8

3.14 : 0.36 xG

Drużyna znowu skuteczna i pięknie grająca. Przeważnie krzyczę/biję głośno brawo po strzelonych golach. Dziś ... tylko kręciłem głową z uśmiechem na twarzy nie dowierzając, jak bardzo się ta drużyna zmieniła w tak krótkim czasie. Przed nami cholernie długi tydzień oczekiwania na kolejny mecz. Vamos Barca!!!

2

Kilka rzeczy po pierwszej połowie:

* 1.00 : 0.15 w xG na korzyść Barcy
* Auba - TOP transfer
* Dest - forma cały czas wzrasta
* Athletic wydaje się, że wyszedł na ten mecz z eko-nastawieniem, tylko 4 niebezpieczne ataki, 3 faule i żadnych rożnych. To coś nieprawdopodobnego dla ich stylu. Sądzę, że Marcelino odpowiednio to przekalkulował: z taką kadrą nie mają szans na miejsce pucharowe w lidze (zwłaszcza przy Villarrealu w znakomitej formie), a utrzymanie mają już zapewnione, Copa del Rey jest dla nich celem numer jeden. Grają bardzo nisko, bardzo prostymi środkami jakby od niechcenia. Barcelona nie może takiego meczu nie wygrać.
* Czy tylko mi się wydawało, że publika nuciła Viva la vida ? :D

0

Każdy starzeje się w swoim tempie. Wpływ ma na to bardzo wiele czynników jak dieta, aktywność fizyczna, sen. Christo ma 56 lat i czas go nie oszczędza.

3

Stanowcze tak, jeśli do końca sezonu będzie prezentował odpowiedni poziom. Transfer Norwega jest zbyt ryzykowny dla obecnej sytuacji klubu.

0

@Kredon Z wczoraj.

0

Rosyjskie wojska oficjalnie przejęły kontrolę nad elektrownią atomową w Czarnobylu. Przedstawiciele ukraińskiego MSW ostrzegają, że jeśli dojdzie do ostrzałów w składy odpadów promieniotwórczych to radioaktywny pył może dotrzeć do wielu europejskich krajów.

23

Zarząd & Xavi & Geri po meczu.


10

22

La Masia zawsze przyjdzie z pomocą :D

39

Mamy czterech potworów środka pola i jednego na ławce. VAMOS!

32

Dani Alves - 594 min. (1G + 3A) - śr. udział w bramce co 148,5 min.
Ferran Torres - 695 min. (2G + 3A) - śr. udział w bramce co 139,0 min.
Adama Traore - 299 min. (4A [+1]) - śr. udział w bramce co 74,75 min.
Aubameyang - 299 min. (4G) - śr. udział w bramce co 74,75 min.

Łącznie - 1887 min. (7G + 10A [+1]) - śr. udział w bramce co 111,0 min.

Dyrekcjo sportowa, trenerze, presi - wow!

2

Cały Dembouz ;)

31

Strzeliliśmy 4 gole Atleti oraz Valencii i Napoli na wyjazdach w ciągu niecałych 4 tygodni ... Tego nie trzeba komentować.

0

@El dominatore Weź już nie dobijaj ich kibiców. Jeszcze przewrotki LuckyLuuka brakuje xD

6

Brawo presi, ogromny szacun!

1

@RobiS Dobry człowiek z Ciebie :D

0

I wyobraźmy sobie, że na podmęczonego rywala w drugiej połowie wejdzie jeszcze taki Gavi albo Dembele ... no xD aż się prosi napisać :D

1

vs Valencia 3 celne strzały = 3 gole.

dziś 4 celne strzały = 3 gole ... CO SIĘ Z NIMI STAŁO ??? XD

3

Napoli dzisiaj nie istnieje w tym meczu po za sprezentowanym karnym przez Marca.

xG = (karny 0.76) 0.80 : 1.32
Posiadanie = 44% : 56%
Strzały/celne = 2:11 / 1:4
Rzuty wolne/rożne = 5:9 / 1:2
Podania/celne = 197 : 275 / 160 : 241
Niebezpieczne ataki = 11:29

Wszystko na korzyść Barcy ... w rewanżu europejskich pucharów ... na wyjeździe.

#XaviBall

1

Takie karne bolą najbardziej, bez sensu Marc ...

2

Nie sądziłem, że po kilkunastu minutach rewanżu będziemy żałować, że gole wyjazdowe nie liczą się jednak wciąż podwójnie :D

5

Nie ma szans, by oni wiedzieli że grają w europejskich pucharach na wyjeździe. Xavi musiał im przyciemnić szyby w samolocie i autokarze i nagadać, że grają z jakim Elche, czy Alaves xD

0

Xavi odzyskał nam ponad 70mln :D!!!

1

Adama Traore czwarty mecz w podstawowym składzie i czwarta asysta, brawo dla Auby za pociągnięcie do przodu, wyczekanie do ostatniego momentu i Alby, który jest zdecydowanie on fire!

VAMOS!!!

0

@zimny_lech @dawidinho Kupowałem euro po 4,60, dolara po 4,00. Złoto mam od dawna, trzy miesiące temu dokupiłem trzy monety bulionowe. Szczerze mówiąc - zwróciłbym się ku surowcom i metalom szlachetnym. Waluty już zdążyły wysoko wzrosnąć w krótkim czasie. Ten rok postrzegam jako defensywny - na pierwszym miejscu mój portfel ma utrzymać wartość w czasie.

0

@cchesterr43 @eosz @dawidinho Trochę się spóźniliście. Od trzech miesięcy starałem się uświadomić znajomym i kilku la ramblowiczom, że warto trzymać oszczędności w euro, dolarze, złocie, srebrze.

5

Złoto wystrzeliło do góry. Od dołka z 2 lutego wzrosło o 14,87%. Mały plus dla mojego portfela w tym nieszczęśliwym okresie.

1

@Rust_Cohle Tak, szybko pożałowałem xD

16

Czy to z jego powodu Alba wolał się wykartkować ? :D

22

Pełen profesjonalizm - szacunek się należy temu Panu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?