1

@PatrychoO Yamalinho pojawiający się na 4 sekundy tyle zmienił!!!

2

Kowboje @macio_944


4

Diana zhakowała Racoon City


0

Akurat taki tematyczny shorts ;D


3

@Tasde A wiesz kogo jeszcze wsparli? WOŚP

3

@Roobo Szczególnie zgodziłaby się z tym pewna Arcykapłanka

3

@Faro Powszechnie wiadomo, że przed tym streamem Polacy w ogóle nie byli chętni do pomagania ;P

0

@Kinginiesta A jeden ją dostał a później zbombardował Syrię:)

11

@Faro Ja tam mu nie umniejszam (też streama nie oglądałem bo istnieją ciekawsze rzeczy na tym świecie) ale gdzie tu z Noblem albo z porównaniem zdjęcia do Religi xD Jeszcze poprośmy papieża o kanonizację.

Natomiast zrobił wspaniałą rzecz

2

Uwielbiam portal internetowy X (dawniej twitter) xD


0

@4drian0 Zwiastun dawać a nie! Ale tak jak się jaram tak niepokoi mnie, że chyba nie ma tam być znanych bohaterów z gier :P

0

Ciekawe czy pójdzie na krzesło:


3

@Sulimo Rentę ma?

2

@NeroTFP1 Też bym chciał tyle zarabiać :P

0

@malicinho No ja jednak jestem Tivoltowcem ale Sarge'a też dużo kiedyś oglądałem :)

0

Mamy system kanclerski. Co prawda prezydent o tym nie wie ale mamy xD


3

@Cochise #StopCenzurze #WolnaLaRambla

0

@Roobo Czekaj, co? XD

0

Ostatnia butelka bez kaucji zwrócona... życie już nie będzie takie jak kiedyś :c Ale chociaż do Lidla będzie można rzadziej chodzić :P

13

Ciapunio:


4

@Bolton Ja proponuję jednak UberEats

1

Sarge i Tivolt to absolutne legendy na YT!


3

Komu ciasta bo ostatni kawałek został:
https://zapodaj.net/plik-YSEivCzDf2

0

@clyde A czy ja mówię, że mu ma być wstyd? (Gdzie widać, że było mu wstyd jak się o tym dowiedział?) Ja o sobie piszę, że mi by było gdyby ktoś w telewizji taką moją wiązankę łaciny puścił xD

0

@PatrychoO Ja bym się ze wstydu pod ziemię zapadł xD

1

@Bolton Najlepszy wrocławski dostawca jedzenia, celbryta, filantrop

1

@Bykunn Ciekawostka - usunięcie migdałków w 2015 roku to kosz 2,2 tys. złotych :D

2

@Archie Przez 23 lata :P
@Luciano99 A to dopiero początek zalet
@Hosh Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!

0

Przy okazji ostatniego streama sobie sprawdziłem na ile mi NFZ wyliczył zarejestrowane w systemie świadczenia i wychodzi na to, że państwo na mnie do tej pory wydało 27 467,38 zł - no trochę poszło kasy

0

@takisobiektos AC4 to był kopiuj wklej AC3 w innej scenerii i była to zła gra? Była bardzo przyjemna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?