0

@Encore Prawda, miałem 1 pkt ponad średnią - Foden nie zagrał, a WHU stworzyło tylko 0.17 xG przeciwko MCI, co nie przeszkodziło im strzelić gola w samej końcówce xD Ten Lanzini już będzie mi się kojarzył z golami w końcówkach w meczach z silnymi rywalami :P

2

Już jutro o 19:00 deadline przed następną kolejką. U mnie wjechały dwa transfery (jeden minusowy - pierwszy od kilku tygodni :D). Zmiana ustawienia na 3-5-2 (napastnicy nas nie rozpieszczają w tym sezonie). PS. W końcu mam taką głębię składu, że mogę robić transfery rezerwowego GK lub 3 pozycji na ławce :D

@Rust_Cohle @Encore @Janiama @Bocheno1 @ElTomas @Szreko @JimMorrisonFCB

5

Rennes w obecnym sezonie w europejskich rozgrywkach: 5W-2R-0P (15:8). W ostatnich 13 meczach we wszystkich rozgrywkach: 10W-3R-0P (31:9).

@JarekS La Rambla wam gratuluje dobrze wykonywanej roboty :D

16

Carlo Ancelotti:

"Kiedy trenowałem Milan, sprowadziliśmy Ronaldo.
Po transferze ważył jakieś 100 kilogramów.
Przed pierwszym meczem powiedziałem mu:

′′Wiesz, że nie mogę Cię wystawić, musisz schudnąć"
Odpowiedział mi:

′′Mam zająć się strzelaniem bramek czy bieganiem? Jeśli bieganiem, posadź mnie na ławce, jeśli strzelaniem bramek, daj mi zagrać."
Zagrał, strzelił dwa gole.

Ci Brazylijczycy ... xD

20

Diego Forlan:

"Kiedy grałem w Hiszpanii, dostałem raz pytanie dlaczego po bramkach nie całuję herbu Atletico Madryt?"

"Zawsze podążałem za przykładem moich rodziców:
Nie byłem kibicem Aletico, nie wychowałem się w Madrycie.
Moi rodzice nauczyli mnie szanować symbole, a moim sposobem wyrażenia szacunku było nie być fałszywym populistą, ale być profesjonalistą.
Całowałem tylko herby Peñarolu i Urugwaju, bo tam dorastałam i jestem ich kibicem".

Taką postawę się szanuje.

35

Megan Rapinoe (piłkarka):

"Jestem lekceważona, bo jestem kobietą. Słyszę, że nie zasługuję na więcej niż mam dotychczas właśnie z tego powodu. Pomimo tylu zwycięstw w piłce nożnej nadal otrzymuję jako kobieta gorszą pensję niż mężczyźni."

Ronda Rousey (zawodniczka MMA):
"Myślę, że to ile zarabiasz, powinno mieć coś wspólnego z tym ile pieniędzy dostarczasz. Jestem najlepiej opłacaną zawodniczką nie dlatego, że Dina i Lorenzo chciały zrobić coś miłego dla pań. Robią to ponieważ dostarczam im największe cyfry! Zarabiam dla nich najwięcej pieniędzy"

Ronda, kobieto chyba zacznę Ci kibicować!

15

Jak zwykle ... zdania ekspertów są podzielone :D
https://zapodaj.net/12f731db1d13c.png.html

13

Powiem tak ... nawet jeśli La Rambla wykastrowała Depaya po pierwszej połowie to w drugiej sam sobie wyhodował cojones :D

1

Pierdu pierdu o Chopenie. Gdyby tak było to bukmacher by zbankrutował.

0

Matko kochana, dawno tak nie śmiechłem XD

Jak media starają się wpłynąć na opinię publiczną ...
https://pl.investing.com/news/cryptocurrency-news/huragan-covid-przetacza-sie-przez-kryptowaluty-bitcoin-i-ethereum-osiagaja-najniz-305428

2

@Rust_Cohle Miałem inne plany, ale Chilwell wypada na ~6 tygodni, więc wjechał awaryjnie Reece James.
@Szumi Wymień Chill'a, szkoda zamrożonych pieniędzy.

1

Przyznam się szczerze ... jest mi kompletnie obojętne, kto wygra ZP. Dla mnie (i pewnie większości polskich kibiców Barcy) to sytuacja win-win. Lecz jeśli oni nie będą na pierwszych dwóch miejscach, a pogłoski się potwierdzą i Benzema wyprzedzi Lewego to będzie prawdziwy ... LE CABARET!

1

Do wszystkich, nawet tych niespecjalnie ogarniających ekonomię - ufać możecie tylko sobie. Lepszą decyzją jest inwestycja w siebie (w naukę), a następnie indywidualne pomnażanie swoich oszczędności niż powierzanie ich bez wiedzy instytucjom finansowym.

3

Tak Juranovic wykorzystał wczorajszą 11-nastkę vs Leverkusen. Coś mi to przypomina :D
https://streamable.com/tc7pfz

3

@MamerTponad100 Fatiego masz za piłkarza jeszcze nie na poziomie Barcy, dobrze rozumiem ? Popatrz w ilu meczach LM zagrał (ile minut w LM rozegrał), jaką ma skuteczność, co ile celnych strzałów strzela gola, potem go krytykuj :D

15

Chorzy ludzie ... Chciwość nie zna granic.

0

Wracaj do pełni zdrowia wikingu, czekamy.

30

Wszyscy się zgodzimy, że zmiana Dembele ZDECYDOWANIE na plus, ale w ramach ciekawostki ... w 24 min. zanotował 15 strat nasz komarek XD

9

Piłka może nie trafiać do bramki. Można mieć szczęście, można mieć pecha.

ALE TRZEBA DLA TEJ KOSZULKI ZOSTAWIĆ SERCE NA MURAWIE.

I DZIŚ TAK BYŁO.

Całe 90 min. z przyjemnością oglądałem to spotkanie. Oby drużyna dalej tak się rozwijała i wyciągała wnioski. Gavi, Nico, Demir, Araujo, Dembele ... Chapeau bas!!!

52

Demir: dwa udane dryblingi + pięć wygranych pojedynków + dwa groźne strzały (pierwszy zakończył się rożnym, drugi na poprzeczce). W dodatku pobudza publiczność i motywuje resztę kolegów z drużyny.

W końcu facet podjął rękawice. Oby tak dalej!

6

Po pierwszej połowie 0.92 : 0.16 w xG na korzyść Barcelony. Lecz co najważniejsze ? Styl ... w końcu można ich oglądać, przyklaskiwać i uśmiechać się pod nosem!

Jedyne zagrożenie, które Benfica stworzyła było ze stałych fragmentów gry. Z gry nie dopuszczamy ich do żadnej okazji. Xavi będzie musiał z nimi nad tym popracować. W ten sposób najwięcej szkód ponosimy.

0

@mekston W dzisiejszym meczu Villarreal jest lepszy od Man.Utd. chodź wiadomo, że nie zawsze wygrywa ten z większą inicjatywą i intensywnością, a Ci Młodzi Chłopcy ze Szwajcarii już w obecnym sezonie ich pokonali :D

0

@mekston W ostatnich 4 sezonach 3 zakwalifikowali się do LM. Dwa razy wyszli z grupy, raz zajęli trzecie miejsce za RB i PSG. Bez CR'a sezon temu się zakwalifikowali do LM, gdzie w grupie są z Young Boys, Villarreal i Atalantą. Trochę inny poziom :D Oczywiście CR swoje strzela, ale jak ocenisz jego udział w pressingu, defensywie ? Przed jego przybyciem ofensywa Czerwonych Diabłów działała bardzo dobrze. Bruno błyszczał. Po dołączeniu CR Bruno nie strzelił gola już od 8 meczy. Jest znacznie słabszy w ofensywie. Przypadek ?

1

Juventus w LM przed dołączeniem CR:

14/15 = Finał
15/16 = 1/8 - odpadnięcie po dogrywce z Bayern'em
16/17 = Finał
17/18 = Ćwierćfinał - odpadnięcie po pamiętnym dwumeczu z Realem (0:3, 3:1)

Po przyjściu CR:

18/19 = Ćwierćfinał - odpadnięcie z Ajax'em
19/20 = 1/8 finału - odpadnięcie z Lyon'em
20/21 = 1/8 finału - odpadnięcie z Porto

Ostatni sezon CR w Juve = przerwanie wieloletniej hegemonii Juve na własnym podwórku i strata 13 punktów do lidera w Serie A.

Jego początek w Manchesterze też nie napawa optymizmem. Czerwone Diabły notują znacznie gorsze wyniki z nim niż w zeszłych sezonach bez niego.

Nie mam na celu dyskryminowania zasług CR. Po prostu wypisałem te dane w formie ciekawostki. Może to tylko zbieg okoliczności i CR specjalnie wybiera "podupadające" sportowo marki :P

3

@kuz Haa ... dawno się tak nie uśmiałem :D

6

Lewy załadował taką bramę i to z rozwiązanym butem :D
https://x.com/angel_picks/status/1463215729604444169

17

Ale Araujo sobie zrobił cheetosa serowego na włosach :D


0

@ElTomas Ładnie podgoniłeś mimo tych minusowych :D Byłem prawie pewien, że w końcu się sparzysz na tych ujemnych transferach, a Ty co kolejkę notujesz niezłe wyniki na czysto :]

0

@patry295 Tym bardziej, że jest coraz więcej krytyki odnośnie kopania krypto - produkuje za dużo technologicznych śmieci i korzysta ze zbyt małego procenta OZE (>40%).

4

@jedrek7000 I wtedy ... wiesz o co chodzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?