P
1
@Criss18Barca Wtedy smakuje najlepiej :D Ja rozważam czy sobie jeszcze karkówki nie kupić. Z racji braku innych rozwiązań z patelni by była ale zawsze to coś
1
@Criss18Barca Ale to jutro dopiero :P
0
@PeRRy Ja tak mówię ciągle w strzelankach xD Otwarcie przyznaję, że jestem lamusem
1
Ksiądz, pastor, pop - co za różnica :D
0
@LeszekFCB Tak ale u miłej Pani Ukrainki. Pierogi na słodko, z wiśniami
1
@Jakchcesz Noszę w portfelu tylko gruby szmal. Drobnych nie mam
1
@Bolton Za późno. Zakupione zostały 2 Skyry i chleb tostowy. Teraz idę dokupić ser
1
Matko, przecież jutro sklepy zamknięte... to trzeba się wybrać dzisiaj na zakupy
1
Ubisoft jeszcze ma to coś:
1
@Roobo Janusz to jak już to do Bosaka pewnie będzie szedł xD
4
Jest jeszcze ratunek dla Mejzy xD
0
@BorzyKrzys Nie no, trochę więcej
5
Harkonen sobie dorabia :P
1
Nie no, ten McDonald to się nadaje do zaorania xD Jak nie potrafią zapakować napoju na dowóz to niech robią to co KFC/Burger King czyli dają w butelce. Zapakują byle jak i niech się kurier męczy jak mu torbę zaleje...
@alone49
0
Kiedy mniejszość grecka w Sejmie?
0
@Aequlibre Nie no, ja też rzadko daję (głównie Polakom) :) Ja mam zdrowe podejście tzn. jak ktoś da - super, jak nie - nic się nie dzieje. Też wiem, że te żarcie zamawiane jest drogie po prostu xD
2
@MirusAmisz Kolejne pieniądze do wydania...
0
@Faro Nie no, myślę, że przesadza. Nawet jakby ktoś by się znalazł to a) chłop przecież zarabia internetem, b) mało kto po takiej akcji by się chłopaka czepiał
0
@Aequlibre Żarcie wożę
0
Druga Pani minister też niestety zostaje na stanowisku...
0
@Deviler Zawsze możesz być jeszcze lepszym