Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Yamalinho pojawiający się na 4 sekundy tyle zmienił!!!
2
Kowboje @macio_944
4
Diana zhakowała Racoon City
0
Akurat taki tematyczny shorts ;D
3
@Tasde A wiesz kogo jeszcze wsparli? WOŚP
3
@Roobo Szczególnie zgodziłaby się z tym pewna Arcykapłanka
3
@Faro Powszechnie wiadomo, że przed tym streamem Polacy w ogóle nie byli chętni do pomagania ;P
0
@Kinginiesta A jeden ją dostał a później zbombardował Syrię:)
11
@Faro Ja tam mu nie umniejszam (też streama nie oglądałem bo istnieją ciekawsze rzeczy na tym świecie) ale gdzie tu z Noblem albo z porównaniem zdjęcia do Religi xD Jeszcze poprośmy papieża o kanonizację.
Natomiast zrobił wspaniałą rzecz
2
Uwielbiam portal internetowy X (dawniej twitter) xD
0
@4drian0 Zwiastun dawać a nie! Ale tak jak się jaram tak niepokoi mnie, że chyba nie ma tam być znanych bohaterów z gier :P
0
Ciekawe czy pójdzie na krzesło:
3
@Sulimo Rentę ma?
2
@NeroTFP1 Też bym chciał tyle zarabiać :P
0
@malicinho No ja jednak jestem Tivoltowcem ale Sarge'a też dużo kiedyś oglądałem :)
0
Mamy system kanclerski. Co prawda prezydent o tym nie wie ale mamy xD
3
@Cochise #StopCenzurze #WolnaLaRambla
0
@Roobo Czekaj, co? XD
0
Ostatnia butelka bez kaucji zwrócona... życie już nie będzie takie jak kiedyś :c Ale chociaż do Lidla będzie można rzadziej chodzić :P
13
Ciapunio:
4
@Bolton Ja proponuję jednak UberEats
1
Sarge i Tivolt to absolutne legendy na YT!
3
Komu ciasta bo ostatni kawałek został:
https://zapodaj.net/plik-YSEivCzDf2
0
@clyde A czy ja mówię, że mu ma być wstyd? (Gdzie widać, że było mu wstyd jak się o tym dowiedział?) Ja o sobie piszę, że mi by było gdyby ktoś w telewizji taką moją wiązankę łaciny puścił xD
0
@PatrychoO Ja bym się ze wstydu pod ziemię zapadł xD
1
@Bolton Najlepszy wrocławski dostawca jedzenia, celbryta, filantrop
1
@Bykunn Ciekawostka - usunięcie migdałków w 2015 roku to kosz 2,2 tys. złotych :D
2
@Archie Przez 23 lata :P
@Luciano99 A to dopiero początek zalet
@Hosh Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!
0
Przy okazji ostatniego streama sobie sprawdziłem na ile mi NFZ wyliczył zarejestrowane w systemie świadczenia i wychodzi na to, że państwo na mnie do tej pory wydało 27 467,38 zł - no trochę poszło kasy
0
@takisobiektos AC4 to był kopiuj wklej AC3 w innej scenerii i była to zła gra? Była bardzo przyjemna