Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Triple jest jeden na cały sezon.
0
@monsterrize Ta rozmowa do nikąd nie prowadzi. Widzę, że masz zbyt życzeniowe myślenie wobec obecnej sytuacji klubu, któremu zacząłeś kibicować pewnie, gdy świecił triumfy (nie mówię, że to coś złego chodź daje pewne negatywne nawyki).
0
@monsterrize Garcia ma 20 lat, Araujo ma 22 lata i ponad 3k w pierwszej drużynie. Garcia grał na Euro i dotarł do półfinału. Współczuję takim piłkarzom jak Garcia czy Dest, którzy nie skończyli 21 roku życia, a doświadczają takiego hejtu za błędy (mimo, że to normalne u młodych zawodników rozgrywających pierwszy sezon na najwyższym szczeblu). A propo plotek i zdania komentatorów (czyt. dziennikarzy sportowych) - już Lucho raz się wypowiedział na ten temat :D
0
@Encore Nie, nie. Tylko Free Hit - dobrze, że cokolwiek dostaliśmy. Chociaż to leży w ich interesie, nowy boost na pewno przyciągnie graczy.
0
@ElTomas I tak nieźle podgoniłeś. Myślałem, że w końcu się 'przejedziesz' na tych minusowych transferach, a jednak Ci się ładnie spłacały :D
1
To nie wróży nic dobrego ... dla nich :D
2
@ElTomas Zawsze tak robię. Przed ostatnią kolejką ludzie masowo kupowali Watkinsa tak, że jego cena wzrosła o 0.2$, a ~1h przed DL okazało się, że mecz Villi przełożony :P
0
@Kengo Jak skorzystać z Free Hit ? Wchodzisz w zakładkę 'Transfers'. Dobierasz sobie transfery, upewniasz się czy to już wszystkie. Na koniec klikasz 'Make transfers' i wybierasz opcję 'Play free hit'. Po kliknięciu tej opcji klamka zapadła. Nie możesz już wykonać kolejnych darmowych transferów (chyba, że sobie je uzbierałeś z poprzednich kolejek) ani użyć drugiego Free Hita przed tą samą kolejką.
4
@Rust_Cohle @Encore @JimMorrisonFCB @Szreko @Janiama @Emhyr @ElTomas
OGŁOSZENIE PARAFIALNE FPL!!!
Deadline dopiero 26.12 o 12:00, ale niedawno wyszedł pewien news, otóż ... ze względu na wiele przełożonych meczy dostajemy drugiego Free Hita (od kolejki 20, czyli nie tej najbliższej tylko następnej od 28.12).
Oczywiście nie musimy wykorzystywać już teraz dodatkowego Free Hita (nie ma on ograniczenia czasowego). Tak więc możemy trzymać oba Free Hity (jeśli ktoś jeszcze nie wykorzystał podstawowego) do samego końca sezonu.
PS. Wraz z końcem roku upływa ważność dzikiej karty (jeśli ktoś jeszcze jej nie wykorzystał). Z nowym rokiem dostaniemy drugą i ostatnią w tym sezonie dziką kartę.
0
@monsterrize Więc przez to, że oglądasz i analizujesz mecze sądzisz, że znasz się na tym lepiej niż Koeman, Xavi, Luis Enrique ? W takim razie mam szczęście, że mogę porozmawiać z taką osobą :D
0
@monsterrize Nie mogę brać na poważnie Twojej opinii, gdy wypisujesz takie rzeczy, a przy okazji przekręcasz nazwisko jednego z liderów obecnej Barcy.
0
@nawy12 A ja tak napisałem ?
9
@Janiama Też to zauważyłem. Facet znakomicie sobie radzi z lepszymi fizycznie rywalami.
9
Może warto przypomnieć, że we wczorajszym starciu z wice-liderem La Liga na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w składzie Barcy wybiegli:
* Araujo (22l. - drugi poważny sezon w seniorskiej piłce);
* Garcia (20l. - pierwszy poważny sezon w seniorskiej piłce);
* Gavi (17l. - pierwszy poważny sezon w seniorskiej piłce);
* Abde (20l. - pierwszy poważny sezon w seniorskiej piłce);
* Jutgla (22l. - pierwszy poważny sezon w seniorskiej piłce).
Dopiero w drugiej połowie ze względu na regulamin pojawił się Nico (19l. - pierwszy poważny sezon w seniorskiej piłce).
Średni wiek wyjściowej jedenastki - 25.5 w porównaniu do 28.4 (Sevilla).
1
@Rewolucja123 UnLucky Luuk może w końcu strzeli gola głową, jak wejdzie w końcówce meczu na podmęczonego rywala, a np. Dembouz strzeli go prosto w czółko :D
1
@El dominatore Najpierw starają się usunąć maskę klauna z jego twarzy. Ktoś mu ją namalował markerem podczas snu.
3
Xavi prowadzi Barcę w La Lidze od 6 spotkań. Wd xG Barca w tym okresie powinna zdobyć ~14-15 pkt. Zdobyła 11 (średnio 1.83 na mecz), co jest powodem zarówno nieskuteczności w ataku jak i obrony w defensywie (chodź i tak jest znacznie lepiej niż pod wodzą Koemana - średnio 1.42 pkt na mecz w tym sezonie ligowym). Co jednak najważniejsze - Barca względem pierwszych meczy z Xavim na ławce zaliczyła spory progres w jakości szans, do których dochodzą rywale. Jest ich co raz mniej.
W końcu pozbywam się tego słabego nastroju przed każdym meczem, że znowu teoretycznie słabszy rywal 'zje nas taktycznie'. Co być może najważniejsze, Xavi stawia na zawodników, którzy pasują do jego modelu, który stara się zaimplementować - nie odwrotnie. U Ronalda zapewne dalej pod nieobecność Depaya i Fatiego pierwsze skrzypce grałby Luuk. Tym czasem oglądamy w ataku dwóch naturalnych skrzydłowych wchodzących w drybling i wygrywających pojedynki do współki z środkowym napastnikiem, który oddaje wiele strzałów i robi przestrzeń kolegom z drużyny.
0
@Yoshi94 Ze względu na moje hobby (zdrowy tryb życia - jedne z najlepszych zainteresowań) ograniczam się do imprez okolicznościowych typu: urodziny, komunie, chrzty, wesela itp.
2
@Hosh To w naszym stylu :D
5
Jesteśmy jednym z nielicznych krajów w Europie i ostatnim w UE, który wciąż utrzymuje wyższy wiek emerytalny dla mężczyzn niż dla kobiet (podobnie jest w Rosji, Ukrainie, Białorusi, Albanii i Mołdawii).
Zacne grono. Tutaj już feministki nie dotarły ? :D
2
@Zoker Dlatego piję tylko okazyjnie :D
0
@barteggg08 A po co się nastawiać na straty pkt Realu i potem się rozczarować ? Nie bądźmy optymistami, pesymistami tylko realistami. Real obecnie jest najsilniejszy w La Lidze, większość podstawowej jedenastki to piłkarze bardzo doświadczeni i zapewne wygrają w tym sezonie z bezpiecznym zapasem pkt. Tylko, że ... mam jeden minus względem Carletto. Nie ogrywa młodych - dostają wd mnie za mało szans, a tacy piłkarze jak CKM+Benzema młodsi przecież nie będą.
0
@Huck Busquets jest głównym ogniwem środka pola w układance Xaviego. Dla tych, co w niego wątpią polecam obejrzenie jeszcze raz dzisiejszego meczu nie spuszczając oczu z Busiego. Właśnie jego nieobecności obawiam się najbardziej. Frenkie dobrze wiemy, w jakiej jest formie. Pedri nawet jeśli wróci będzie bez rytmu meczowego po dłuższej przerwie tj. Ansu. Pozostaje sam Nico.
3
Mam nadzieję, że Ansu / Pedri wrócą już na najbliższy mecz ligowy, bo może być nieciekawie bez Busquetsa i Gaviego na wyjeździe.
12
Que fotazo! To jak Fernando się od niego odbił, a Araujo otworzył swoje linie lotnicze przywołuje uśmiech :D
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1473403871896686592
7
Posiadanie - 56:44
Strzały - 15:2
Strzały celne - 5:1
Rożne - 6:1
Niebezpieczne ataki - 36:9
xG - 1.15 - 0.16
Wszystko na korzyść Barcy po za wynikiem.
1
Po pierwszej połowie:
* 1.15 : 0.16 w xG na korzyść Barcy, ta nasza defensywa ...
* Dembele ma już trzy kluczowe podania.
* Jutgla już ma 4 strzały na koncie.
1
@barcelonaLM Ja jestem ciekaw w jakiej walucie przyjmują wynagrodzenia piłkarze z tamtej ligi ? :D
1
@Khajio Yhym, yhym ... Alcoyano ... yhm, yhm.
2
Ludzie nie dowierzali własnym oczom widząc Bayern ściągający do siebie przed sezonem trenera za ~30 mln. euro. Bawarczycy znani są przecież ze swojej oszczędnej polityki finansowej.
Bayern w tym sezonie we wszystkich oficjalnych spotkaniach: 22W-1R-3P (84.6% wygranych); bilans bramkowy 93:25 (3.58 : 0.96 na mecz).
Po równej połowie sezonu w Bundeslidze prowadzą z przewagą 9 pkt nad drugim miejscem, w Lidze Mistrzów awansowali z grupy z pierwszego miejsca z kompletem zwycięstw. Jedyna rysa, jakiej można się doszukiwać to porażka w pucharze krajowym na etapie 1/16.
Czy ten transfer im się opłacił ? A czy dzik wrzuca dwójkę w lesie ?