1

Arsenal vs The Citizens w Nowy Rok o 13:30 ... Jak ja im współczuję xD

0

@JimMorrisonFCB Ale rzadko tyle ujemnych się opłaca ;) Tak czy inaczej nieźle. Ile pkt ogółem ?

15


I wylądował :D

0

"Diament to dostawca internetu z Łodzi, który wpadł na dosyć nietypowy - przynajmniej jak na polskie warunki - pomysł. Firma odmówi klientom podłączenia do sieci, jeśli ci nie okażą jej certyfikatu zaszczepienia. Pierwsza taka decyzja miała miejsce w zeszłym tygodniu."

[Mem z ludźmi strzelającymi sobie facepalma] ...

1

@JimMorrisonFCB 37 (na czysto). Miałem tylko 11 nie zcovidowanych zawodników (w tym 3 zaczęło mecz na lawce i tylko dwóch z niej wstało). Free hit ocalony (będę miał dwa po tej kolejce), a pkt i tak powyżej sredniej póki co więc nie jest zle.

0

@ElTomas Tylko dwa pkt różnicy, nieźle jak na taki minusowy handicap na starcie :D

1

@Rust_Cohle Sentymencik jest :)

0

@Rust_Cohle czekam jeszcze 0.5h i robię transfery. Mam nadzieję, że nic nie odwołają więcej.

0

@Rust_Cohle Jak to nie mogę dziś użyć ? Ja mam jeszcze ten podstawowy.

0

@ElTomas Wiem, że do tej pory minusowe Ci się opłacały, ale -16 to już lekkie przegięcie :/ Nie ma szans, byś wyszedł na tym na +. Free Hit podstawowy już wykorzystany ?

1

@Janiama @Rust_Cohle Free Hit pozwala Ci zmienić całą kadrę, ale tylko na jedną kolejką - potem wraca do pozycji wyjściowej. Co do zmian - bez graczy LIV mam 9 w podstawowej jedenastce i albo zrobię 2 transfery (jeden minusowy) albo free hit (jeśli odwołają jeszcze jakieś mecze przed DL z moimi zawodnikami).

2

@Rust_Cohle @Encore @JimMorrisonFCB @Szreko @Janiama @Emhyr @ElTomas

Na ten moment DL dziś o 14:30 (pierwsze trzy mecze odwołane). Transfery już porobione czy czekacie (tj. w moim przypadku do ostatniego kwadransa)?

0

@Bocheno1 No nie wiem. Nie jestem ws stanie się zgodzić. Pamiętam, że na początku nie miałem tak solidnej głowy jak teraz. Przyszła z czasem.

1

Wuja właśnie odpadł, więc korzystając z okazji wysyłam zapytanie do La Ramblii: Jakie są wasze sposoby na to, by za szybko nie zakończyć zabawy zakrapianej alcoholem ?

1

Dla tych trzech dni robiłem przez miesiąc odpowiedni deficyt kcal, więc ani trochę nie gryzie mnie sumienie, barszczyk, rybka, serniczek, makowiec, co tylko się zmieści, smacznego!

8

Obyśmy dożyli następnych świąt bez ani jednego #XaviOut, #LaportaOut. Oby Barca wróciła na piedestał, z którego jest znana. Oby La Masia produkowała taśmowo kolejne perełki. Wszystkiego najlepszego wszystkim użytkownikom i redaktorom FcBarca.com, wszystkim prawdziwym cules, całej strukturze Barcelony oraz piłkarzom i ich rodzinom. Udanych świąt!

PS. Byłbym ignorantem, gdybym nie wspomniał o byłym prezydencie - Bartomeu. To przecież za jego czasów zdobyliśmy drugi tryplet w historii klubu (pierwsze takie osiągnięcie w historii piłki europejskiej na najwyższym szczeblu). O nim też nie mogłem zapomnieć, więc ... wszystkiego najlepszego Bartuś oraz wielu nowych znajomości pod prysznicem - już Ty sam dobrze wiesz, co mam na myśli ;)

6

Szacun dla faceta. Większość by się na jego miejscu poddała i starała się spędzać jak najwięcej czasu z rodziną i znajomymi, a on wciąż bardzo się angażuje by zebrać jak najwięcej pieniędzy na walkę z tą chorobą oraz łagodniejszy sposób jej przechodzenia przez chorych.

1

@monsterrize Tym razem się zgadzam. Barca jest pierwszym takim 'eksperymentem' na najwyższym szczeblu od dłuższego czasu (Ajax pomijam, gdyż holenderskie podwórko nie jest tak wymagające jak w TOP #5).

0

@Encore Jednak xA ma u mnie większą wartość niż kluczowe podania (podania, po których pada strzał może być nawet 40m od bramki). Fakt - Bruno dalej kreuje, ale względem poprzednich sezonów w obecnym sezonie prezentuje się poniżej oczekiwań (po za kilkoma pierwszymi meczami Premier League ^^).

1

@Encore Nie oszukujmy się ;) Zobacz jaki zjazd zaliczyło MUN w tym sezonie, kiedy Bruno już nie odgrywa tak wielkiej roli w ofensywie. Poprzedni sezon w lidze - średnio 0.79 xG/A na 90 min. W tym sezonie średnio 0.46 xG/A na 90min. Nawet biorąc pod uwagę samo rozgrywanie (xA) to w tym sezonie też ma o kilkanaście % słabsze.

1

@Encore Jak myślisz - dlaczego tak jest ? Podpowiem: grzmot, factos.

0

@Encore Tak na marginesie - sprzedałem w FPL Bruno jak tylko usłyszałem, że oficjalnie CR w MUN. Efekt ? Od tamtego czasu Bruno ani razu nie przekroczył 9 pkt w jednej kolejce - najczęściej nie przekracza nawet 6 :P

0

@Encore Był nim dopóki nie przyszedł CR - od tego momentu jastrzębia tendencja spadkowa :P

0

@Encore Bruno był głównym motorem napędowym w MUN w przeciwieństwie do Torresa w City, gdzie wiele kreuje połowa składu xD

0

@Encore Tak, miałem go sprzedać po tej kolejce (z zyskiem 0.3$), niestety nie zdążył zagrać.

7

@Guevara Coś koło 2.5 mln$. Śmieszne pieniądze jak na początek - ale pensja rosnąca z sezonu na sezon.

3

Ferran Torres w barwach MCI w Premier League i LM:

* 1.5 sezonu;
* 2043 min.;
* 13G + 3A (0.71 udziału w bramce na mecz);
* 0.58 xG/A na 90min.;

Statystyki mają widoczną tendencję wzrostową od początku jego regularnych występów w Valencii do obecnego sezonu w MCI. Chłopak jest skuteczny zarówno przy strzałach jak i kreowaniu gry. Może nie jest typową '9' ale na pewno wiele da tej drużynie. Dodatkowym plusem jest praca ze szkoleniowcami typu Lucho i Pep, na których Xavi nie wątpliwie (przynajmniej częściowo) się wzoruje.

0

@Rust_Cohle Ja to samo. Zawsze robię transfery 10-15 min. przed DL. No ale nie ma innej opcji - nie warto robić 3-4 minusowych transferów. Musi wlecieć Free Hit.

2

@Encore Pisałem już pod poprzednim oznaczeniem. Pierwsze dwa mecze już odwołane (LIV,WAT,WOL,LEE). Ehh ... Szkoda "szczempić czterech liter" :P

3

@Zoker Spotkanie WOL vs WAT też już przełożone. Ehh - a miałem nie zużywać tak szybko Free Hita, ale bez trójki z LIV to się nie obędzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?