1

@KrwawiaceoczyVEB Widocznie przeoczyłem, dzięki.

2

Granada jest zdecydowanie najsłabszą drużyną tego sezonu pod względem przebiegu meczów (najsłabszy stosunek wartości wykreowanych szans względem sytuacji, na które pozwolili rywalom). Liczę dzisiaj na minuty dla młodych (Gavi, Nico, Balde, Demir) i oczywiście na 3 pkt. W starciach z tego typu rywalami na Camp Nou to obowiązek. Vamos!

0

@Lokoo Jak w masło.

0

Wymowne, że w pięciu pierwszych meczach Getafe pod wodzą nowego trenera, który nie chce grać takiego antyfootballu jak poprzednik drużyna poniosła pięć porażek i strzeliła tylko jednego gola.

Z drugiej strony ... zgadnijcie komu tego jedynego gola strzelili xD

0

@Rust_Cohle @Encore Jak panowie wam poszło w tej kolejce ? U mnie 62 pkt (brak Trenta A.A. i Antonio) - całkiem nieźle.

Długo nie musiałem spoglądać na Rusta z dołu :D Widzę, że bench boost Ci świetnie zapunktował xD

0

@Rust_Cohle 51 pkt + Alonso. Nie jest źle. Zobaczymy jaka będzie średnia, ale sądzę że niższa.

0

@Rust_Cohle No dwóch, Benrahma zdążył już gola strzelić, a Alonso gra z totkami niedługo.

0

@Rust_Cohle Mogło być gorzej ... Chyba :D ja dziś liczę na Benrahmę i Alonso (42 pkt na ten moment).

0

@Rust_Cohle U mnie 40 pkt i trzech zawodników. Trent AA wypadł w ostatnim momencie, Jota zmarnował 'setkę'. Z City mam Jesusa i Cancelo więc chociaż za DEF wpadły pkt. W tej kolejce liczę na 50-kilka punktów ze względu na brak Antonio i Arnolda.

0

Gościu, a kiedy będziesz miał lepszy moment na mecz z Barcą na Camp Nou ? Wielu ważnych piłkarzy kontuzjowanych, drużyna dopiero co została wyjaśniona na arenie międzynarodowej, morale zapewne niskie, brak zgody na linii zarząd-prezydent-trener. Wymieniać dalej ? Jakby od początku był nastawiony na porażkę swojej drużyny.

3

@TheNekro94 @Bykunn @TheMugShot Z drugiej strony, czy barany odzyskałyby naród po 123 latach zaborów ?

1

Polska - na przestrzeni wielu lat naród lwów prowadzony przez baranków. Zgadzasz się czy nie ?

1

To sędziom hiszpańskim przyznawane są takie nagrody ? :D

7

Najmłodsi piłkarze, którzy zagrali podczas pierwszej kolejki LM.

10

Każde nadepnięcie na odcisk i sypnięty piasek w oczy Tebasowi czy Uefie jest miodem na moje serce :D

1

@JarekS Takie podejście bardzo pochwalam. Każdy człowiek sam pisze swoją historię.

0

@domin682 Najczęściej, kiedy sam się do tego przyzna - świadomie lub nie.

0

Pierwszy raz poruszam tego typu temat na forum w związku z pewnym wydarzeniem, które mi się ostatnio przytrafiło. Czy w waszych okolicach chrześcijanie mają jakąś widoczną niechęć do ateizmu ? Chętnie zaczynają 'hejtować' ateistów, gdy mają do tego okazję?

Jest rok 2021, chrześcijanie nie wierzą w około 2999 bogów. Ateiści nie wierzą tylko w jednego Boga więcej.

12

Jeśli CR7 złamie nogę kopiąc w tylek Jennifer Lopez to wartość odszkodowania przekroczy wartość Pakistanu. I to jest fakt!
[znalezione w internetach]

:D :D :D

0

@Transu96 a WC wykorzystany ?

0

@Encore O Panie :D A co z WC ? Już wykorzystana ?

0

@Rust_Cohle Ja mam jkbc dwa dodatkowe free transfery po następnej kolejce. Sporo myślałem nad Cristiano i Lukaku i koniec końców nie wybrałem żadnego. Ronaldo - maksymalna cena, ciężki terminarz + dobre staty ale zanotowane podczas jednego meczu u siebie z NEW. Lukaku z drugiej strony - drogi, dwa trudne mecze przed nim i szczerze mówiąc strzelił trzy gole, ale tylko w pierwszym meczu vs ARS dochodził do wielu wartościowych sytuacji.

2

Przypominam, że już dziś o 19:30 deadline w FPL (pozostało 5 godzin z minutami).
Transfery porobione ? U mnie już wjechała dzika karta. Wyjątkowo pokażę swoją 11-nastkę: https://zapodaj.net/b5ae2cc7578fa.png.html - średnie posiadanie danych zawodników 16.93 % u innych graczy. Trochę zainwestowałem w wartościowe (imo) różnice + 0.8$ w banku :)

@Encore @Rust_Cohle @ElTomas @Whudi

6

Piłkarze mogą wygrać Ci mecz, trener może wygrać Ci sezon, ale to zarząd wygrywa / lub przegrywa klubowi wiele lat na arenie sportowej. Jestem wielkim fanem zarządzania takich klubów jak Real czy Bayern. Szkoda, że w Barcelonie przydarzyły się takie dwie kadencje po sobie, które zniszczyły dobre imię klubu.

2

@pt9 Ale stary, jakimi skrzydłowymi mamy grać jak wszyscy kontuzjowani ? Dembele, Fati kontuzje. Demir to młodziak, który dopiero jest wprowadzany i ogrywany, a sytuację finansową klubu pewnie znasz.

1

Adeyemi: Jeśli Bayern złoży mi ofertę, myślę, że wybiorę tę drogę. Chcę im pokazać, co potrafię, kim jestem. Zamierzam udowodnić, że moje odejście było błędem. To mnie motywuje. [Marca]

Pozostaje liczyć, że Bayern poskąpi pieniędzy albo będzie miał inne plany.

2

@ann_ann 21-22.

1

@Comfortable_ Wstaję od dłuższego czasu każdego dnia (nawet podczas dni wolnych) o max. 5 rano i szczerze każdemu polecam.

2

Mats - Alba/Pique/Araujo/Dest - Busquets/Pedri/FdJ - Dembele/Depay/Fati

Tak najprawdopodobniej wygląda nasza najsilniejsza jedenastka, jeśli wszyscy byliby zdrowi i w rytmie meczowym + Coutinho do rotacji w pomocy i ataku.

0

@german_17 Stary, nie porównuj tego, z czego szył Tuchel z materiałem, który my mamy (w piłce nożnej na najwyższym poziomie doświadczenie jest niesamowicie ważne, dlatego nie wprowadza się 5-6 młodych do składu jednocześnie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?