Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Dokładnie, dlatego nie powiedziałem, że ja go już ściągnąłem ;)
3
Panowie, dziś 19:15 DL FPL. Transfery jakieś poczynione ? Faraon już wrócił do waszych kadr ?
@Rust_Cohle @Janiama @ElTomas @Encore @JimMorrisonFCB @Bocheno1 @Szreko
12
Barcelona w La Lidze pod wodzą Koemana: 4W-5R-3P (1.42 pkt na mecz).
Barcelona w La Lidze pod wodzą Xaviego: 6W-3R-1P (2.10 pkt na mecz) - w tym okresie Blaugrana nie uległa w regulaminowym czasie żadnemu poważnemu hiszpańskiemu zespołowi.
Podaję to w formie ciekawostki, nie zapraszam do dyskusji ... bo nie ma o czym ;)
33
Drużyna rodzi się niczym feniks z popiołów.
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1490374604384313347
5
Wolves z tego sezonu, a Barca pod wodzą Xaviego to dwa całkowicie odrębne światy.
Wystarczy, że Xavi powiedział: Chłopaku, to jest Barca, baw się.
I chłopak odżył :D
64
Jak się bawić to się bawić. Boisko spalić, rywala zabić XD
17
Niesamowity progress Barcy pod względem gry w takich okolicznościach jak dzisiejsze.
Atletico odbiera inicjatywę. Strzela gola. Barca łapie czerwo i ... tyle. Atleti przez ostatnie 20 min. + czas doliczony niczego więcej nie było w stanie zrobić.
Jestem pewien, że jeszcze jakiś czas temu ( ;D ) ten mecz skończyłby się przyn. remisem.
O bohaterach tego meczu już pewnie było wiele powiedziane, więc dodam coś od siebie o tych nieoczekiwanych - Auba i Ferran. Ferran niesamowity wysiłek fizyczny i bardzo mądra gra z piłką, Auba także walczył o każdą piłkę i mądrze się zastawiał oraz rozciągał grę.
Przed meczem moglibyśmy marzyć o takim wyniku, a on staje się faktem.
Taką Barcę chcę oglądać. Intensywność, inteligencja boiskowa, talent.
Visca el Barca!
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1490372223894499336
2
Jakby mi ktoś powiedział, że do przerwy Barca strzeli Atletico 3 gole z xG równego 0.83 dzięki Albie, Araujo i Gaviemu (z główki) to ... uwierzyłbym, bo tylko życie potrafi pisać tak absurdalne scenariusze.
VAMOS!!!
0
Tezos partnerem „Czerwonych Diabłów”:
Najbardziej utytułowany angielski klub piłkarski zakończył swoją poprzednią współpracę o wartości 163 milionów dolarów z amerykańską firmą ubezpieczeniową Aon pod koniec ubiegłego sezonu. Od tego czasu drużyna poszukuje kolejnego sponsora strojów treningowych.
Według The Athletic, jednym z kandydatów jest zdecentralizowany protokół open-source – Tezos. Manchester United zapłaci 27 milionów dolarów rocznie (!), aby logo projektu znalazło się na jego strojach treningowych (!).
Mogłoby się wydawać, że to bardzo duża kwota względem logo na samych strojach treningowych, ale ... branża kryptowalut wciąż jest bardzo ryzykowna (choćby dla marki danego klubu).
11
Trzeba mieć szacunek do Athleticu. Wierni swojej ideologii, bardzo "zdrowi" finansowo, nigdy nie spadli z La Liga, w tym sezonie w PK byli lepsi zarówno od nas jak i od Realu (nie myślę tylko o wyniku).
Nie cierpię meczy, kiedy z nimi gramy, ale obiektywnie trzeba przyznać, że mimo filozofii trudnej do utrzymania w obecnym piłkarskim świecie są bardzo mądrze prowadzeni zarówno w biurach jak i na boisku.
6
Dembele - Auba - Traore
Przynajmniej będzie czym oddychać na skrzydłach :P
0
@puyol_presidend5 Tak postępują tylko hazardziści, a ja do nich nie należę ;)
0
Na benchmarku w przeprowadzonej ankiecie na temat BTC:
* 38% ludzi stwierdziło, że to bańka która w końcu pęknie (kulturalnie mówiąc)
* 30% ludzi stwierdziło, że to dzieło Belzebuba
* 8% nie wie, co sądzić
No cóż ... jakoś wcale mnie to nie dziwi. Pewnie znacząca większość zamiast najpierw poświęcić czas na naukę - zainwestowała i straciła pieniądze.
2
@ElTomas Nie robiłbym tego na Twoim miejscu. Powtarzałem to w przypadku CR, czy Lukaku i powtarzam to teraz. Nie kieruj się czystymi spekulacjami tylko faktami. A fakty są takie, że nie zagrał w PL jeszcze nawet minuty. Nie wiadomo jak się zaadaptuję do innej piłki w innej drużynie. Ze swojej strony znacznie bardziej polecałbym pomocników z Leicester lub Arsenalu.
4
„Social Credit System (SCS)” już od kilku lat funkcjonuje w Chinach. Polega na ocenianiu każdego z obywateli. Punkty przyznawane są m.in. za segregowanie śmieci czy płacenie rachunków w terminie. Z kolei odejmowane są m.in. za wykroczenia, nadmierne używanie gier komputerowych oraz posiadanie znajomych z niskim rankingiem.
Chińczycy kupujący smartfon, muszą wyrazić zgodę na skanowanie twarzy. Skany są przechowywane w bazie Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Docelowo mają umożliwić rozpoznawanie twarzy wszystkich obywateli kraju. W ramach projektu Skynet (będącego elementem systemu SCS) zamontowano 20 milionów kamer przemysłowych, głównie na ulicach największych miast. Większość obywateli dużych aglomeracji jest obecnie identyfikowana przynajmniej 1 dziennie.
Kiedy myślisz, że życie w Polsce jest do kitu i ma prawie same wady ... pamiętaj, że zawsze mogło być gorzej :P
2
Odnośnie 22-letniego chilijskiego napastnika Blackburn - Bena Breretona, którym podobno Barcelona była zainteresowana:
* xG/A 0.71 + 0.76 udziału w bramce /// 90min. w przeciętniaku fizycznego Championship, który głównie dzięki niemu ma szanse na Play-Offy w tym sezonie. Facet jest bardzo skuteczny, kibicuje Barcelonie, a potencjalny koszt jego sprowadzenia wahałby się w okolicach kilku mln. Byłby to tzw. transfer bez ryzyka.
1
Czysto ekonomicznie powinien grać Depay/Auba/Torres. Ciekawe jak Xavi to poukłada. Sezon jest długi, więc każdy będzie miał swoje 5 min.
0
@messi564 * Alemaniego - traktujmy go z takim profesjonalizmem z jakim on dziala dla "naszego dobra".
2
Anderlecht na prawdę mnie zaskoczył. W tym sezonie jego ofensywa jest oparta głównie na 20-letnim Zirkzee wypożyczonym z Bayernu i na 21-letnim Sergim Gomezie (który spędził u nas 7.5 sezonu). Zirkzee zanotował na ten moment 12G + 8A w 29 spotkaniach, a Gomez (boczny obrońca) 6G + 13A w 32 występach.
0
Wiadomo, że to sklejka jego najlepszych zagrań dlatego nie wysuwam daleko idących wniosków, ale mimo to ogląda się go z przyjemnością.
22
Przykre, ale prawdziwe. Takie jest życie. Barcelona nie może liczyć na to, że co 10 lat będzie miała złote pokolenie w historii piłki we własnej szkółce. Piłkarskich "potęg finansowych" jest co raz więcej. Jeśli Real i Barca nie wsiądą do tego pociągu na czas - ich kibice mocno to odczują.
1
@Rust_Cohle Ciężko obiektywnie stwierdzić, który serial jest najlepszy. Każdy ma swój gust. Ja np. mam spore poczucie humoru, ale też lubię filmy/seriale oparte na takich czasach jak w LoTR, Hobbit więc to normalne, że wskażę takie produkcje jak:
* Gra o tron
* Spartakus
* Świat według Bundych
* Przyjaciele
Z przymrużeniem oka dodam jeszcze Miodowe lata i 13 posterunek (produkcje moim zdaniem powyżej oczekiwań względem polskiego rynku).
2
Już wiem, do czego dąży Xavi. Ściagnie nam tu Azpiego, Moratę, jeszcze może Alonso z Chelsea (bo Azpi będzie grał raczej jako ŚO) i niebawem Barcelona będzie rzeczywiście 'mes que', bo będzie się też biła o EURO i MŚ xD
1
Polecam zobaczyć ostatni punkt Igi w tym meczu po ponad 2-godzinnym thrillerze, dzięki któremu awansowała do półfinału AO. W stylu swojego idola - Rafy Nadala. Wielkie brawa IGA!!!
13
Padłem ze śmiechu xD
29
"Powiedziałam mojemu synowi, żeby posprzątał pokój, na co on odpowiedział: może później, boli mnie głowa.
Powiedziałam mu, że to żadna wymówka i usłyszałam jak mój mąż parsknął śmiechem dwa pokoje dalej."
;)
1
@maniak33333 @Rewolucja123 Wiem, że nie zagrał fantastycznego meczu, koledzy też nie za bardzo mu pomagali, ale chciałbym żeby wszyscy nasi piłkarze, którzy grają słaby mecz notowali takie statystyki.
2
Do wszystkich, którzy w tym meczu u Pedriego widzieli głównie straty i niecelne podania:
* najwyższa nota ze wszystkich zawodników w tym meczu na sofascore
* 6 kluczowych podań (!)
* 11 celnych długich piłek/przerzutów
* 5 wygranych pojedynków
* 2 udane dryblingi (67%)
* 2x faulowany.
0
@Rust_Cohle W sumie zapunktowało mi tylko dwóch gości (jednego miałem na C), a wystarczyło by mieć 6pkt więcej od średniej w tej kolejce na ten moment :P
0
@Rust_Cohle I Ajax na należnym im miejscu. W FPL znowu miejscami się zmieniliśmy :D Został Ci Sissoko, a mi King z WAT. Na ten moment mam ogółem 3 pkt przewagi :D