Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle @Szreko W FPL prawdopodobnie od wiedzy jeszcze ważniejsza jest regularność. Rust coś o tym wie. Regularnie pilnuje mojego cienia xD
1
@Szreko Ja wciąż stawiam na Bowen'a.
1
@ElTomas @Rust_Cohle @jareksk100 @Szreko @Encore @Janiama @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Zoker
Kto z Grzmotem na kapitanie ? XD
0
@Xavifcb6 Wybacz, nie wykręcam się, ale nie mam na to czasu. To zbyt obszerny temat. W wielkim skrócie - trener powinien zgłaszać profil, jakiego potrzebuje w drużynie, a dyrekcja sportowa powinna zajmować się selekcją, negocjacjami i finalizacją transferów.
1
@Rust_Cohle Ja zrobię tylko jeden transfer do def. o 11:40 :P
0
"Za każdym razem, gdy kogoś pozyskujemy, jest to zależne od trenera. Xavi był kluczowy w podejmowaniu decyzji transferowych zimą."
Wypowiedz niby umieszczona w pozytywnym tonie o naszym trenerze, lecz pokazuje kto najbardziej pociąga za sznurki przy transferach. Alemany zapewne większość talentu i pracy wkłada w negocjacje aniżeli we własne wybory zawodników, co nie do końca jest pozytywne w takim klubie jak Barca. Musimy mieć nadzieję, że Xavi wie co robi.
0
@Barcaa12 Ciężko powiedzieć by to wciąż była tiki taka. Gdyby Pep dalej stosował te same schematy i styl, co w Barcelonie to już dawno by przepadł w nowoczesnym futbolu. By utrzymywać się na topie trzeba nieustannie dążyć od perfekcji. Hiszpan dalej jest wierny swej filozofii, ale wprowadził do niej mnóstwo usprawnień.
2
@KapiFCB Tak więc podam Ci przykład. Dajmy na to, że na 5 spotkań CHE vs MCI CHE wygrywa jedno, MCI trzy i był jeden remis. Wd Ciebie która drużyna jest w takim wypadku lepsza ? Jeśli powiesz, że MCI to sam sobie przeczysz. Nie jestem fanatykiem Pepa, czysto obiektywnie stwierdzam, że facet w kluczowych meczach LM zbyt często przekombinowuje i zwyczajnie ma pecha.
2
@KapiFCB Nie zgadzam się. Ile meczy rozgrywasz na krajowym podwórku (najlepszej lidze w Europie i najprawdopodobniej na świecie) z takimi rywalami jak Chelsea, Liverpool, Manchester United, Totki czy Arsenal, a ile w LM? Najważniejsza jest regularność, by potwierdzić czyjąś wartość - nie kilka momentów.
10
The Citizens to potwór, nie przyjmuję przeciw-argumentów że z taką kadrą każdy by tak dominował, bo w obecnym footballu mieliśmy wiele przykładów, że to nie prawda.
Ostatnie 19 meczy we wszystkich rozgrywkach (średnio 6 meczy na miesiąc): 17W-1R-1P przy bilansie bramkowym 52:14 (2.74 : 0.74 na mecz).
Kosmos.
1
@ranger3120 Przyn. raz w roku - tradycja :D
1
@kynio302 @PieN @Proxi @szela1899 @NaFazieHitman Biała rasa wynosi 50%, żółta rasa 40%, czarna rasa 10%, gdyby główni aktywiści wiedzieli o tym lub nie wykorzystywali koloru skóry do własnych interesów to nie byłoby całej tej szopki politycznej.
3
@szela1899 Słabi ludzie kreują ciężkie czasy. Ciężkie czasy kreują silnych ludzi i tak w kółko.
7
@NaFazieHitman I tak obejrzysz ... i tak obejrzę i ja ... ale zgadzam się w 100% [...]
1
@Rust_Cohle Kto najdłużej z nas piastuje pierwsze miejsce ? :D
0
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz się wzruszyłem ...
2
@Rust_Cohle 75 pkt (1392 ogółem i 497k pozycja w rankingu) - Bowen na kapitanie (11 pkt x2 chodź Jota jeszcze lepiej zapunktował), Salah miał wejście smoka na te 20-kilka minut, brakowało tylko gola czy asysty. Teraz prawdopodobnie zrobię tylko jeden transfer do defensywy, a po kolejce mini-WC (2x free + jeden minusowy).
7
Pewnie to, co napiszę zostanie bardzo negatywnie odebrane, lecz ... mam nadzieję, że finalnie Haland do nas nie trafi. Laporta z dyrekcją oczywiście będą podgrzewać atmosferę i "uczestniczyć w licytacji" by przyn. podbić cenę.
Już wiele osób znających się na rzeczy podawało wady potencjalnego przyjścia Norwega: wiele kontuzji, brak wartości marketingowej, Raiola (który będzie próbował wycisnąć jak najwięcej pieniędzy + ściągnąć tu swoich zawodników przy okazji), liga niemiecka/BvB też nie są dużym wyznacznikiem (Bundesliga jest najbardziej ofensywną ligą w TOP #5), brak przystosowania do stylu Barcy.
Jestem zdania, że przy obecnej sytuacji finansowej Blaugrany warto postawić na to, co mamy pod ręką + tanie/wartościowe względem obecnej sytuacji/potencjału zawodnika transfery. Ryzyko ew. niewypału Norwega u nas byłoby zbyt destrukcyjne i prawdopodobnie opóźniłoby przebudowę Barcy o kilka długich lat.
13
Zgadzam się z komentarzem wyżej + obecnie Barca B jest w bardzo złej sytuacji. Barjuan niebawem może zwolnić miejsce na ławce.
4
Barca Femeni nie przestaje dominować i bić własnych rekordów.
21 kolejek - 21 zwycięstw w lidze z bilansem bramkowym 122:6 (5.81 : 0.29 na mecz). Mogą zapewnić sobie mistrzostwo na 6 kolejek przed końcem ...
Wygrały superpuchar Hiszpanii (7:0 w finale z Atleti).
W LM wyszły z grupy z pierwszego miejsca z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 24:1 (4.00 : 0.17 na mecz).
Niebawem El Clasico w LM. Vamos!
0
@Kurkmen Wiadomo, że taki podatek długo się nie utrzyma. Korzystają z okazji, że krypto jeszcze nie ma choćby 1/4 adopcji internetu. Obecnie petycja jest już podpisana przez wiele osób, których będzie jeszcze więcej. Niebawem trafi na ich biurko.
2
@Kurkmen 95%+ podatków to zdzierstwo, ale tutaj już polecieli po bandzie, tym bardziej że jest tam ~18% populacji na Ziemi :D
1
Indie: zdelegalizować krypto czy opodatkować ? OPODATKOWAĆ.
Podatek: 30% !!!
https://c.tenor.com/-7BVzea4cuYAAAAC/willem-dafoe.gif
0
Jak to mówił pewien miły, zielony ogr ze znanej bajki: No to se jeszcze poczeka, co to za szajs :D
0
@Rust_Cohle Źle przeczytałeś, pisałem że 19:15 ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11318255#comment-11320035
0
@Rust_Cohle XD Jak tam Dennis ? :D
6
Zgadzam się z @JarekS odnośnie Tellesa, który niestety marnuje swój wiekowy 'peak' w MUN. Jego ostatni - pełny sezon w Porto (przed przejściem do EPL) to już był jakiś kosmos jak na bocznego obrońcę:
* 4102 min.
* 13G + 12A (0.55 udziału w golu na 90min.)
* w lidze na 90min. - 1.9 kluczowego podania, 4.3 wygranego pojedynku, 5.5 długich piłek/crossów, 0.44 xGA (11G z xG 8.05, 8 asyst z xA 5.18);
Bardzo chciałbym go u nas zobaczyć, lecz to jest zawodnik na podstawowy skład. Ciężko powiedzieć, czy odpowiadała by mu rywalizacja z Albą, bo MUN nie powinien robić problemów przy jego ew. transferze.
0
@lukgruszer Że też muszę tłumaczyć takie rzeczy. Max. ~2% to brudne interesy w krypto. Ile takich przypadków łamania prawa jest w prawdziwej walucie ? Nie sposób zliczyć (znacząco więcej).
0
@Inmate Znasz historię złota ? Kryptowaluty to bardzo 'świeża' technologia, więc wiadomym jest, że potrzeba jej czasu. Internet też miał swoją bańkę i masę projektów, które nie wypaliły.
PS. Chyba masz przestarzałe dane odnośnie koparek w Chinach.
3
Rozumiem, że krypto jest obecnie ryzykowne dla marki, ale kryptowaluty sprzeczne z wartościami klubu ? Czyli wolność, brak organu nadzorującego każdy Twój ruch, technologia, postęp nie idą w tej samej parze, co wartości klubu ?