Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zwykle. Barca lepsza lecz nieskuteczna, Napoli jedna akcja i gol. Strasznie to irytuje.
6
To, co tak bardzo chciałem usłyszeć od piłkarzy Barcy już od dłuższego czasu:
"Xavi i jego asystenci pokazują nam wiele filmów do analizy gry naszych przeciwników. Zwykle mamy dzień lub dwa na takie przygotowania. Według mnie Napoli jest najgroźniejsze podczas kontrataków z udziałem Insigne i Ohsimena."
1
W drugiej połowie Messi/Neymar/Mbappe/Mendes/Hakimi to może już być za dużo dla tak głębokiej defensywy Realu.
1
Real oddał pierwszy strzał w tym meczu - niecelny - w doliczonym czasie pierwszej połowy. Z drugiej strony PSG ciężko stworzyć jakieś większe zagrożenie. Jakby chcieli wejść z piłką do bramki i bali się uderzać z linii pola karnego.
1
Zenit na Tiktoku, Betis musisz ich tam sprowadzić do parteru xD
https://www.tiktok.com/@zenitfc/video/7064974980043345153?sender_device=mobile&sender_web_id=7063073804734989830&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0
0
@jacobFCB Ciężko powiedzieć, bo z drugiej strony serial ma być pierwszą - główną reklamą Amazon Prime na rynku, na którym panuje duża rywalizacja. Obawiałbym się poziomu następnych produkcji, ale nie tej "openingowej".
0
Najdroższy serial w historii - cały budżet produkcji Amazonu wynosi podobno ponad 1 mld dolarów.
Akcja serialu The Lord of the Rings: The Rings of Power jest osadzona tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i trylogii Tolkiena opowiadając o wydarzeniach z Drugiej Ery Śródziemia, w tym powstaniu Pierścieni Władzy i upadku Saurona.
4
PETA oskarża Thomasa Mullera o niepoprawne doprowadzanie swojego konia do orgazmu.
Muller z koniem każdego poranka XD:
https://x.com/RonaldoIsMyBoi/status/1492862191900450816
Sprostowanie: O co chodzi? Na początku trzeba stanowczo wyjaśnić, że kwestia nie dotyczy jakichś zboczeń Niemca. Absolutnie nie jest on zoofilem. Wraz ze swoją żoną, która zawodowo zajmuje się jeździectwem, prowadzi stadninę. Niektóre z koni pełnią rolę samców rozpłodowych, w związku z czym pozyskuje się ich nasienie, a następnie sprzedaje kupcom, którzy chcą dzięki niej powiększyć swoje hodowle. Niemiec poinformował, że jeden z jego koni doznał ostatnio kontuzji. PETA zarzuciła mu, że nie był to przypadek, bo koń był rzekomo nienaturalnie zmuszany do reprodukcji, co doprowadziło do jego problemów ze zdrowiem. Rzecznika organizacji stwierdziła, że gdyby nie chytrość pary, która chciała zarobić na nim jak najwięcej, zwierzak byłby całkowicie zdrowy.
0
@abram3k Na prawdę kolego nie szkoda Ci czasu na takie nic nie wnoszące komentarze ? Logicznym jest, że wrzuciłem tweeta z filmikiem, by ktoś mógł zobaczyć go od razu na la rambli, bez potrzeby wchodzenia na TT.
0
@Rust_Cohle Nie - to było na połowie Espanyolu, ale zamiast pobiec do środka pola karnego to poszedł na wrzutkę XD
0
@Firestone Espanyol robi: Brrr.
2
Pięć goli strzelonych podczas 804 min. w oficjalnych spotkaniach (0.56 na 90min.).
Z perspektywy czasu wydaje się, że transfer Luuka był jak najbardziej trafiony, zwłaszcza przy tak małej pensji, którą pobiera.
10
Myślałem, że mi się to przyśniło, a taka akcja na prawdę miała miejsce we wczorajszym meczu. Alba ... WTF have you done ?!
1
Typowa reklama podczas Super Bowl. Terminator w roli Zeusa xD
0
@7black4 Jakbyś prześledził ostatnie 2-3 lata ich wypowiedzi na temat krypto/BTC to zmieniali zdanie przyn. 10x. Dlatego nie warto wierzyć opiniom tylko faktom choćbyś rozmawiał z prezydentem :D
0
Szef strategii inwestycyjnej w JPMorgan nie docenił kryptowalut i uważa, że już za późno na tego typu inwestycje.
Niby poważny - jeden z największych na świecie - holding finansowy, a zmienność jego opinii można porównać do chorągiewki na wietrze lub Pana Glapińskiego :)
1
@Rewolucja123 Słuchaj ... są rzeczy ważne i ważniejsze. Zwolnij się z pracy xD
2
@Mow_mi_Douglas Ja nie mam do niego zastrzeżeń, bo widzę jaką rolę obecnie pełni w układance Xaviego.
5
Adama Traore w dwóch pierwszych meczach w LaLidze dla Barcy w tym sezonie:
* 152min.
* 2A
W przeliczeniu na 90min.:
* 0.52 xGA
* 1.18 udziału przy golu
* 1.5 kluczowego podania
* 84% skuteczności podań
* 3.5 udanego dryblingu
* 8.0 wygranych pojedynków
Mały zakres danych, aczkolwiek na ten moment prezentuje się powyżej oczekiwań (stwierdzenie, że daje więcej niż Ousmane do tej pory się broni :D ). Oby tak dalej.
0
@GeraltzKatalonii Ze zdecydowaną większością mamy znacząco większe xG, nie tylko z Espanyolem. Faktem jest, że nie przekładało się to do tej pory na wyniki.
2
xG 0.62 : 1.62 na korzyść Barcy. No cóż ... tj. zwykle kreujemy więcej niż rywal, ale jesteśmy mniej skuteczni po obu stronach boiska.
To, co się zmieniło to styl. Taką Barcę chce się oglądać i ma się przyn. nadzieję że wyniki są kwestią czasu.
19
Wiedziałem, że będą memy odnośnie tego ujęcia xD
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1492977348265848837
0
@Azi Trzeba być dla chłopaka wyrozumiałym. Wszedł w przerwie do meczu o takim znaczeniu gatunkowym po kontuzji bez rytmu meczowego - bardziej z przymusu (ryzyko urazu z Araujo) niż z logicznego wyboru.
1
Każdy pkt jest już na wagę złota. Brawo drużyna za walkę do końca.
PS. Na boisku jednocześnie przebywali Dembele, Auba, Traore, Ferran, Luuk i tylko jeden ŚO xD
6
0.24 : 1.37 w xG na korzyść Barcy po pierwszej połowie. Espanyolowi siadł jeden strzał z za pola karnego i to tyle. Barca gra w taki sposób, w jaki można sobie życzyć. Papużki notują mnóstwo strat na swojej połowie i wątpię by cały mecz wytrzymali takie tempo. Zwłaszcza jeśli u nas wejdzie świeży Auba lub Dembele.
0
Dziwię się, że Cunha dostał dopiero 560 min. w Atleti w LaLidze. Wystarczyło by Brazylijczyk zanotował 5G+2A (1.13 udziału w golu na mecz) + 0.86 xGA na 90min (!).
Przyznam się, że nie oglądam zbyt wielu meczy Atleti, więc nie wiem jak wygląda jego gra w defensywie (i jakie ma w niej obowiązki), ale patrząc na jego udział w ofensywie to daje znacznie więcej niż ~4x droższy Felix.
1
@Rust_Cohle @Szreko W FPL prawdopodobnie od wiedzy jeszcze ważniejsza jest regularność. Rust coś o tym wie. Regularnie pilnuje mojego cienia xD
1
@Szreko Ja wciąż stawiam na Bowen'a.
1
@ElTomas @Rust_Cohle @jareksk100 @Szreko @Encore @Janiama @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Zoker
Kto z Grzmotem na kapitanie ? XD
0
@Xavifcb6 Wybacz, nie wykręcam się, ale nie mam na to czasu. To zbyt obszerny temat. W wielkim skrócie - trener powinien zgłaszać profil, jakiego potrzebuje w drużynie, a dyrekcja sportowa powinna zajmować się selekcją, negocjacjami i finalizacją transferów.