Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@krefi10 Wolałbym jednak żeby nie było takiej potrzeby. Od dbania o zdrowie Polaków jest służba zdrowia i politycy a nie inni Polacy
1
U niej wszystko działa poprawnie w głowie?
1
@Jakchcesz To jest jakieś inne uniwersum xD
5
W nagrodę pracownik dostanie uścisk dłoni prezesa:
https://x.com/i/status/2048087049387888697
18
Dostałem frajera :D
https://zapodaj.net/plik-QTjbAACYwL
@macio_944 @michal26 @NeroTFP1 @Comentateiro @Arkon @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @AssisMoreira @clyde
0
@draxidox Chyba, że w ten sposób. To się też nawet zgodzę. Ja często zjeżdżam z ulicy przez przejście dla pieszych ;P
0
@draxidox W sensie ja wiem dlatego patrząc na całokształt nie wiem czy bym nie powiedział, że to po prostu głupota a nie żaden szacun :P Od biedy je stać to sobie perukę kupią.
2
@Arkon Ja przeczytałem newsa to stwierdziłem, że walę pracę tego dnia i wracam do domu ;P Ja ogólnie ulicą jeżdżę już w ostatecznej ostateczności. Nawet drogą rowerową nie lubię jak jest bezpośrednio na ulicy.
@draxidox W sensie co kuleje? Po prostu jako rowerzysta nie masz żadnej ochrony przed zderzeniem i tyle.
0
@draxidox Czy ja wiem czy szacun?
0
@Chimera "Kieliszek" 100 ml ;P O 19:30 podejdę na stację sprawdzić się i tyle
1
Miałem dzisiaj jeszcze popracować ale się zapomniałem i się wypiło z kieliszek likieru wiśniowego 17,5% ;P No nic, raczej wolne dzisiaj już...
0
@Dari0G No a miałem skręcać ze skrajnie prawego pasa? :D No Pan policja trochę zdenerwowany, wytłumaczył jak jechać "bezpiecznie" (nie żebym uważał, że coś źle zrobiłem) i bez mandatu się obyło
1
@RosjaninBut Dlatego ten system ławy przysięgłej to też patologia taka jak niektórzy sędziowie u nas
1
@Bykunn W sensie, że w porównaniu do sznura pewnie droższe :P Ogólnie dobrze przeprowadzone powieszenie (jak bardzo źle to nie brzmi) też jest "humanitarne" bo ci momentalnie przerywa rdzeń kręgowy.
@tbas Akurat u nich to w większości protestanci
0
@Dari0G Nie, myślałem, że będę musiał skręcić to podjechałem do lewej strony, się okazało, że nie więc już odbijałem do prawej (bo nie jestem typowym pedalarzem, ja nawet jadąc samochodem dam się wyprzedzić jak ktoś bardzo musi xD) ale akurat na mnie trąbneli i się pytali co ja tak slalomem jadę
1
Ogólnie jeśli już mieć karę śmierci to albo przez powieszenie albo przez rostrzelanie:
@michal26
0
@RosjaninBut Mnie raz na takiej drodze policja zatrzymała i mam stresa więc unikam w ogóle jeżdżenia takimi drogami a jak już muszę to zawsze z prawej strony.
6
Szanta:
Ale będzie pływane po Karaibach :D Naprawdę lubiłem sobie robić Roleplay w AC4 i unikałem szybkich podróży xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @KamQiX @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde
4
Żydzi to Jezusa chcieli (i z pewnego punktu widzenia im się udało) zabić XD
2
Jaki wąs XD
0
@Luciano99 No ja tego Remaka będę platynował wieć... xD
0
@4drian0 Będę dumnie pływał w kociołku.
0
@Proxi Być może. Ja wiem, że i tak w to zagram na premierę
@KamQiX Bez przesady :) Poza aspektami technicznymi tu trochę nie ma co zepsuć a myślę, że wielu zagra nawet jak będzie to AC:Shadows 2.0
5
Asasyn z Karaibów:
"Assassin's Creed Black Flag Resynced jest już w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się gier na Steamie. Zamówienia przedpremierowe rozpoczęły się zaledwie dzień temu."
Ja swój dostęp pewnie kupię gdzieś w czerwcu dla emocji chociaż ten pakiet pre-orderowy taki se :P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @KamQiX @norbi77 @MesQueUnClub_87
2
Niedobrze...
1
@addept Nie wiem co odpisać na te baity więc jedynie życzę miłej nocy
0
@addept No jechał drogą :P
1
@Jakchcesz No łącznie to zrobiłem dzisiaj jakieś 66 xd
1
@July_6_BcN 4 paluszki rybne, trochę frytek i surówki z marchewki no i ciasta urodzinowego trochę. No i teraz sobie tosty zrobię
1
No to na wieczór zrobiło się jeszcze 14,27 km. Co prawda godzinki brakuje żeby wyjeździć dzisiaj "zakładowe" 8h ale chyba sobie dam już spokój xD