Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Don-Corleone He he he, dobre :D
12
Ależ to był kawał piłkarza - pierwszy sezon w BvB.
https://x.com/LSComps/status/1437117580796387330
10G + 21A we wszystkich rozgrywkach, w przeliczeniu na 90min.:
* 0.82 udziału w bramce
* 2.2 kluczowe podania
* 3 udane dryblingi i 6 wygranych pojedynków.
51
Pure magic.
8
Todibo znakomicie wszedł w nowy sezon. Cztery mecze w pełnym wymiarze czasowym i 4 czyste konta + znakomite oceny i ponad 4 pojedynki wygrane na mecz z ponad 70-procentową skutecznością. Zmienne kwestią czasu, a kilka melonków w nich jest :P
1
@normasubiektywna Pieniądze się znajdą. Podobno mamy około 60-70 mln odłożonych na wzmocnienia zimowe/letnie.
0
Mam nadzieję, że Alemany & Planes jakimś cudem go omamią perspektywą podstawowej jedenastki w dużym europejskim klubie grającym regularnie w fazie pucharowej CL.
3
Uff, co za szczęście! Okropnie to wyglądało na początku.
1
@Rust_Cohle Jeśli powiem, że po tej kolejce wjeżdża dzika karta to jest to dosyć czytelny sygnał, jakie wyniki osiągnąłem ? :D Tak na poważnie - 42 pkt i Digne + DCL.
3
Wielu kibiców wypowiada się, że potrzebny jest cud by Barca jutro wyciągnęła chodź remis, mimo że gra u siebie z Bawarczykami, u których może nie wyjść kilku podstawowych piłkarzy. Cóż ... kursy na zwycięstwo Bayernu wynoszą 'aż' ~1.99; względem waszych opinii jest to niesamowita okazja! Inwestujcie na tym wszyscy, jeśli taka wola wasza. Życie zweryfikuje ... jak zawsze.
1
40 min na częściowo nowym Santiago Bernabeu, a Celta zdążyła już wykreować xG równe 1.38, z którego strzeliła dwa gole. Ależ ogromny zjazd defensywy Realu po zmianie trenera :)
4
Parodia xd
https://mobile.twitter.com/Bau_Nickk/status/1437137839716773890
5
Tak trzymać chłopaki!
https://mobile.twitter.com/Bau_Nickk/status/1437130675820302344
8
Jak było na początku:
https://mobile.twitter.com/VIPMaxwell/status/1436582565239042054
Jak jest teraz:
https://mobile.twitter.com/VIPMaxwell/status/1436589497056169985
1
@JimMorrisonFCB Ja po dzisiejszym dniu kończę z 37 pkt i czterema zawodnikami w grze. Mogło być gorzej.
0
Około 31 pkt i 5 piłkarzy do końca w FPL ... Ktoś ma jeszcze słabszą sytuację ? :P
0
Ale by to była historia, gdyby CR zapewnił Czerwonym Diabłom mistrzostwo ! :)
https://x.com/Mira57619302/status/1436712234441482240
0
Ale oba Manchestery teraz sprzedały cios ! :D
0
@Encore Miałem Lloris'a i już liczyłem na czyste konto :P
0
Coś czuję, że wjeżdża dzika karta już po tej kolejce XD
Co tam u was ? @Rust_Cohle @Encore @ElTomas @JimMorrisonFCB ? :D
7
Słowo daję, że właśnie tak sobie wyobrażałem jego gola przed oglądnięciem powtórki :D
https://x.com/KzkTf9/status/1436708804238921732
0
@Rust_Cohle Masz jeszcze godzinę i 37 min.
0
@ElTomas U mnie bez zmian. Czekam na dwa transfery free + 1 (-4pkt) po tej kolejce, w której tak na marginesie tylko dwóch zawodników z pierwszej 11-nastki ma ciężki mecz przed sobą więc liczę na satysfakcjonującą liczbę pkt. WC wjedzie pewnie tak około 7-8 kolejki.
10
Od czasu do czasu dobrze jest nieco ostudzić zapał :D
0
@Rust_Cohle Ja nicc nie zmieniam. Po tej kolejce albo dwa-trzy transfery albo WC. Czekam na informacje odnośnie tego, czy Salah nie będzie miał niebawem przerwy w EPL, bo chciałbym go mieć u siebie.
69
Warszawa - Gdańsk - 417 km
Gdańsk - Warszawa - 417 km
Ziemia - Księżyc - 384400 km
Księżyc - Ziemia - 384400 km
Poniedziałek - Piątek - 5 dni
Piątek - Poniedziałek - 2 dni
No co poradzisz ... :/
0
@Breakdrowser Szybko uciekasz od wątku do wątku. To nie zmienia faktu, że Ronaldo rozgrywał znacznie więcej meczów z bardzo nisko notowanymi rywalami, a na turniejach ogólnoświatowych nic nie osiągnął, gdzie Leo zwyciężył w młodzieżowych MŚ, IO oraz zagrał w finale MŚ '14.
0
@Breakdrowser Kompletnie nie kupuję Twojego argumentu. Twierdzisz, że na przestrzeni lat Portugalia miała znacznie słabszą drużynę ? Jeśli tak to chyba całkowicie pominąłeś wątek 'kwiatków' jakie działy się w argentyńskiej federacji i drużynie.
4
Ostatnia dyskusja w mediach na temat rywalizacji Leo i Cristiano skłoniła mnie do głębszej analizy na ten temat:
Cristiano Ronaldo strzelił w reprezentacji w sumie 111 goli.
Leo Messi strzelił w reprezentacji w sumie 79 goli.
Różnica 32 goli wydaje się być bardzo duża, ale (tak musiało być jakieś 'ale') ... takie porównanie nie jest do końca sprawiedliwe ze względu na odmienne style obu zawodników (Messi nie przykleja się do pola karnego przez większość meczu) oraz wiek (Ronaldo jest starszy o dwa lata i cztery miesiące).
W przeliczeniu na 90 min. (gole + asysty) Ronaldo ma udział przy bramce wynoszący 0.96, Leo natomiast 0.93.
Ronaldo najczęściej rozgrywa mecze reprezentacyjne z innymi drużynami europejskimi, gdzie jest znacznie więcej ekip do "nabijania statystyk" jak Litwa, Łotwa, Azerbejdżan, Gibraltar, San Marino, Liechtenstein, Armenia, Mołdawia. W Ameryce Południowej w zasadzie jest tylko Boliwia. Warto było by przy okazji odnieść się do osiągnięć reprezentacyjnych:
* Leo - Zwyciężył z drużyną na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata 2005 rozegranych w Holandii - został królem strzelców i uznano go za najlepszego gracza turnieju. Finał Copa America 2007 - Messi został najmłodszym zawodnikiem powołanym na turniej. Wygrana w IO 2008. Finał MŚ 2014 - Messi został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju. Finał Copa America 2015. Finał Copa America 2016. Wygrana w Copa America 2021. Łącznie - 3 wygrane + 4 drugie miejsca.
* Ronaldo - Finał Euro 2004. Wygrana w Euro 2016. Wygrana w Lidze Narodów.
Mam nadzieję, że te informacje wprowadzą nieco więcej obiektywizmu w przyszłe dyskusje na ten temat.
0
@Rust_Cohle No nie wiem. Mi całkiem nieźle te predykcje wychodzą, lecz jest ich dosyć mało w skali miesiąca.
1
Co za sytuacja! W finale tegorocznego US Open kobiet zagrają 18-letnia Emma Raducanu (#150) i 19-letnia Leylah Annie Fernandez (#73). Nie pamiętam kiedy ostatni raz się zdarzyło coś takiego. Nie dość, że to jeszcze nastolatki to obie "wystrzeliły" z formą w tym samym momencie, czego nikt się nie spodziewał. Jak tu nie kochać sportu :D