Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Reprezentacja Anglii w tym roku straciła zaledwie 4 gole, z czego dwa strzeliła im Polska. Szczerze mówiąc, co do stylu gry mam podejście podobne do Setiena - wolę remis 4:4, wygraną 4:2 / 5:3 niż remis 0:0 lub wygraną 1:0 / 2:0. Obecnie mecze Polski są znacznie ciekawsze niż za kadencji Brzęczka. W el. do MŚ mamy czwartą najlepszą ofensywę (w tym najlepszą w naszej grupie - jeden gol strzelony więcej niż Anglia).
Z drugiej strony nie może dziwić, czemu Sousa stawia na ofensywny football. Nasza linia defensywna to Glik (potrafiący dalej rozgrywać wielkie mecze, ale to jednak piłkarz na co dzień występujący w Serie B i mający już zdrowo po 30-stce), Bednarek (który jest bez formy i stracił miejsce w podstawowej jedenastce w Southampton), Piątkowski (który dopiero wchodzi na wysoki poziom i nie ma jeszcze pewnego miejsca w Salzburgu) oraz Dawidowicz (który rozegrał dopiero jeden pełny sezon na najwyższym szczeblu w Serie A).
1
"Chceta wincyj piniążków by wyjść z długów ? No to grajcie wincyj, proste jak budowa cepa."
3
@korolocik Ja nie patrzę na same wyniki. Patrzę także na rozwój piłkarzy w kadrze, to jak grają schematami i z jakim zaangażowaniem. Sousa nie jest odpowiedzialny za wszystko, m.in. za błędy indywidualne.
0
@koziar To tylko żarcik. Nie bierz tego na serio, zwłaszcza zaraz po meczu kiedy emocje buzują :p
8
Powiem tak: pod wodzą Paulo Sousy rozegraliśmy narazie trzy mecze z cięższymi rywalami (2x Anglia i raz Hiszpania). Wyrwaliśmy dwa remisy, przy czym do trzeciego zabrakło nam kilku minut. Wielkie brawa dla Pana Trenera. Na ten moment całkowicie mnie kupuje.
5
Grealish ? 100 mln ? Za latająca chorągiewkę ?
2
Ten remis nam się NALEŻAŁ!!! Odszedł wuja i w przeciągu kilku meczy reprezentacji mamy remis z Hiszpanią, mamy remis z Anglią. Oby tak dalej Panowie!!!
0
Jaka większość tych angielskich kibiców jest żałosna. Same gadki, że sędzia ślepy (czyt. nie odgwizduje fauli po dotknięciu ramienia rywala - no jak to możliwe ...), same obelgi na Glika, bo ten gra jak kozak i robi z nich dzieci we mgle.
https://mobile.twitter.com/pawelsosa/status/1435690351344422913
5
Jak ja bym chciał ujrzeć tak grającą Barcelonę w starciu z Bayernem, z takim zaangażowaniem i energią ...
26
Aviomarin będzie trzeba kupić Anglikowi.
XDDD
2
Laporta: Paulo Sousa ?
Sousa: Si ?
Laporta: W sumie taka śmieszna sprawa ...
0
Świetna wiadomość !!! Zwłaszcza w tym momencie, kiedy większość ma przedłużać kontrakty, a obecne pensje po takich sukcesach też zapewne nie będą je satysfakcjonować.
19
@barcelonaLM Chodź było już mnóstwo razy na La Ramblii to dalej śmieszy. Pewnie tydzień później była wizyta w u kilku lekarzy :D
5
@pres @kaamil1910 Zapewne macie rację. Footroll dobrze to nazwał ... Takiej chorej akcji jak mianowanie Nasser'a nowym przewodniczącym ECA nawet Latający Cyrk Monty Pytona by nie stworzył.
1
Przecież to jak przyznanie się do winy, że FFP ich nie dotyczy. W ogóle z czym do czego ... facet z klubu o nieograniczonym budżecie dzięki szejkom zarzuca klubom hiszpańskim o tak wielkiej historii, że mają długi w dobie pandemii (gdzie ich główny przychód to kibice) [...] Brak słów. Mam nadzieję, że ten ich projekt rodem z FIFY padnie razem z tą grupą wzajemnej adoracji z UEFA.
4
Memphis Depay - jak ja Cię chłopie szanuję! Od listopada zeszłego roku rozegrał w reprezentacji 12 meczy (1033 min.) w oficjalnych spotkaniach. W tym czasie zanotował 11G + 5A (1.39 udziału w bramce na 90min.)!!!
Lider, samokrytyczny i dążący do perfekcji po nawet takich meczach jak ten wczorajszy. Cieszę się niezmiernie, że Cię mamy ... zwłaszcza w tak ciężkich czasach dla Barcelony.
https://x.com/FUT010__/status/1435392456657293320
0
@TheNekro94 W takim razie wybacz. Nie śledzę tu każdego postu :D
4
Tak było, nie kłamie :]
https://mobile.twitter.com/bekazrapsow/status/1434939025408811010
18
Miasta z serii 'must watch'.
https://mobile.twitter.com/LNoomer10/status/1435231689064730628
https://mobile.twitter.com/LNoomer10/status/1435234505489534976
https://mobile.twitter.com/LNoomer10/status/1435235611720523777
78
Chyba pierwszy jego tweet, z którym się w pełni zgadzam.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1435156036923576321
20
@AmigoBlancos Nie powinni. Nie od dziś wiadomo, że do takich 'sklejek' wybiera się jak najlepsze opcje. Robią tak zarówno bordowo-granatowi jak i biali :P
1
Przed wami ogolony Keanu Reeves wyglądający jakby miał odjąć Gryffindorowi 50 pkt!
https://zapodaj.net/c8c8a88a6558f.png.html
13
Ludzie, trzymajcie mnie bo nie wytrzymam XD
Na co komu finansowe fair play ? Niedługo szejk z własnej kieszeni będzie opłacał piłkarzy, a Ci będą grać "za darmo" dla klubów z miłości do herbu ...
0
Jak w Brazylii się dzieją takie cuda w eliminacjach do MŚ w takim szlagierze ... to co się tam w ligach krajowych dzieje xD
Kolejny dowód, że reszta świata kilkadziesiąt lat za Europą w piłce nożnej.
0
@Chada Wiem, o czym mówisz chodź ja ostatnio miałem mega farta. Ledwo kupiłem Said'a i Calvert'a, a Ci zdążyli podskoczyć i 0.2 ceny obaj :D
0
@Chada Prawidłowo. Ja zawsze robię transfery dzień przed deadline'em.
@Rust_Cohle Ja zrobiłem jeden ostatnio. Teraz zamierzam poczekać i zrobić dwa transfery po tej kolejce. Wd mnie ludzie za szybko biorą dziką kartę. Czas jest do grudnia. Zrobię ją wtedy lub jeśli w trakcie najbliższych kolejek moja sytuacja nie będzie się przedstawiała chociażby przyzwoicie.
0
@Encore Chociaż Jesus także znakomicie wszedł w sezon. Facet ma ponad 1.00 xG/A na 90 min.! Tylko problem jest z Guardiolą, nigdy nie wiesz kto wyjdzie w pierwszym :P
1
@bartas97 Ja póki co zarówno Lukaku jak i CR nie tykam. Zbyt duże ryzyko wd mnie. Z transferem czekam do przedostatniego dnia ma się rozumieć :)
@Encore Transfer Torresa to wd mnie dobry pomysł. Wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Ciekawe, czy CR z marszu wchodzi już do pierwszego składu i bierze stałe fragmenty gry ...
0
Kolejka kolejka FPL dopiero za 6 dni. Porobiliście już jakieś transfery lub dopiero planujecie ? Przyznać się, kto już zarzucił dziką kartę ? :D
@Encore @Rust_Cohle
7
Łatwe czasy tworzą słabych sportowo lub mentalnie piłkarzy, dzięki którym z kolei tworzą się ciężkie czasy. Ciężkie czasy tworzą boiskowych magików dającym kibicom radość i nadzieję. Może kolejne objawienie po Ronim i Leo już jest tuż tuż? :)
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1433713294787948559