1

@FcPortoFan1999 Ja też. I dzisiaj. I jutro. I może w niedzielę. No i w poniedziałek

3

@MeAndSwan Hmm... no pomyślmy czy nie będzie xD A to wszystko żeby Jaś Kapela miał na narkotyki

1

No to do pracy rodacy...

0

@barteq Nic w tym dziwnego. Ulga dla duszy

1

@kubix05 Czyli pewnie skończy się dzisiaj zarobkiem 15zł/h

1

@JimMorrisonFCB Można uzupełnić żelazo we krwi

6

Jaś Kapela łagodnie uśmiechnięty:


@michal26 @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @July_6_BcN @misterio

3

Janusz Korwin-Mikke


0

@Dari0G Otworzyć Steama i sprawdzić to sekund 5 :)

6

O proszę - Star Wars: Galactic Racer w całkiem przyjemnej cenie jak na dzisiejsze standardy. Tylko 160 złotych polskich. Więc pewnie realnie za tą stówkę będzie do kupienia.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz

1

@Cochise 5 czerwca premiera

1

@PatrychoO Tak to na razie wygląda xD

7

0

@Gall No wydaje mi się, że jako osoba odpowiedzialna za zdrowie to tak średnio sobie radzi

0

@LukaszFan Na patelni bym robił jak już XD

3

Dominos czy Pizza Hut?

4

Zapragnąłem posiadać pewną rzecz:


@BillyButcher @MirusAmisz

1

@AssisMoreira Mama mi z Madery przywiozła XD Więc podejrzewam, że tak :D

1

Ale chałka z dżemem z marakui to wybitna potrawa!

0

@Faro Tylko u Niekrytego Krytyka

6

Nie wiem dlaczego w Polsce mielibyśmy upamiętniać osobę która nie chciała niepodległej Polski xD


0

@Derpowsky I później waga do góry XD Nie przesadzajmy, jedna osoba (a przynajmniej ja) zjem z 1-2 kawałki karkówki, jedną kiełbę, zagryzę bułką i wystarczy

0

@PeRRy No normalnie xD To aż taka ujma na honorze?

1

@clyde Zawsze w sobotę mogę dokupić :P

0

Kurde, niby nie jest droga ta Karkówka ale mi pół kilo mięsa nie potrzebne xD Na majóweczkę musi starczyć sama kiełba :P

1

@Criss18Barca Wtedy smakuje najlepiej :D Ja rozważam czy sobie jeszcze karkówki nie kupić. Z racji braku innych rozwiązań z patelni by była ale zawsze to coś

1

@Criss18Barca Ale to jutro dopiero :P

0

@PeRRy Ja tak mówię ciągle w strzelankach xD Otwarcie przyznaję, że jestem lamusem

1

Ksiądz, pastor, pop - co za różnica :D


0

@LeszekFCB Tak ale u miłej Pani Ukrainki. Pierogi na słodko, z wiśniami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?