Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cchesterr43 @eosz @dawidinho Trochę się spóźniliście. Od trzech miesięcy starałem się uświadomić znajomym i kilku la ramblowiczom, że warto trzymać oszczędności w euro, dolarze, złocie, srebrze.
5
Złoto wystrzeliło do góry. Od dołka z 2 lutego wzrosło o 14,87%. Mały plus dla mojego portfela w tym nieszczęśliwym okresie.
1
@Rust_Cohle Tak, szybko pożałowałem xD
16
Czy to z jego powodu Alba wolał się wykartkować ? :D
22
Pełen profesjonalizm - szacunek się należy temu Panu.
2
@kuz Nie śmieję się z ofiar ani Covida.
42
Kącik ust ... drgnął :D
1
@Tollusiek @Rhaan Prześledźcie historię internetu - w sumie każdej nowej technologii czy odkrycia, wynalezienia czegoś nowego. Na początku zawsze jest masa błędów i problemów. Potrzeba lat dążenia do perfekcji i adaptacji by coś było na użytku dziennym. Cierpliwości Panowie ;)
6
Aktualny mistrz angielskiej Premier League – Manchester City – nawiązał współpracę z Sony. Wspólnie chcą zbudować wirtualną replikę Etihad Stadium w metaverse. Jeśli projekt się powiedzie, będzie to pierwszy stadion piłkarski funkcjonujący w środowisku wirtualnej rzeczywistości.
Sprawę skomentowała Nuria Tarre – główny specjalista ds. marketingu i zaangażowania kibiców drużyny: "Cały cel posiadania metaverse polega na tym, że możesz oglądać mecze na żywo, być częścią akcji z różnych perspektyw i wypełnić stadion Eithad tak bardzo, jak tylko chcesz, ponieważ jest on całkowicie wirtualny. Wierzę, że klasyczny obraz kogoś siedzącego na kanapie i oglądającego ekran jest czymś, co nie będzie już rzeczywistością za dziesięć lat, jeśli nie wcześniej."
8
Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, o co tak na prawdę chodzi w konflikcie w Kanadzie i jakie ruchy wykonał tamtejszy rząd polecam przeczytać ten artykuł, a zwłaszcza wypowiedź minister finansów:
https://independenttrader.pl/protesty-w-kanadzie-czyli-wielki-reset-w-praktyce.html
20
Pedri, Gavi, Nico - wszyscy zanotowali wczoraj przyn. 92%-tową skuteczność podań.
Moriba - 3/8 (38%) + 0/2 długich piłek/crossów + 6 strat + 3 faule.
Agent prawdę Ci powie, słuchaj się agenta.
4
Krzychu Friday chyba długo się z Włoch nie ruszy, skoro tak dobrze mu się tam wiedzie, kiedy wie że klub na niego stawia.
W Fiorentinie rozegrał już 387 min. w lidze i pucharze i strzelił 5 goli (1.16 na mecz).
Oby tak dalej, potrzebujemy jego dobrej formy w reprezentacji.
0
@BlaseR9 Aż przyklasnąłem po tej wymianie podań :D
8
Pedri w LaLidze (sezon 20/21 vs 21/22) w przeliczeniu na 90min.:
* Strzały = 0.7 vs 0.8
* Celne strzały = 0.2 vs 0.5
* Kluczowe podania = 1.1 vs 1.5
* Celne długie podania/crossy = 2.9 vs 4.4
* Udane dryblingi = 0.8 vs 1.0 (71% vs 75%)
* Wygrane pojedynki = 3.2 vs 4.3 (49% vs 53%)
* Faulowany = 1.1 vs 1.8
Do tego dochodzi znacznie większa skuteczność w zagraniach w pole karne i przy oddawaniu strzałów.
3
Ultima hora! Warning! Ahtung! Uwaga!
TVN24: BANKI SPANILOWAŁY. SZYMON WYWOŁUJE PANIKĘ W POLSCE. RODZINY NA TYM KORZYSTAJĄ.
Kliknij, a dowiesz się jak i Ty możesz na tym skorzystać.
111
Pedri mi niesamowicie zaimponował we wszystkich meczach po powrocie po długiej kontuzji. Zrobił ogromny progres. Zaczął wręcz ośmieszać rywali swym balansem ciała, częściej szukać strzału, posyłać groźne podania do napastników między liniami. Zawsze kiedy jest na boisku nasza gra wygląda lepiej.
Kawał piłkarza rośnie na naszych oczach.
3
Zwracam uwagę na mniej widocznych bohaterów tego spotkania: Dest/Alba.
Kiedy @JarekS pisał o potencjalnej lepszej drugiej połowie sezonu obu bocznych obrońców, którzy w końcu byli w pełni zdrowi i mogli łapać rytm meczowy strzeliłem sobie pamięciówkę.
Na ten moment pełna zgoda. Dest bardzo solidnie w defensywie. Często pojawia się z przodu wymieniając szybko piłkę. Alba wypracował kilka bramek w ostatnich kilku meczach (dzisiaj asysta i asysta drugiego stopnia przy golu FdJ). Oby tak dalej!
3
Dwie rzeczy po pierwszej połowie.
Niesamowita skuteczność Barcelony (3 strzały, 3 celne i 3 gole). Całkowite przeciwieństwo z większości meczy tego sezonu.
Bordalas miał swojego Nyoma z legendarnymi trzema celnymi podaniami w meczu przeciwko nam. Teraz ma Alderete (ŚO) z 5 celnymi podaniami po pierwszej połowie (38% skuteczności).
6
Taki napastnik w ekstraklasie O.O
1
Prime Show MMA:
To będzie jedno z najbardziej emocjonujących starć tego wieczoru. Pierwsza w polskiej historii walka polityczna przeniesie się do klatki. Jaś Kapela to skrajnie lewicowy aktywista, który gardzi tradycyjnymi wartościami. Na przeciwko niego stanie Kossakowski, który jest przedstawicielem prawicy. Między obojgiem iskrzy od dawna.
Niech mi ktoś potwierdzi w komentarzach, że nie mam schizy i to się stanie na prawdę...
0
@Rust_Cohle Zobaczymy. Na kapitanie miał być Jota, ale wypadł w ostatnim meczu. Mam nadzieję, że faraon za bardzo was nie wynagrodzi xD
27
Kiedy już zaczynasz myśleć, że jesteś naprawdę dobry:
0
@Azi Wiesz, jak zmienny jest Pan Adam ? Ja nie sugeruję tego, że tak się stanie. Sugeruję, że ww ma język jak chorągiewka :P
1
Adam Glapiński w jednym w wywiadów stwierdził, że ocena NBP pomysłu zamrożenia stawki WIBOR jest “jednoznacznie negatywna”.
Wg prezesa NBP taka decyzja byłaby niedopuszczalną ingerencją w prywatne stosunki prawne (umowy kredytowe), a także sama w sobie utrudniłaby walkę z inflacją: kształtowanie stóp procentowych rynku międzybankowego, które przekładają się na koszty obsługi zadłużenia w gospodarce to kluczowy kanał oddziaływania polityki monetarnej, który nie może być zamrożony.
Więc już wiemy, czym niebawem nas zaskoczy NBP :D
1
@Rust_Cohle Tak, zrobiona 20 min. temu :) Nie mam nikogo z pomocy/ataku LIV, a na kapitanie Trent A.A. Jak bardzo było to nierozważne zagranie niebawem się przekonamy :D
0
@NaFazieHitman To zależy. W końcu ... to na Białymstoku :D
2
Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku poinformował o nietypowej licytacji, która odbędzie się już 22 lutego 2022 r. Osoby zainteresowane zakupem kryptowaluty w atrakcyjnej cenie będą mogły spróbować wylicytować ponad 0,4 BTC.
0,40716622 BTC, które znajdują się w rękach Urzędu Skarbowego, pochodzi z przejęcia. Podobnie jak w przypadku innych tego typu ruchomości, cena wywoławcza będzie niższa niż szacunkowa wartość rynkowa.
Ktoś wyrusza do Rosji na tą licytację ? :D
3
JPMorgan ostatnio intensyfikuje swoje działania związane z blockchainem. Na początku tego tygodnia firma stała się pierwszym bankiem, który oficjalnie zaczął działać w Metaverse.
Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu Jamie Dimon, CEO banku, uważał, że bitcoin to oszustwo. Jak widać, może pod naciskiem zarządu, obecnie chyba zmienił zdanie. Stąd zapewne bierze się nowy kierunek działań JPMorgan.
Tj. pisałem kilka dni temu - JPM jak chorągiewka na wietrze.
1
@Zoker Dzisiaj za te same BTC mógłbyś kupić całe zalukaj.tv :D
1
@Naturopata Coś, co w przyszłości może pomagać milionom ludzi rocznie na początku musi mieć pewien koszt. Prześledź sobie historię testowania wielu znanych i obecnie stosowanych leków/operacji.