Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Jesteś w naszej La Ramblowej lidze ?
0
@Rust_Cohle Teraz najważniejsze zdrowie tych zawodników i ludzi z tymi klubami powiązanych, ale fakt ... bez sensu taka gra z kilkoma meczami odwoływanymi co kolejkę.
0
@Emhyr @Szreko @Rust_Cohle @Encore @ElTomas @Janiama @JimMorrisonFCB
68 pkt w tej kolejce (1001 ogółem) - 3 zawodników 'zcovidowanych'. Jak tam u was ?
Tak na marginesie dodam, że z następnej kolejki już jest 5 meczy z pierwszych 7 odwołanych (na ten moment mam 5 zawodników zcovidowanych).
0
@Emhyr @Szreko @Rust_Cohle @Encore @ElTomas @Janiama
Mecz Czerwonych Diabłów z Mewami w następnej kolejce też już odwołany. Jak myślicie - kiedy lockdown Premier League ?
1
@Szreko @Rust_Cohle @Encore @ElTomas @Emhyr @Janiama
Kolejny mecz przełożony (LEI vs TOT). Przewiduję rekordowo niską średnią w tej kolejce :P Sam mam już trzech zawodników z podstawy z głowy.
1
@ElTomas No właśnie o to chodzi, że ciężko to śledzić, bo przekładają te mecze w ostatniej chwili.
1
@Rust_Cohle Ja mam obecnie w grze tylko dubelka. Wczoraj pokryty został over 3.0 w meczu Bayernu, dziś mam over 3.0 w meczu BVB.
0
@Rust_Cohle Myślałem, że mamy już z głowy całe te zawieszenia czy przekładanie meczów, a tu taka niemiła niespodzianka ...
1
@Rust_Cohle @Szreko @Encore @ElTomas @Emhyr @Janiama I cztery litery z dobrej kolejki u mnie - wszystko na to wskazuje. Kolejny mecz BUR vs WAT odwołany (miałem dwóch napastników z Watfordu w podstawie).
0
@Rust_Cohle Nie, nie, nie. To nie tak :D Po prostu u Foden'a już mam pewną dwucyfrówkę + różnica w posiadaniu z resztą graczy.
0
@Rust_Cohle Chociaż szczerze nie miałbym nic przeciwko gdyby MoKing nie zagrał. Na vice mam Fodena z 12pkt :D
0
@Rust_Cohle Odpaliłem tripple'a nie ze względu na nasz La Ramblowy wyścig, lecz ze względu na okazję. Obecna forma Liverpoolu/Newcastle/Salaha + LIV gra u siebie :D
0
@Rust_Cohle Ty już masz z głowy zarówno tripple'a jak i bench boost'a ;)
0
@Rust_Cohle U mnie Foden 12 pkt. Cancelo niestety pauzował za nadmiar kartek. Jesus cały mecz na ławce.
0
@Rust_Cohle Chodziło mi o United i TOT vs BRI ostatnio (to już dwa mecze w ostatnim czasie). Vardy po prostu prezentuje się poniżej oczekiwań + grał wiele jak na swój wiek. Ostatnio widziałeś jak Daka z Maddisonem zrobili robotę bez swojej mogłoby się wydawać "głównej strzelby".
1
@Rust_Cohle Tylko jeden transfer do rezerwowej defensywy. Jak na razie dwa mecze odwołane (na szczęście nie miałem w nich ani jednego piłkarza). Mam nadzieję, że nie będzie więcej niespodzianek ... chodź to mało prawdopodobne.
2
Nad inteligentną bronią korzystającą z algorytmów sztucznej inteligencji pracuje właściwie każda z największych armii świata. Ba, w ostatnich miesiącach miało już dojść do kilku pokazów skuteczności tego typu uzbrojenia.
W marcu ONZ przedstawiło raport, wg którego inteligentna platforma bojowa z Turcji, STM Kargu-2, podjęła autonomiczną decyzję o zaatakowaniu żołnierzy w czasie konfliktu w Libii, bez wcześniejszego kontaktu z jej operatorem. Z kolei inteligentna broń w postaci autonomicznego karabinu maszynowego sterowanego z orbity miała posłużyć do zabicia irańskiego naukowca pracującego przy tamtejszym programie broni atomowej.
T-800, jesteś już wśród nas ?!
12
Tak, tak !!! To trzeba zobaczyć xD
https://mobile.twitter.com/alviniasty/status/1470408685327372296
1
Co prawda już po fakcie ("nasze kobitki" wygrały 3:1), ale jednak tło tak trochę niefortunnie dobrane :D
1
@Rust_Cohle Już mnie łyknąłeś, masz 3 pkt przewagi xD Tak na marginesie ... nie patrzyłem od jakiegoś czasu na wartość swojego składu, a tam ... 103.5$ + 0.4$ w budżecie, całkiem nieźle, jakby jeszcze zaczęli punktować na tym poziomie to by było ekstra. Pozostaje czekać na przełamanie. Mój skład przez ostatnie cztery kolejki prezentuje poziom Barcy.
0
@Rust_Cohle @Encore Boli Gallagher na ławce. 52 pkt. Słabiutko ostatnio 3-4 kolejki.
3
Ehh znowu to samo.
xG = 0.16 : 0.58 na korzyść Barcy.
Wynik = 1:1
Nasza defensywa z jednej strony nie dopuszcza do wielu sytuacji, z drugiej jak już dopuści to gol stracony ...
0
@Rust_Cohle Ciszaaa, bo do tej pory mnie przez niego tyłek boli :D
4
O madre mia! Coś pięknego. Wyjście z pod pressingu i pierwszy gol Arsenalu vs SOU.
https://streamable.com/3ttr8y
0
@Rust_Cohle Mamy jak na razie zbyt małą bazę danych na ten temat. Jeśli będziemy w grze przez cały sezon to w następnym już te informacje będą miały jakiś sens :D
1
@Rust_Cohle Ładnie, ładnie lecz pamiętaj że to maraton, nie sprint. Skoro utrzymuje się nad Tobą od prawie samego początku to bardziej prawdopodobne, że mój skład niebawem "odbije" i powiększy przewagę nad Tobą niż Ty mnie prześcigniesz. Tak czy inaczej powodzenia :D
1
@Rust_Cohle Ouuu ... już Cię czuję na piętach :/
1
@Mr8lack Te plany mają na ten moment całą masę minusów i pytań bez odpowiedzi, więc Tomuś może czuć się bezpiecznie :D
1
Podam ten fakt jako ciekawostkę, gdyż kosmiczne górnictwo tak na prawdę jeszcze nie istnieje:
Odkryto asteroidę (16 Psyche), w której znajduje się głównie żelazo i nikiel. To obiekt o średnicy aż 225 km i wartość znajdujących się wewnątrz metali szacuje się nawet na 700 trylionów (!) dol. Dla porównania, całe światowe PKB liczone łącznie dla wszystkich państw wyniosło w 2020 r. „tylko” 84,5 bln dol. NASA zresztą planuje misję orbitera, mającego dokładnie zbadać to ciało. Według wstępnych planów odbędzie się ona około 2026 r.
Domyślam się, że głównymi inwestorami w kosmiczne górnictwo będą prywatne firmy. Ten, kto zaryzykuje, może nieźle się obłowić.
0
@Rust_Cohle U mnie transfery obecnie wręcz nie potrzebne, chyba że wśród głębokiej rezerwy, ale z racji, że miałem już dwa to ściągnąłem do siebie Bowen'a. Jak tylko poprawi skuteczność to będzie wielki hype na niego w FPL.