0

@RomanGroza W sensie ten AC4 to też niby Remake ale nie pozmieniali chyba aż tyle :P Ale ja i tak się cieszę bo mimo wszystko wygląda dużo, dużo ładniej

0

@JanuszKorwinMikke No na tym polega Remake ;P

1

Nie wiem kim jest xj0nathan ale oby!!!


2

@macio_944 No spoko tylko dlatego, że zaczął odwalać akcje z "sepsą" to potencjalnie neutralnym ludziom to się mało podoba i mamy takie błędne koło.
Owsiak angażuje się polityczne ---> ktoś krytykuje Owsiaka za upolitycznienie WOŚPu ---> ktoś krytykuje kogoś, że śmie krytykować Owsiaka

3

@macio_944 Owsiak sobie trochę sam winny mieszając politykę do WOŚPu. Gdzie ja jak już coś wrzucę to nie z powodu Owsiaka

1

@MesQueUnClub_87 Mi się tak raz w piekarniku stało xD

0

@MesQueUnClub_87 A taka myśl mnie wzięła podczas czytania obsługi frajera i tego jak mężczyzna zawsze wie lepiej co i jak xd

1

Na każdej instrukcji obsługi powinno być napisane - "no i co? Jednak nie działa?"

8

@esem91 No i to porównanie jest równie głupie :P

24

@MessiForeverTheBest Nie, nie jest to dobre porównanie xD

4

@Jakchcesz No cóż...


2

@bartekvisca Nie no albo chłop po prostu jechał za szybko i teraz kręci albo faktycznie zasłabnął za kierownicą :P Tyle

7

Odznaczenie:


1

@Azi Nie, obejrzyj sobie gameplay po prostu ;) To będzie ten sma Black Flag tylko dużo, dużo ładniejszy. Hype jest!!!

1

@Azi To się ździwisz ;) AC4Resynced to hit będzie

2

Nikt już nie pamięta o samurajach!


2

@Comentateiro Ostateczne rozwiązanie kwestii muszej

3

@Jakchcesz W sensie choćdzy im pół świata patrzyło na ręce to jak będą chcieli zrobić przekręt to i tak zrobią. Ale chyba legit wygląda.

11

@VamoSBarca88 Rozwalą swoje służby zdrowia? :D

20

Polska sławna


1

@PatrychoO Mi się podoba xD Jak za tą stówkę to fajny shooter z fajnym humorem

3

@PatrychoO Wydarzyły się dymy:


5

1

@norbi77 Ja w czerwcu kupuję w pre-orderze xD

1

@LOPEZ16 Nawet bardzo XD

0

@kamiVeB A jaka partia byłaby dobra? ;P Chciał pomagać ludziom więc został posłem. I bardzo dobrze ale nie mówmy, że to nie był polityk.

1

@kamiVeB Nie jest politykiem ale został politykiem :P To był dobry człowiek no ale polityk czego by o sobie nie mówił.

0

@kamiVeB Miałem wrzucać ale to jednak przesada grafika :P

1

@VamoSBarca88 Dokładnie tak!

0

@4drian0 W jedynkę nie grałem bo się zatrzymałem na samym początku i nie wiedziałem co dalej zrobić XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?