0

@agaFCB Nie no, ja to zjem :D Nie jest idealnie ale ujdzie

2

@mrboom Tak średnio właśnie xD Nie wiem czy ta mąka kukurydziana to jednak nie taki dobry zamiennik ziemniaczanej czy za krótko ją suszyłem ale środek nie do końca się sciął ;P

0

@qbsonFCBarca Beza miała być :P

2

0

@Dankho94isback Patrząc na to, że twoja praca w teorii idzie nie na ciebie a na obecnych emerytów to dla samego systemu nie byłoby to dobre rozwiązanie :P

4

@MessiForeverTheBest No to do 65 w górę kobietom w takim razie.

1

No i spoko, tylko w górę a nie w dół. Ewentualnie "krakowskim targiem" ustawić na 63 lata


0

@Aragorn33 Dorosły człowiek btw XD

0

@Ryse
1. 2/-2.5 0:2
2. 2/-2.5 0:2
3. X/-2.5 1:1
4. 1/-2.5 2:0
5. 2/+2.5 1:2
6. 2/+2.5 1:2
7. 1/-2.5 1:0
8. 2/-2.5 0:1
9. 1/+2.5 3:0
10. 2/+2.5 1:2

Bonus: Nie

1

Jak to "stanie się częścią procesu formacji przyszłych liderów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych."? XD


1

@Pedri16Future Zabrakło dyktatora i takie są efekty

0

@agaFCB Jedyny "mały sklepik" w okolicy to monopolowy xD

1

@Ilka Wyglądają elegancko na razie ;) Git wyjdą i okej

0

@Hosh We Wrocławiu raz ci sprawdzą raz nie :P Ale oni torby tak przeszukiwali, że jakbyś się postarał to na spokojnie byś nóż wniósł xD

0

@agaFCB W Leclercu. W innych sklepach to takiej w ogóle nie widziałem xD

0

@MesQueUnClub_87 Do tego wszystkiego bym użył zwykłej, pszennej której mam nadmiar :P

0

@Eklerek To sobie płać za mąkę 9 zeta xD Ja jestem biznesmanem, nie przepłacam

0

@MesQueUnClub_87 Czat Dżi Pi Ti powiedział, że kukurydziana też będzie git a nie zapłacę 8,99 za pół kilo mąki której potrzebują łyżeczkę ;P

3

@Frimpong No i @Jakchcesz zagłosował podwójnie. Głos nieważny

2

Robione są bezy z er frajera ;P Zamiast mąki ziemniaczanej użyłem kukurydzianej bo ta ziemniaczana kosztuje chore pieniądze :P
@MesQueUnClub_87 @Safrani

5

@MichuZ44 British Karen

0

@Sinirsey Jajko

0

Dlaczego rude koty są takie wspaniałe?

1

@Safrani To ja wolę takie zwykłe

1

@PatrychoO Jak już dawali to wziąłem ten krzyżyk postawiłem ;P

1

Smash burger czy normalny burger?

4

@NeroTFP1 Oby tym razem Arsenal wygrał

1

@MichuZ44 Ja już szykuję z 500 zł na prom imperialny...

1

@Jakchcesz To jest ten cały Pedri?

4

@ali3gator Nie genialne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?