Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Nie no, ja to zjem :D Nie jest idealnie ale ujdzie
2
@mrboom Tak średnio właśnie xD Nie wiem czy ta mąka kukurydziana to jednak nie taki dobry zamiennik ziemniaczanej czy za krótko ją suszyłem ale środek nie do końca się sciął ;P
0
@qbsonFCBarca Beza miała być :P
2
Coś takiego mi wyszło ;P
https://zapodaj.net/plik-9SLQgRpNnh
@Safrani @MesQueUnClub_87
0
@Dankho94isback Patrząc na to, że twoja praca w teorii idzie nie na ciebie a na obecnych emerytów to dla samego systemu nie byłoby to dobre rozwiązanie :P
4
@MessiForeverTheBest No to do 65 w górę kobietom w takim razie.
1
No i spoko, tylko w górę a nie w dół. Ewentualnie "krakowskim targiem" ustawić na 63 lata
0
@Aragorn33 Dorosły człowiek btw XD
0
@Ryse
1. 2/-2.5 0:2
2. 2/-2.5 0:2
3. X/-2.5 1:1
4. 1/-2.5 2:0
5. 2/+2.5 1:2
6. 2/+2.5 1:2
7. 1/-2.5 1:0
8. 2/-2.5 0:1
9. 1/+2.5 3:0
10. 2/+2.5 1:2
Bonus: Nie
1
Jak to "stanie się częścią procesu formacji przyszłych liderów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych."? XD
1
@Pedri16Future Zabrakło dyktatora i takie są efekty
0
@agaFCB Jedyny "mały sklepik" w okolicy to monopolowy xD
1
@Ilka Wyglądają elegancko na razie ;) Git wyjdą i okej
0
@Hosh We Wrocławiu raz ci sprawdzą raz nie :P Ale oni torby tak przeszukiwali, że jakbyś się postarał to na spokojnie byś nóż wniósł xD
0
@agaFCB W Leclercu. W innych sklepach to takiej w ogóle nie widziałem xD
0
@MesQueUnClub_87 Do tego wszystkiego bym użył zwykłej, pszennej której mam nadmiar :P
0
@Eklerek To sobie płać za mąkę 9 zeta xD Ja jestem biznesmanem, nie przepłacam
0
@MesQueUnClub_87 Czat Dżi Pi Ti powiedział, że kukurydziana też będzie git a nie zapłacę 8,99 za pół kilo mąki której potrzebują łyżeczkę ;P
3
@Frimpong No i @Jakchcesz zagłosował podwójnie. Głos nieważny
2
Robione są bezy z er frajera ;P Zamiast mąki ziemniaczanej użyłem kukurydzianej bo ta ziemniaczana kosztuje chore pieniądze :P
@MesQueUnClub_87 @Safrani
5
@MichuZ44 British Karen
0
@Sinirsey Jajko
0
Dlaczego rude koty są takie wspaniałe?
1
@Safrani To ja wolę takie zwykłe
1
@PatrychoO Jak już dawali to wziąłem ten krzyżyk postawiłem ;P
1
Smash burger czy normalny burger?
4
@NeroTFP1 Oby tym razem Arsenal wygrał
1
@MichuZ44 Ja już szykuję z 500 zł na prom imperialny...
1
@Jakchcesz To jest ten cały Pedri?
4
@ali3gator Nie genialne