Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanGroza W sensie ten AC4 to też niby Remake ale nie pozmieniali chyba aż tyle :P Ale ja i tak się cieszę bo mimo wszystko wygląda dużo, dużo ładniej
0
@JanuszKorwinMikke No na tym polega Remake ;P
1
Nie wiem kim jest xj0nathan ale oby!!!
2
@macio_944 No spoko tylko dlatego, że zaczął odwalać akcje z "sepsą" to potencjalnie neutralnym ludziom to się mało podoba i mamy takie błędne koło.
Owsiak angażuje się polityczne ---> ktoś krytykuje Owsiaka za upolitycznienie WOŚPu ---> ktoś krytykuje kogoś, że śmie krytykować Owsiaka
3
@macio_944 Owsiak sobie trochę sam winny mieszając politykę do WOŚPu. Gdzie ja jak już coś wrzucę to nie z powodu Owsiaka
1
@MesQueUnClub_87 Mi się tak raz w piekarniku stało xD
0
@MesQueUnClub_87 A taka myśl mnie wzięła podczas czytania obsługi frajera i tego jak mężczyzna zawsze wie lepiej co i jak xd
1
Na każdej instrukcji obsługi powinno być napisane - "no i co? Jednak nie działa?"
8
@esem91 No i to porównanie jest równie głupie :P
24
@MessiForeverTheBest Nie, nie jest to dobre porównanie xD
4
@Jakchcesz No cóż...
2
@bartekvisca Nie no albo chłop po prostu jechał za szybko i teraz kręci albo faktycznie zasłabnął za kierownicą :P Tyle
7
Odznaczenie:
1
@Azi Nie, obejrzyj sobie gameplay po prostu ;) To będzie ten sma Black Flag tylko dużo, dużo ładniejszy. Hype jest!!!
1
@Azi To się ździwisz ;) AC4Resynced to hit będzie
2
Nikt już nie pamięta o samurajach!
2
@Comentateiro Ostateczne rozwiązanie kwestii muszej
3
@Jakchcesz W sensie choćdzy im pół świata patrzyło na ręce to jak będą chcieli zrobić przekręt to i tak zrobią. Ale chyba legit wygląda.
11
@VamoSBarca88 Rozwalą swoje służby zdrowia? :D
20
Polska sławna
1
@PatrychoO Mi się podoba xD Jak za tą stówkę to fajny shooter z fajnym humorem
3
@PatrychoO Wydarzyły się dymy:
5
#MouseP.I.ForHire
Doskonale cię rozumiem gościu...
https://zapodaj.net/plik-bjoOGMY5TO
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
1
@norbi77 Ja w czerwcu kupuję w pre-orderze xD
1
@LOPEZ16 Nawet bardzo XD
0
@kamiVeB A jaka partia byłaby dobra? ;P Chciał pomagać ludziom więc został posłem. I bardzo dobrze ale nie mówmy, że to nie był polityk.
1
@kamiVeB Nie jest politykiem ale został politykiem :P To był dobry człowiek no ale polityk czego by o sobie nie mówił.
0
@kamiVeB Miałem wrzucać ale to jednak przesada grafika :P
1
@VamoSBarca88 Dokładnie tak!
0
@4drian0 W jedynkę nie grałem bo się zatrzymałem na samym początku i nie wiedziałem co dalej zrobić XD