Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Riquard Puig w bardzo defensywnie grającym Wolves w Premier League ? Nie widzę tego.
1
@Bocheno1 Dzięki za pamięć :D
6
O Ferranie zostało napisane już chyba wszystko w ciągu ostatnich kilku dni, więc dodam tylko w ramach ciekawostki:
* w barwach Barcy w La Lidze i LE rozegrał 687 min.
* zdążył zanotować 6.43 xGA (0.84 na 90min. - wyższy współczynnik ma tylko Depay, lecz ten wykonywał kilka karnych w tym sezonie), z których zdobył 2G + 3A (spokojnie mógł mieć nawet 3 gole więcej)
* świetnie wejście do drużyny (po za skutecznością, która mam nadzieję nadejdzie z czasem)
4
9 miesięcy później - rekordowy przyrost noworodków! :D
0
Chojrak: Adama!
Adama: Qué ?
Chojrak: Siła! Masa! Brak ... :D
1
PIO PIO PIO !!! Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, komu się to nie skojarzyło z bramką wiadomego Pana w barwach Barcy.
https://streamable.com/zhunpq
9
To w Ekstraklasie tak wolno ?
3
Pożyczka na 50 lat z takim oprocentowaniem dla jednej z TOP #5 lig w Europie, gdzie lista drużyn zmienia się co sezon. Im więcej samobójców tym mniej samobójców ...
14
Nieźle ostatnio Xavi trafia ze zmianami :D
* Pedri vs Valencia (3 min. po wejściu gol po plecach Auby)
* Dembele vs Ath. Bilbao (1G + 2A przez ~25 min.)
* Luuk vs Ath. Bilbao (gol ~3 min. po wejściu)
* Ferran vs Elche (gol kwadrans po wejściu)
* Depay vs Ath. Bilbao i Elche (~25 min. na boiskach i strzelone dwa gole)
26
@BART97 Przesadziłeś. Wtedy w takim klubie nie postawił by stopy na boisku. Bardzo duży progres zrobił już w rezerwach.
9
W końcu możemy zacząć podziwiać Twój potencjał w pełnym zakresie.
74
Nie da się tego nie zauważyć. Facet zaczął na prawdę posyłać dobre, długie piłki, a także znacznie odważniej wyprowadzać piłkę na połowę rywala.
0
@tomek8756 Świrów nie brakuje :)
7
0.99 : 4.58 w xG na korzyść Barcy w dzisiejszym meczu. Wygrana w pełni nam się należała.
Memphis rozegrał tylko ~20 min. po powrocie po kontuzji i w tym czasie zdążył zanotować 1.57 xG + 0.30 xA (!!!) + idealnie wykonany rzut karny, którego sam wywalczył. Ręce składają się do oklasków. Oby tak dalej - w końcu masz z kim grać Latający Holendrze.
Ferran Torres - chłopcze, jaki Ty masz talent do znajdywania się we właściwym miejscu. Odkąd do nas dołączył zaliczył w La Lidze średnio 0.89 xGA na 90min. (!). Jak tylko piłka zacznie mu wpadać do bramki facet stanie się maszyną. Dziś 45 min. i 6 strzałów ...
1
Kilka rzeczy po całym meczu i kilkuminutowym spacerze na chłodnym powietrzu:
* zwycięstwo się Barcelonie w pełni należało, w przekroju całego meczu stworzyła zdecydowanie większej wartości zagrożenie
* Ferran ma niesamowity talent do właściwego odnajdywania się w lub okolicach pola karnego, dziś 45 min. i 6 strzałów + gol (szkoda, że i tym razem skuteczność nieco zawiodła)
* Depay 20-kilka minut od powrotu po kontuzji i 2 gole (karnego sam wywalczył i po profesorsku wykończył w górną część bocznej siatki)
* wiadomo, że nie zawsze Barca będzie tak dominować jak w poprzednich meczach. Ważne, by wciąż pokazywała tego ducha walki i chłodną głowę do końca.
3
Kilka rzeczy po pierwszej połowie:
* xG = 0.26 : 1.62, Frenkie dziś zepsuł już dwie 'setki'
* 3 z 4 strzałów Elche było na prawą stronę bramki MaTS'a - przypadek? Może tak, a może nie ...
* Luuk musi wejść w drugiej połowie i najlepiej nie na ostatni kwadrans.
1
Bardzo dobra wiadomość.
1
@Zielu2001 Nice podobno ma stać się czymś na miarę Salzburga (też mają dobrego sponsora i projekt sportowy) - sam osobiście im kibicuję. Nawet zainwestowałem w rynek bukmacherski dotyczący Nicei w TOP 4 po pierwszych 7/8 kolejkach Ligue 1.
57
Piłkarz Nicei robi sztuczkę w ostatnich sekundach meczu, a Neymar [...] [Footlool]
https://streamable.com/l049rb
Piękne to było :D
23
No i się wyjaśniło.
1
@Janiama To ma chyba związek z tym jak się pisze ręcznie np. w zeszycie :P
1
@Criss18Barca Nie sądzę. Depay jest przez wielu "ekspertów" oceniany za okres kiedy nie miał z kim grać. Teraz wrócił do bardzo dobrze zbudowanej linii pomocy i ataku (bez wielu poważnych braków) i od razu w kilka minut zaliczył 0.82 xG + gola.
1
@Mixtape Wszystko jest kwestią tego, kiedy padnie pierwsza bramka i dla kogo ;)
0
MaTS - Alba/Araujo/Garcia/Dest - Busquets/Pedri/FdJ - Dembele/Depay/Traore.
Taki skład dziś przewiduję, chodź tak na prawdę nie zdziwiłby mnie ktokolwiek z tej 11-nastki rozpoczynający mecz na ławce (po za MaTS'em i Albą).
0
@Sau_Ron Czyli nie rozumiesz. Gdyby nie miał sensu ani wartości nie byłby stosowany przed ekspertów, w studiach meczowych czy podczas meczów przez komentatorów.
0
@Sau_Ron Trzeba po prostu go w pełni zrozumieć, by znaleźć w nim wartość ;) Większość nie ma pojęcia jak jest liczony, jak go odbierać i dlatego go deprecjonuje.
7
xG = 0.45 : 0.78
Sociedad nic nie stworzyło po za tym karnym. Z drugiej strony Realowi też udały się tylko te dwa strzały z dystansu - ale piękne były, trzeba przyznać :)
https://x.com/Mispaaajo/status/1500211911387979788
16
Żadnego uczestniczenia w licytowaniu się o Norwega, żadnego CVC. Oba fakty są ze sobą połączone i mogą zepsuć obecny "zespół" nie tylko poprzez drabinkę płacową.
10
Po co mają go nam ogrywać, skoro już wiadomo że odchodzi za kilka miesięcy?
5
@4Fabregas4 Ile razy można to powtarzać ? De Jong nie jest i nie będzie DM Barcelony.