Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElTomas So ... how YOU dooin ? xD
0
@ElTomas Nawet jeśli odwołają mecz z ARS to zostaje rozbite kadrowo LEI :P Po za tym i tak nie za bardzo kogo miałem za nich wstawić.
PS. Boski ten nowy avek xD Dobrze pamiętam tą scenę :D
1
@Rust_Cohle U mnie CR na C i Kane na VC. Mam nadzieję, że oddalą wniosek Arsenalu o przełożenie :P
1
@Janiama U mnie Kane (VC) + Lucas + Emerson - wszyscy w pierwszym. Liczę, że władze oddalą wniosek ARS :P
1
@Rust_Cohle @Janiama Ryzykowaliście z graczami TOT ? ARS złożył prośbę u władz o przełożenie meczu (jutro zostanie rozpatrzone i zostanie podjęta decyzja). Ja biorę trójkę z TOT - i tak nie mam za bardzo zastępstw za nich więc ... zaryzykuję.
0
Przeczuwam manitkę we wiadomą stronę :D
2
@JimMorrisonFCB @Rust_Cohle @Janiama @Szreko Już jeden mecz przełożony (BUR vs LEI) :P
3
@Rothan1 @escarabajo Poprawione. Tak czy inaczej pozostaje mu kibicować. Kadra go potrzebuje.
0
Pierwszy gol Pio w ponownym debiucie we Włoszech, tym razem już w barwach Fiorentiny. Gol jak gol, ale po jakiej akcji ... takiej trochę w naszym stylu za dawnych lat i mam nadzieję już niebawem przyszłych :D
https://streamable.com/tltc5d
0
@Rust_Cohle Każdy, kto tak działa ma większe szanse na porażkę aniżeli na wygraną ... mimo to powodzenia! :D
0
@ElTomas Urwanie głowy z tym Covidem. Niczego nie można sobie rozplanować. U mnie wjeżdża Free Hit, bo zbyt wielu zawodników mi się świeci w kadrze. Czekam do ostatniego kwadransa i wtedy zobaczę - chodź większość zapewne będzie podwojona.
0
@BombowiecKrawczyk Komentarz, którego każdy potrzebował :D
21
Także ten ... Ktoś ogląda PNA ? xD
https://streamable.com/lr2evo
1
@Rewolucja123 Wczoraj wieczorem trafiłem na wpis z xG na TT, ale zapomniałem go zapisać. W regulaminowych 90min. wiem, że mieliśmy znacząco większe. Real wyrównał dopiero tymi kontrami w końcówce dogrywki.
1
@qchulainn Wczoraj nie było żadnego Gran Derbi :P
0
Obejrzałem jeszcze raz wczorajszy mecz. Realowi w obecnej postaci ewidentnie sprzyja taktyka kontrowania rywali tj. za dawnych lat.
* 20:14 w strzałach
* 9:1 w rożnych
* 100:48 w groźnych atakach
* wykreowane xG w regulaminowych 90min.;
Wszystkie te statystyki na korzyść Barcy, lecz to co najważniejsze (skuteczność + doświadczenie), była po stronie Realu. Nasze bramki były owocem wielominutowych ataków, naciskania na rywala w przeciwieństwie do Los Blancos, którym wystarczały do strzelenia bramki 4-5 minutowe epizody.
To, co chciałbym podkreślić to odpowiednie wymagania względem obecnej kadry Barcy. We wczorajszym meczu zagrało 8 zawodników Blaugrany z wiekiem nie przekraczającym 22 lat. Średnia wieku składu Realu, który wyszedł od pierwszej minuty = 28,73 (dosyć wysoka).
Jeśli nikt już nie wypadnie na dłuższej (a przynajmniej nie rozjedzie się nam tak kadra jak w ostatnich tygodniach) sądzę, że o udział w LM w następnym sezonie nie powinniśmy się martwić.
Kończąc dodam pewien humorystyczny aspekt - co za dziwne czasy. Luuk strzela gola trzeci mecz z rzędu, Barca ponownie strzela z główki i jest najbardziej bramkostrzelną w ten sposób drużyną z pośród pierwszoligowych hiszpańskich klubów, Blaugranę można nazwać Ajaxem hiszpańskiego podwórka :P
2
@Rust_Cohle @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Bocheno1 @ElTomas @Kondziubarca @Szreko
Ja jeszcze tylko przy okazji przypomnę, że najbliższa kolejka jest znowu podwójna i ma deadline jutro wieczorem o 19:30.
0
@Rust_Cohle Ja 83 pkt bez karnych pkt ani boostów (1238 pkt ogółem), tak więc 2 Free Hity w zapasie (jednego najprawdopodobniej teraz użyję przed najbliższą podwójną kolejką). 40 pkt przewagi nad Tobą, znowu wszystko wróciło na swoje miejsce :D
0
Lata '90. Oglądacie Króla Lwa.
Rok 2022 - Timon i Pumba: I jak tam w dorosłym życiu ? Hakuna Matata ?
Chyba bardziej niż kiedykolwiek wcześniej :D :D :D
9
"Influencerka, która zawodowo udaje psa, na spacerze spotkała drugą influencerkę, która zawodowo udaje psa i wdały się w psią walkę."
W takim razie ja zawodowo udaję, że przyszłe pokolenie osiągnie coś więcej niż ich poprzednicy :)
0
@Bobo25 Ty nazywasz się fanem Barcy ?
2
Luukowi szacunek się należy, niewątpliwie. Trzy mecze z rzędu z golem. Ktoś może powiedzieć, że miał szczęście, ale ... jeśli by cały czas nie pressował, nie "zatrudniał" rywali to by tego gola nie zdobył. Facet wie jak się ustawiać i stworzył największe zagrożenie w tym meczu, jeśli chodzi o jednego zawodnika.
55
Każdy jest cierpliwy do czasu, aż się nie wkurzy, nawet manekin xD
https://mobile.twitter.com/obiektywny71/status/1481134433369477122
9
Do tej pory boli mnie czoło po facepalmie, którego musiałem wykonać po przeczytaniu tego 'newsa'.
1
@Bykunn Bieda mental. Tu się nie ma z czego śmiać :/ Takich ludzi trzeba - w razie możliwości - nawracać na właściwą drogę (ambicji, logicznego myślenia, stałego kształcenia się - by nie być marionetką).
20
"Drastycznie rośnie cena gazu. Dostawcy energii polecają: przytulanie zwierząt, jedzenie imbiru (ale nie chili) oraz wzajemne przytulanie."
Ahh, co byśmy zrobili bez tych rad - dzięki wam za dobre słowa!
6
@Hubsao Mieszkasz na Podlasiu ? XD
16
Kiedy myślisz, że ludzie nie mogą już Cię zaskoczyć:
"Mężczyzna ukradł z Paczkomatu własne zamówienie. Grozi mu 10 lat."
19
Bramkarz, który dołożył swoją cegiełkę do zwolnienia Koemana, a w dodatku urodził się w Kumanowie xD
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1480540083971399681
5
"Nowy wariant koronawirusa na Cyprze - Deltakron".
Już niedługo ... już niedługo i doczekamy się Megatrona i Optimusa.
Kiedy podczas kolejnej fali na jesień Optimus wejdzie w swój Prime znajdą się kolejne odmiany - Autoboty :D