0

@Rust_Cohle Czego się nie zrobi dla pieniędzy ... Jak nie Najman robi głupie miny to Gortat XD

3

Gdy w końcu odchodzisz z tego marnego Juve, dołączasz do Czerwonych Diabłów, a te okazują się kolejnym rozczarowaniem:

https://zapodaj.net/bcec81a4165ac.png.html

0

@Rust_Cohle A czemu zagrałeś dwa takie same dubelki po 49/51zł zamiast jednego za 100 ? Jakiś nowy podatek, o którym nie wiem ?

0

@JarekS Aż tak niskich grup wiekowych nie śledzę. Co do postrzegania możliwości rozwoju u młodych talentów - masz rację. Nie mam w tym doświadczenia, więc sugerowałem się ich obecną pozycją i stylem gry. Dzięki za info :)

0

@JarekS Znam chłopaka już od dobrych kilku lat. Specjalnie o nim nie wspomniałem z tego powodu, że to nie '9 ;)

0

@andrzejeczek Miano wychowanka przysługuje jeśli dobrze pamiętam, po kilku latach treningów i nauki w danej szkółce zanim piłkarz osiągnie określony wiek (18-20 lat). Znalazłem: "Zawodnika lokalnie wytrenowanego lub ‘wychowanego’ określa się jako takiego, który niezależnie od swojej narodowości, trenował w danym klubie co najmniej przez trzy lata pomiędzy 15., a 21. rokiem życia."

0

W końcu Luzzi zaczął strzelać. Mam nadzieję, że on albo Barbera zrobią odpowiednio duży krok by awansować na poziom pierwszej drużyny. Brakuje nam '9 z La Masii.

1

@Bocheno1 @JimMorrisonFCB Średnia stawiam, że będzie w okolicach 33 pkt więc ... nie tylko u nas tak cienko :D Może uda się utrzymać w pierwszym milionie.

3

@Encore Ostatnio zagrałem po kursie @4.00, że zostanie królem strzelców EPL. Wd buków większe szanse mieli na tamten moment Lukaku i CR. Zobaczymy ...

0

@Rust_Cohle Będziesz miał 37 jak zostaną dodane bonusy i wskoczy Ci rezerwowy obrońca. Czyli pomiędzy nami remis w tej kolejce (przewaga zachowana) :P

1

@JimMorrisonFCB Salah 3pkt dostanie jeszcze.

0

@Encore Zawsze mogło być gorzej, ale pomyśl nad tym tercetem defensywnym: De Gea, Pereira, AWB. Szczerze mówiąc bałbym się posiadać któregokolwiek z nich obecnie w składzie xD

1

@Encore @Rust_Cohle @ElTomas @JimMorrisonFCB

Kończę kolejkę z 37 pkt (ciekawe jaka będzie średnia). Szkoda, że ostatecznie ten Townsend z ławki z 10pkt nie wskoczył. To może być moja najgorsza kolejka w tym sezonie :D Jak tam u was ?

0

@Rust_Cohle Chyba jednak przebije nawet 30-tkę i to bez tego Tonwsenda z 10pkt na ławce :D

0

@Rust_Cohle Jest jeszcze czas ... i nadzieja xD

1

Widzę, że PSG bardzo ofensywnie wychodzi na ten mecz.

@JarekS Powodzenia, zlejcie dziś Paryżan!!!

0

@ElTomas Mi zostało 9 zawodników z pierwszego składu przy 6pkt obecnie (+ 10 pkt u pierwszego na ławce - mam nadzieję, że wskoczy do składu :D).

1

@Rust_Cohle Ja zagram over 3.0 w tym drugim spotkaniu, powodzonka!

2

Komu jak komu, ale kibicom Barcelony to jednak ta przerwa reprezentacyjna się przyda, bo oczy krwawią i wychodzą z orbit.

0

Ale by nam się przydał Koeman ... ale piłkarz w obronie :0

0

Sergi Roberto ratuj!

5

Jak długo można pudrować trupa ? Przecież wiadomo, że w końcu rozkład zrobi swoje.

ZERO TAKTYKI, ZERO. Nasza defensywa nie istnieje. Kolejna połowa bez celnego strzału.

0

Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy się dzisiaj zaprezentowali powyżej oczekiwań. W końcu skład jaki chciałem zobaczyć (m.in. bez Luuka i 3 w obronie). Pozostaje życzyć powodzenia. W La Lidze nadal bez porażki i niechaj tak zostanie. Vamos Barca, teraz i zawsze!

1

@Encore @Rust_Cohle @barcelonaLM @JimMorrisonFCB Cóż ... dzisiejszy dzień się dla mnie kończy, z BRI vs ARS nikogo nie mam. Townsend (1 na ławce - 10 pkt), Livramento 4pkt + Mendy 2pkt. Na ten moment 6 pkt i 9 zawodników z pola. Widzę, że duet CR + Lukaku znów zapunktował xD Gdy pisałem, że ich wybór jest zbyt ryzykowny i lepiej poczekać na ich weryfikację w EPL po dłuższej przerwie to nikt nie posłuchał :P

1

@Rust_Cohle Zapomniałem, że musi być trójka obrońców w składzie. Myślałem początkowo, że wskoczy za Alonso xD

Pozostało mi liczyć, że któryś z pomocników/napastników nie zagra.

0

@Encore U mnie Townsend 10 pkt, ale Alonso nie gra i Trent wypadł, w ich miejsce Livramento i Guehi.

0

@Rust_Cohle Poluzuj bieliznę. Skończę tą kolejkę w defensywie najprawdopodobniej z Livramento (vs Chelsea) i Guehi (vs Lisy), bo Alonso na ławie, a Trent wypadł :P

0

@zmiter912576 +3 z bonusu dostanie.

5

W ten sposób Townsend zapewnia mi 10 pkt na otwarcie tej kolejki FPL + w drugiej kolejce z rzędu :D
https://x.com/80Score/status/1444288740906749956
@Rust_Cohle już stąpasz mi po piętach ? :D

0

@Explode Wiem, sam miałem zamiar trzymać do połowy października i dopiero wtedy wycofać (decyzja uzależniona od obecnej sytuacji). Na ten moment nie ma takiego tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?