0

@Rust_Cohle Tak, ale gdzie pkt dla Antonio?!?? 4 gole West Hamu i żadnego kontaktu przy nich Michaiła xD

1

@Rust_Cohle Całkiem szybko, łatwo i przyjemnie :)

0

@mekston Bardzo ważni są skrzydłowi - nie dziesiątki, nie boczni obrońcy schodzący do środka tylko naturalni skrzydłowi. Czekam z niecierpliwością na zobaczenie w jednym składzie Depay'a z Ansu i Dembele po bokach + Albą i Destem w roli bocznych obrońców uzupełniających skrzydła.

5

Ostatnie trzy mecze Barcy w LaLidze:

Barcelona vs Real Madrid
xG: 1.83 : 1.55
Wynik: 1:2

Barcelona vs Rayo
xG: 3.14 : 0.68
Wynik: 0:1

Barcelona vs Alaves
xG: 1.79 : 0.53
Wynik: 1:1

Łącznie:
xG: 6.76 : 2.76
Wynik: 2:4

Co się stało z tymi piłkarzami ? Jak można być tak nieskutecznym w ofensywie, a w dodatku tak łatwo tracić gole ... 0 jakiejkolwiek taktyki. To tylko pokazuje jak ważna jest rola trenera w dzisiejszym footballu.

1

@Rust_Cohle Oby tylko Antonio zapunktował :]

0

@Janiama Triple nie bardzo siadł, co ? :P U mnie wciąż leży bench boost / free hit / tripce w rezerwie.

0

@ElTomas Ale wiesz ... teoretycznie masz w tej chwili 26 pkt (te minusowe jednak po coś są, żeby nie było za łatwo) :P Robienie co kolejkę minusowych transferów na pewno w dłuższym terminie nie wyjdzie Ci na +.

2

@ElTomas @Encore @Rust_Cohle @Janiama @Bocheno1 @JimMorrisonFCB

Trzymacie się chłopaki ? :D
U mnie 34 pkt (po dodaniu pkt bonusowych + dwóch zawodników w podstawie do końca). Dwóch ostatnich zawodników na ławce zrobiło mi 19 pkt (dojdą pkt bonusowe) i najprawdopodobniej nie wejdą do pierwszego składu xD
https://zapodaj.net/2de70c0f8cccc.png.html

0

@marcin62 Czysta krew i te sprawy :D

1

5

1

Mariano Diaz na '9' w Realu i od razu mecz o 14:00 w sobotę xD

5

Arsenal w ostatnich 9 meczach 7W-2R-0P przy bilansie bramkowym 19:4
(2,11 : 0,44 na mecz). Na ten moment wygrywają w '25 z Leicester na wyjeździe 2:0.

Ładny comeback w sezonie :D
https://x.com/YD7_7p/status/1454416731728928769

0

@Rust_Cohle Dwa free transfery jednak zrobione (bez minusowego). Wartość składu = 101.7 $ + 0.2$ w budżecie :) Jadimy po pkt, powodzonka!

3

@Joopiter W sumie masz rację. Szkoda tracić czasu na zwracanie uwagi, bo to mija się z celem.

6

"Przypomniano też o potrzebie uregulowania działalności agentów oraz o konieczności zrównania premii dla sportowców płci męskiej i żeńskiej, za przykładem Irlandzkiego Związku Piłki Nożnej."

Matko kochana, im też trzeba tłumaczyć jak działają finanse ? Pieniądze rosną na drzewach, że można je w każdym momencie zdjąć i wręczyć piłkarkom, by nie czuły się urażone, że faceci zarabiają więcej ? Przecież to tak nie działa. Dopóki żeński football nie będzie osiągał takich przychodów i przyciągał takiego zainteresowania nie ma mowy o pensjach na tym poziomie.

62

Co moje oczy ujrzały xD
Pożegnanie Laporty z Ludwiczkiem.
https://mobile.twitter.com/poloniatv3/status/1453686100279676928

3

Sergi Barjuan dosyć słabo rozpoczął sezon ligowy Barcy B, ale przeważnie tak jest w wykonaniu rezerw ... co sezon kadra tego zespołu bardzo się zmienia, więc i początki są trudne, bez wielu wypracowanych schematów itp. W ostatnich sześciu meczach Barca B zanotowała już bilans 3W-2R-1P przy bilansie bramkowym 7:5. Warto by przypomnieć, że obecna "trzecia" liga w Hiszpanii jest na znacznie wyższym poziomie niż przed rokiem. Barca B obecnie jest w środku tabeli, co i tak nie ma większego znaczenia, gdyż w rezerwach najważniejszy jest rozwój indywidualny zawodników - nie drużyny.

2

@BarcaInfo tu tego nie wrzucił, więc ja to robię. Piękne zdjęcie, oby Xavi kiedyś naznaczał tak kolejnego zawodnika jak jego poprzednicy.


7

Ależ bramkę zanotował wczoraj Origi!


4

CIEKAWOSTKA:

* Barcelona ma obecnie najmłodszą kadrę w La Liga (25,4l.).
* Barcelona ma 13 zawodników U-22 w kadrze (ich średnia wieku to 19,85). Dla porównania Atleti ma takich zawodników w kadrze 3 (średnia ich wieku 22,00), Real ma 6 (średnia wieku 20,33).

Mam nadzieję, że okres pracy Koemana nie zostawi za sobą samych minusów i chociaż połowa tych młodych 'wykiełkuje' dzięki zdobytemu doświadczeniu.

1

xG:

Barca 1.7 : 1.5 Real
Barca 2.8 : 0.8 Rayo

Bilans xG = 4.5 : 2.3
Bilans bramkowy = 1:3

Brak zmysłu taktycznego Koemana to jedno, ale nieskuteczność zespołu i brak jakiejkolwiek solidności w defensywie to drugie. Oczywiście, lepiej że te sytuacje są, ale z takim % wykorzystywanych szans niczego nie osiągniemy. Nawet walka o udział w LM będzie ponad nasze siły. To zwykły pech czy mental ? Stawiam na to drugie. Już w zeszłym sezonie Leo tuszował bardzo dużą nieskuteczność drużyny względem tego, co kreowali.

0

@Sau_Ron A na kim sobie to odbije ?! XD

0

@Barwindg No i zepsułeś nastrój xd

0

Mówcie, co chcecie ... Ale tylko nowoczesna, niemiecka myśl szkoleniowa mogła wygrywać z Bayernem 5:0 po czterech kwadransach.

1

@Kgorecki2500 Forsa misiu, forsa.

0

Bayern przegrywa do przerwy w Pucharze 0:3 z Borussią M. Nie, Bawarczycy nie grają rezerwą, grają pierwszym składem z Polakiem rodakiem na czele!

1

Teraz już wiem, że jedynego gola w barwach Barcy Luuk strzelił, bo najzwyczajniej w świecie nieczysto trafił w piłkę.

0

Co za wóz z węglem ...

0

Powiedzcie mi, jakim cudem my wygraliśmy z Realem Sociedad ? Ich once de gala była wczorajsza podczas pierwszej kolejki La Liga ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?