5

Widzisz te kilka obrazków i wiesz o jaką piosenkę chodzi :D
https://mobile.twitter.com/ZuKaJo9/status/1432757046475214855

7

Brak wstępu psom, ale dla świń otwarte ?
https://x.com/VIPMaxwell/status/1432439376538226689

6

Jestem ciekaw, czy Planes do spółki z Alemany'm obserwują wciąż Adeyemi'ego z Salzburg'a. Sądzę, że facet idealnie by się do nas wpasował pod względem swoje stylu i naszych braków w ofensywie. Jakiś czas temu pojawiały się o nim wzmianki, że jest na radarze. Mieliśmy okazję go oglądać w przedsezonowym sparingu. Świetne warunki fizyczne, szybkość, skuteczność, kreatywność. Na ten moment 7G + 1A (średnio 0.93 udziału w bramce na mecz we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie). Rocznik 2002, powołany do reprezentacji Niemiec.

1

@JarekS Orellana właśnie przedłużył kontrakt z Barcą o rok + 2 opcjonalne (co jest dobrą wiadomością, bo ten zawodnik ma swoją wartość i brakuje takiego profilu w rezerwach), ale z resztą się zgadzam.

12

Harry Maguire: Kojarzycie Cristiano Ronaldo ? Tego słynnego piłkarza ? Teraz mówi do mnie 'kapitanie'.

:D

1

Wolves w pierwszych trzech meczach wykreowali xG równe 6.0 i nie strzelili ani jednego gola! To wręcz niesamowite! Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem na tak wysokim poziomie jakim jest Premier League.
https://x.com/goaloobr/status/1432147634504994820

0

@Encore 62 pkt (200 ogółem). Tak jak mówiłem wcześniej, muszę zacząć się pozbywać drogich nie grających.

0

@Rust_Cohle 62 pkt i 200 łącznie. Mam dosyć bogatą ławkę nie grających i muszę się w końcu ich pozbyć kolejka po kolejce. Dziś głównie Brudno zawiódł.

1

Co za kolejka FPL xD
Zapunktowała mi cała linia obrony z bramkarzem włącznie i cała linia ataku, a z linii pomocy nikt :P
Dobrze, że Antonio na kapitanie :)

1

@Rust_Cohle Wybór był prosty. Bardzo lubię na ten moment kilku piłkarzy z obecnej kadry, ale na szacunek i uwielbienie trzeba sobie zasłużyć. Nie dzieje się to z dnia na dzień, z jednego gola czy asysty. Wybór mógł być jeden - Geri! Ten sezon tylko bardziej potwierdza, że Pique ma serce w bordowo-granatowych barwach.

1

@Rust_Cohle dostanie jeszcze 2 pkt bonusu, czyli x2 = +4 pkt na kapitanie.

1

@Encore 43 pkt i pięciu zawodników. Mam nadzieję, że Calvert bez kontuzji.

2

Antonio 22 pkt na kapitanie + Digne czyste konto + Calvert gol (zszedł z powodu urazu, oby nie kontuzja), szkoda że Jota zaczyna na ławce. Jak tam u was ?

0

50 min. i 6 piłkarzy z FPL będzie w grze. Czy tylko ja nie mam ani jednego piłkarza MCI w składzie ? :D

0

@Rust_Cohle Owszem. Stwierdziłem, że na dziką kartę jeszcze za wcześnie (czas do grudnia) zwłaszcza z powodu 3/4 piłkarzy. Zaryzykowałem i zrobiłem trzy transfery. Sądzę. że szykuje się kilka miłych kolejek przede mną. PS. Antonio na 'C'. Powodzenia!

0

@1996messi Druga kolejka u mnie koszmarna, aż 4 piłkarzy mi nie zagrało. 142 pkt ogólem na ten moment.

1

Przypominam, że deadline przed #3 kolejką FPL już jutro o 12:00. Do mojego składu dołączył m.in. Said Benrahma, którego obecnie uważam za luksusową opcje typu "must have". Co tam u was ?

15

0

Po drugiej kolejce FPL zrobiłem trzy transfery (jeden - 4pkt, rzadko robię za minusowe pkt, nigdy za więcej niż -4), ale stwierdziłem że to jeszcze za wcześnie na dziką kartę (czas do grudnia), tym bardziej z powodu 3/4 zawodników, bo tragedii nie ma (142 punkty - 71 średnia na rundę). Nie mogę się już doczekać bitwy LIV-CHE. Będzie oglądane ? :D

1

@Encore Mi wczorajszy ostatni mecz kolejki uratował tyłek - łącznie 57 pkt w tej kolejce i 142 ogółem.

4

Padłbym ze śmiechu, gdyby się kiedyś okazało, że to Cristiano wrzucał posty na koncie swojej siostry by dać upust swojej frustracji. Poziom, jaki te wpisy reprezentują woła o pomstę do nieba :)

PS. @kuz To jest w tym najlepsze, że też bym się nie zdziwił :D

7

Hardkor :D

34

2

@Tomek54321 Trzeba przyznać to szczerze i maksymalnie obiektywnie ... W zeszłym sezonie były mecze, gdy ratował nam tyłek, ale znacznie częściej wpuszczał gole, które dawny Marc obroniłby z zamkniętymi oczami.

5

Przytoczę taką ciekawostkę statystyczną, która ostatnio rzuciła mi się w oko. Rywalom Barcelony w La Lidze zazwyczaj ciężko jest kreować bardzo dobre okazje strzeleckie (średnia tylko 1.2 okazji wartej 0.40+ xG na mecz), dlatego oddają więcej strzałów, ale z teoretycznie trudniejszych miejsc do strzelenia gola. Przykład ? W pierwszych dwóch meczach ligowych Barcelona pozwoliła tylko na dwie sytuacje warte przyn. 0.40 xG, a sama wykreowała takich sześć.

Jest to tak samo optymistyczna jak i pesymistyczna wiadomość. Dobrze, że Blaugrana dopuszcza do tak małej liczby bardzo groźnych sytuacji. Źle, że rywale są przeciwko nam aż tak skuteczni. Mam nadzieję, że Marc wróci do swojego poziomu z poprzednich sezonów (po za ostatnim).

Jak w tej statystyce w tym sezonie ligowym wygląda Atleti i Real ? Atleti 2:2; Real 3:2.

1

@Rust_Cohle U mnie znakomity początek, ale bardzo słaba niedziela. Aż trzech piłkarzy mi wczoraj nie zagrało. Zostało trzech dziś i 38 pkt na ten moment. Początki zazwyczaj są najtrudniejsze, bo nie mamy aktualnych danych o piłkarzach i ich formie. U mnie na ten moment największą wtopą jest Chilwell. Obrońca za 6 mln. Pewniak w tamtym sezonie, a w tym jeszcze nie rozegrał ani minuty.

9

13

Taki piękny gol Araujo ... Jeśli był tam faul to w porównaniu do poprzednich, których nie odgwizdał w tak intensywnym meczu - można mieć niedosyt.

0

@Encore @Rust_Cohle El-Ghazi i Raphinha z golami :D Jak u was Panowie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?