Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle 78 pkt (563 pkt ogółem). Całkiem nieźle biorąc pod uwagę brak opaski dla Egipcjanina. Teraz przed następną kolejką wpada mini dzika karta (2 free transfery + jeden za - 4pkt).
1
@Rust_Cohle Nadrobisz jakieś 6pkt, tylko się nie przyzwyczajaj :D
0
@Rust_Cohle Cóż, kończę kolejkę z 77 pkt. Ten Salah bez opaski mi się dzisiaj przyśni.
0
@Rust_Cohle Musi być przyn. trzech obrońców w składzie. Żeby Ci ktoś wskoczył za obrońcę z ławki to musiałbyś mieć 4 obrońców przynajmniej w podstawie.
0
@Rust_Cohle Ja popełniłem jeden z największych błędów w tym sezonie i nie dałem Salahowi kapitana :P Ale i tak będzie 60pkt+.
0
@Rust_Cohle Jak kapitan Ci nie zagra to wtedy masz podwojenie pkt vice.
2
@AllBundy @NaFazieHitman Może facet nie dochodzi do wielu dogodnych sytuacji, ale skuteczność strzałów z dystansu ma niesamowitą.
3
Tielemans!!!
https://x.com/mustafahabib28/status/1452262715423182864
5
"Camila Cabello przytyła i nie ma z tym problemu! Gwiazda mówi o wadze i krągłościach".
Nie mam nic do ludzi z mniejszą, czy większą nadwagą, ale obawiam się, że zaraz wiele takich ludzi będzie się wypowiadać że tak się sobie podoba i są tacy z wyboru by lekko się wypromować i załapać pod trend. Już mnie nic nie zdziwi. Promowanie nadwagi (już nie wspominając, jakie wady za sobą niesie dla naszego zdrowia) jest przynajmniej dla mnie lekko chore. Co będzie dalej ?
Tych celebrytów ogląda i czyta masa młodych ludzi, którzy wyrosną z przekonaniem, że nieważne jak wyglądają, ważne żeby żyli pełnią życia.
0
@koksik2700 W raz z upływem czasu rozwój będzie szedł do przodu. Nie potrafię sprecyzować, kiedy to się stanie - za 10,50 czy 100 lat ale bardzo prawdopodobne jest, że kiedyś nie będzie czegoś takiego jak ulice. Podróże będą albo pod ziemią, albo nad ziemią. Wolna powierzchnia w zdecydowanej większości zapełni się zielenią i odnawialnymi źródłami energii. To takie moje futurystyczne spostrzeżenia oparte.
1
Jetson ONE jest maszyną powstałą we Włoszech, sprzedawaną przez firmę ze Szwecji, a zaprojektowaną m.in. przez polskiego konstruktora. Tomasz Patan razem ze swoim wspólnikiem Peterem Ternströmem zbudował oktokopter, na którego pokładzie może latać człowiek. Maszyna osiąga prędkość maksymalną 100 km/h, a długość lotu wynosi maksymalnie 20 min. Czas ten zależy od wagi pilota i spada do 15 min przy wadze 85 kg. Nie jest to więc maszyna na dalekie trasy, ale jej konstruktorzy chwalą się, że ładowanie baterii trwa zaledwie godzinę.
Oktokopter ma otwartą konstrukcję i zdaniem twórcy najlepiej sprawdza się przy dobrej pogodzie i na mniejszych wysokościach. Czuć wtedy największą przyjemność z osiąganych przez niego prędkości. Jest to raczej maszyna do latania dla rozrywki, ale Tomasz Patan nie wyklucza innych zastosowań: wojskowych, w służbach ratunkowych czy w straży granicznej. Może też być używany do szybkiego transportu cennych dóbr.
1
@Rust_Cohle Alonso (ławka - out po tej kolejce) + Mendy.
0
@Rust_Cohle IMHO obecnie ze składu MCI opłaca się brać jedynie defensywę :P
0
@Rust_Cohle Dobrze, że mam dobrą ławkę i terminarz. Nie wiem, co z Hiszpanem zrobić, Chelsea ma niezły terminarz ale ostatnio trochę osłabła w defensywie - dopuszcza do coraz większej liczby groźnych sytuacji, cud że wygrali ostatnio z Brentford. Ani James, ani Azpi, ani Chilwell wd mnie nie mają teraz pewnego składu. Chyba z defensywy Chelsea zostawię tylko Mendiego i zainwestuję w ŚO MCI do duetu z Cancelo.
0
@Krystian1588 Alonso robi wypad po tej kolejce xD
2
Arsen Zakharyan (18l.) - pomocnik, którym interesuje się Barcelona zanotował dziś w meczu ligi rosyjskiej hat-trick asyst. W 12 kolejkach uzbierał już 2 gole i 5 asyst oraz w przeliczeniu na 90min. 2.6 kluczowego podania + 4 wygrane pojedynki. Ciekawy zawodnik, zobaczymy czy Barcelona poważniej o niego zawalczy (chodź w pomocy nam brakuje obecnie bardziej zawodnika o profilu Zakarii).
0
@mkord Zdarzyły się kilka razy przez ostatnie kilkanaście miesięcy takie mecze :/
0
@Rust_Cohle Już to "nadrabianie" gdzieś słyszałem :D Tak czy inaczej mniejsza strata = większa rywalizacja, powodzonka!!!
0
@Rust_Cohle piecze 38 pkt straty ? :P
6
Barcelona może przegrać najbliższy mecz. Ma znacznie młodszą kadrę i pierwszą jedenastkę, może zabraknąć doświadczenia. Z takim faktem się zgodzę.
Będę miał wielki ból pewnej części ciała, gdzie plecy tracą szlachetną nazwę jeśli Barca ten mecz przegra i to w stylu godnym pożałowania (taktyka tysiąca i jednej wrzutki, brak walki, intensywności).
Mam nadzieję, że Blaugrana przerwie złą passę i mimo starcia z bardziej doświadczonym i wymagającym rywalem zapunktuje. VeB!
1
@PatrykBarca Stary, oglądałeś te dwa mecze ? Fakt, często łamie do środka, ale wiele razy biegł do linii końcowej i dośrodkowywał - często skutecznie. Wiele razy wchodzi w drybling przy linii końcowej i stwarza zagrożenie bliżej bramki lub wywalcza rzuty rożne. Zabrakło skuteczności, bo równie dobrze mógł te dwa mecze zakończyć z 3 pkt w kanadyjce.
3
@JimMorrisonFCB Prawidłowo.
@ElTomas @Encore @Rust_Cohle @VeB_1899 @Szreko 3h do deadline. Powodzonka wszystkim!
2
@JimMorrisonFCB Mam nadzieję, że nie należysz do tej grupy, która sądzi że w FPL ławka rezerwowych powinna być jak najtańsza :D Średnia cena zawodników na mojej ławce to 4.85$ i nabili mi już masę pkt w tym sezonie, a przecież prawie co kolejkę Ci jakiś podstawowy zawodnik wypada. Głębia składu jest potrzebna nie tylko w prawdziwym footballu :)
1
@JimMorrisonFCB Pamiętam, jak w poprzednim sezonie był taki moment, że miałem wartość składu + budżet = ~104 mln i miałem w linii pomocy jednocześnie KdB, Salaha, Grealisha, Fernandesa i całkiem niezłe pozostałe linie. Kosmos :D
Co do wzrostu budżetu - to powolne ale bardzo ważne. Większy budżet o ten 1-2 mln zapewnia Ci bardzo dużą przewagę już po pierwszych 10-15 kolejkach.
1
@Rust_Cohle Bardzo dobry wybór, sam go ściągam ale dopiero po tej kolejce.
1
@JimMorrisonFCB Ściągnąłem tylko 4-5 (ławka/rotacja) pomocnika. Kilku piłkarzom daję ostatnią szansę i po następnej kolejce zrobię 2 free transfery + 1 za -4pkt. Obecnie wartość mojego składu to 99.3$ + 2.3$ w budżecie (xD). Możliwe, że po tej kolejce będę miał w składzie dwóch zawodników Prime (10mln+).
3
Naukowcy zbadali kraba sprzed 100 mln lat uwięzionego w bursztynie. "Klucz do ewolucyjnej zagadki".
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/naukowcy-zbadali-kraba-sprzed-100-mln-lat-uwiezionego-w-bursztynie-klucz-do/205xpnc
Pierwsze, co przychodzi na myśl ? Jurassic Park :D
0
@KapiFCB Belotti specjalnie przedłużył z Torino kontrakt, by nie odchodzić za darmo, a im chciwość uderzyła do głowy i żądali zbyt wiele, więc ... dobrze im tak :D
4
@Katalonbar Piękna nazwa - Kópa v ogur xD
17
Ehh, tak to jest z tym zatrudnianiem nie ze względu na doświadczenie i wiedzę tylko ze względu na obecnie panujące trendy polityczne.
https://x.com/Pan_Jozek1/status/1451300301139492869