1

Ansu, kim jestem by udzielać Ci rad, ale ... jeśli miałbym coś Ci radzić - maraton Rocky'iego i do roboty! Człowiek albo zwycięża albo się uczy - taką mentalność każdy powinien mieć wpojoną, życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.

2

@Rust_Cohle Ja trzymam kciuki za naszego "młodszego brata" :D

41

Jeśli można zapamiętać coś dającego nadzieję i trochę otuchy w tych ciężkich dla kibica czasach z naszego ostatniego meczu to jest to ta akcja:


Po tym golu biłem brawa na stojąco nawet nie ze względu na samą bramkę (która była rewelacyjna) ale ze względu na samą akcję, przerzut, szybkie podania do przodu, rywal nie był w stanie się dobrze zorganizować w defensywie. Obyśmy z czasem mieli przyjemność oglądać więcej takich akcji.

4

Nigdy nie byłem fanem teorii spiskowych, wiem że zdecydowana większość to zbyt wiele teorii przy zbyt małej liczbie dowodów, ale ...
https://mobile.twitter.com/PhilKonieczny/status/1484507440087449602

0

@Rust_Cohle Udany start ? Tak na marginesie, wiesz że minusowe na kapitanie też się podwajają ? XD

1

@JimMorrisonFCB Ja zrobię tylko transfer do obrony (przed nami 2 tyg. przerwy). Będę miał skład na tą kolejkę bez ławki rezerwowych (a ktoś pewnie wypadnie). Mendy, Son, Dier wracają po przerwie więc bez sensu ich teraz wymieniać.

10

Nie wierzę w to, co widzę.


Czym skorupka za młodu nasiąknie ... 2 lata tresury robi swoje.

''Dzwoń na policję i zabieraj po trosze ...''

1

@Rust_Cohle Cóż ... w tej kolejce zagrałem jak amator. Poleciałem pod terminarz, a nie realną wartość zawodników. Gratki, nasza rywalizacja jednak jeszcze chwilę potrwa :D

0

@Rust_Cohle Ale użyłeś WC ;) U mnie free hit wgl nie wypalił, głównie przez Covid. Mój podstawowy skład zrobił znacznie więcej pkt niż ten na free hicie xD

55

4kg mięśni więcej i już zaczyna ustawiać komarka do pionu xD

0

@Kinginiesta Z całą pewnością, wystarczy poszukać ;P

0

@amanter Chochlik się wkradł, dzięki. Ja bardzo na nią liczę :D

7

Już jutro o 19:15 El Clasico kobiet w Superpucharze Hiszpanii. Wszystkie bilety już wyprzedane. Zainteresowanie wydaje się ogromne. Powiedzieć coś w stylu: czuję manitę to jak nic nie powiedzieć. Kursy na zwycięstwo Barcy oscylują wokół ~@1.04 XD

Tak czy inaczej liczymy na was oraz na to, że szybko wytkniecie FIFIE kilka błędów po wczorajszej gali, VAMOS BARCA FEMENI!

17

Całą przygodę Luisa Suareza w Barcelonie odbieram jako powyżej oczekiwań. Gdybym miał wybrać pomiędzy 10 lat młodszym El Pistolero a Mbappe/Haalandem to nawet sekundy bym się nie zastanawiał. Idealnie skrojona '9 pod grę w Dumie Katalonii.

Jego pierwsze trzy sezony w Barcie to jakiś kosmos:
* 12 600 rozegranych minut
* 120 G + 67 A (1.34 udziału przy golu na 90min.).

Biorąc pod uwagę tylko La Ligę w tych trzech sezonach zanotował:
* 74,15 xG (0.81 na 90min., strzelił 85G)
* 37,84 xA (0.42 na 90min., zanotował 43 asysty).

Bestia i prawdopodobnie najlepszy wielomilionowy transfer Barcy w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

8

To bardzo kontrowersyjna sytuacja - bardzo, ale mnie już nic nie zdziwi :P

0

Mateusz Morawiecki cieszy się największym zaufaniem Polaków, ale na szczycie rankingu toczy się zacięta walka. Tuż za nim plasują się Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda. Największymi przegranymi w tym miesiącu są Szymon Hołownia i Donald Tusk.

Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się premier Mateusz Morawiecki. Ostatni raz otwierał go w październiku ub.r. Szefowi rządu ufa 37,6 proc. badanych. To więcej o 0,2 pkt proc. w porównaniu do grudniowego rankingu IBRiS dla Onetu.

Mniej stabilne są notowania jego konkurentów na podium. Na drugim miejscu z wynikiem 36,8 proc. zaufania (-1,1 pkt proc.) uplasował się dotychczasowy lider Rafał Trzaskowski. Trzeci wynik w styczniu należy do Andrzeja Dudy, któremu ufa 35,7 proc. respondentów (-2,1 pkt proc.).

Polak wie, co dobre :)

0

@lukaszbarca15 Przeczytaj dokładnie.

3

Odnośnie plotek transferu Dembele do Newcastle: nawet szejkowie nie 'szastają' tak środkami, by zaoferować Ousmane'owi 200 mln przez 5 lat.

Czy jednak taki transfer jest możliwy na nieco słabszych warunkach ? Tak. Newcastle musi się utrzymać, by nie opóźnić w czasie swojego projektu. Premia nawet w środku sezonu dla Dembele nie powinna stanowić problemu przy niższej pensji rocznej oczywiście.

Czy Dembele mógł by się zdecydować na taki ruch ? Biorąc pod uwagę jego otoczenie - myślę, że tak. Potrzebuje regularności i roli głównej gwiazdy w zespole, by pojechać na tegoroczne MŚ. W umowie oczywiście można by zawrzeć klauzulę dotyczącą odejścia w razie spadku Newcastle. To by było całkiem w stylu Dembele i jego chciwego otoczenia.

4

Adama Traore to niezły tunel powietrzny na skrzydle. Co mecz po 12 pojedynków wygranych (~60%+) i ponad 4 udane dryblingi (80%+).

Jeśli trafiłby na właściwy warsztat trenerski, który by go uformował pod względem podejmowania decyzji oraz skuteczności to mógłby być znakomity skrzydłowy.

0

@Elro1987 Popatrz na naszą linię pomocy oraz cele transferowe i się zastanów ;p

0

Polecam obejrzeć powtórkę drugiej połowy meczu Moechengladbach vs Leverkusen. Wd xG powinno tam być przyn. 6 goli. Były 3 i dwa nie trafione karne. Wszystko w drugiej połowie :D

0

@tbas Głupi być nie może, ale ma zbyt "staroświecki" model zarządzania. Dzisiejsza osoba decyzyjna w footballu musi być niczym inwestor (w takim stylu podejmować decyzje), więc zapoznawanie się z historią danego 'aktywa' jest wręcz obowiązkowe.

0

https://x.com/Piotrowicz17/status/1481990793598541825
No jak nie jak tak, oczywiście że przejrzane, też pytanie ...
Przebieg, ubezpieczenie, kondycja :D

1

@Rust_Cohle Nie każdy, ja nawet nie mam Dennis'a w składzie (wybrałem King'a). Na kapitanie mam Grzmota :P

0

@ElTomas So ... how YOU dooin ? xD

0

@ElTomas Nawet jeśli odwołają mecz z ARS to zostaje rozbite kadrowo LEI :P Po za tym i tak nie za bardzo kogo miałem za nich wstawić.

PS. Boski ten nowy avek xD Dobrze pamiętam tą scenę :D

1

@Rust_Cohle U mnie CR na C i Kane na VC. Mam nadzieję, że oddalą wniosek Arsenalu o przełożenie :P

1

@Janiama U mnie Kane (VC) + Lucas + Emerson - wszyscy w pierwszym. Liczę, że władze oddalą wniosek ARS :P

1

@Rust_Cohle @Janiama Ryzykowaliście z graczami TOT ? ARS złożył prośbę u władz o przełożenie meczu (jutro zostanie rozpatrzone i zostanie podjęta decyzja). Ja biorę trójkę z TOT - i tak nie mam za bardzo zastępstw za nich więc ... zaryzykuję.

0

Przeczuwam manitkę we wiadomą stronę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?