Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS Takie podejście bardzo pochwalam. Każdy człowiek sam pisze swoją historię.
0
@domin682 Najczęściej, kiedy sam się do tego przyzna - świadomie lub nie.
0
Pierwszy raz poruszam tego typu temat na forum w związku z pewnym wydarzeniem, które mi się ostatnio przytrafiło. Czy w waszych okolicach chrześcijanie mają jakąś widoczną niechęć do ateizmu ? Chętnie zaczynają 'hejtować' ateistów, gdy mają do tego okazję?
Jest rok 2021, chrześcijanie nie wierzą w około 2999 bogów. Ateiści nie wierzą tylko w jednego Boga więcej.
12
Jeśli CR7 złamie nogę kopiąc w tylek Jennifer Lopez to wartość odszkodowania przekroczy wartość Pakistanu. I to jest fakt!
[znalezione w internetach]
:D :D :D
0
@Transu96 a WC wykorzystany ?
0
@Encore O Panie :D A co z WC ? Już wykorzystana ?
0
@Rust_Cohle Ja mam jkbc dwa dodatkowe free transfery po następnej kolejce. Sporo myślałem nad Cristiano i Lukaku i koniec końców nie wybrałem żadnego. Ronaldo - maksymalna cena, ciężki terminarz + dobre staty ale zanotowane podczas jednego meczu u siebie z NEW. Lukaku z drugiej strony - drogi, dwa trudne mecze przed nim i szczerze mówiąc strzelił trzy gole, ale tylko w pierwszym meczu vs ARS dochodził do wielu wartościowych sytuacji.
2
Przypominam, że już dziś o 19:30 deadline w FPL (pozostało 5 godzin z minutami).
Transfery porobione ? U mnie już wjechała dzika karta. Wyjątkowo pokażę swoją 11-nastkę: https://zapodaj.net/b5ae2cc7578fa.png.html - średnie posiadanie danych zawodników 16.93 % u innych graczy. Trochę zainwestowałem w wartościowe (imo) różnice + 0.8$ w banku :)
@Encore @Rust_Cohle @ElTomas @Whudi
6
Piłkarze mogą wygrać Ci mecz, trener może wygrać Ci sezon, ale to zarząd wygrywa / lub przegrywa klubowi wiele lat na arenie sportowej. Jestem wielkim fanem zarządzania takich klubów jak Real czy Bayern. Szkoda, że w Barcelonie przydarzyły się takie dwie kadencje po sobie, które zniszczyły dobre imię klubu.
2
@pt9 Ale stary, jakimi skrzydłowymi mamy grać jak wszyscy kontuzjowani ? Dembele, Fati kontuzje. Demir to młodziak, który dopiero jest wprowadzany i ogrywany, a sytuację finansową klubu pewnie znasz.
1
Adeyemi: Jeśli Bayern złoży mi ofertę, myślę, że wybiorę tę drogę. Chcę im pokazać, co potrafię, kim jestem. Zamierzam udowodnić, że moje odejście było błędem. To mnie motywuje. [Marca]
Pozostaje liczyć, że Bayern poskąpi pieniędzy albo będzie miał inne plany.
2
@ann_ann 21-22.
1
@Comfortable_ Wstaję od dłuższego czasu każdego dnia (nawet podczas dni wolnych) o max. 5 rano i szczerze każdemu polecam.
2
Mats - Alba/Pique/Araujo/Dest - Busquets/Pedri/FdJ - Dembele/Depay/Fati
Tak najprawdopodobniej wygląda nasza najsilniejsza jedenastka, jeśli wszyscy byliby zdrowi i w rytmie meczowym + Coutinho do rotacji w pomocy i ataku.
0
@german_17 Stary, nie porównuj tego, z czego szył Tuchel z materiałem, który my mamy (w piłce nożnej na najwyższym poziomie doświadczenie jest niesamowicie ważne, dlatego nie wprowadza się 5-6 młodych do składu jednocześnie).
1
@Chakalaka MaTS - Balde/Araujo/Pique/Roberto(Dest) - Busquets/FdJ/Nico(Gavi) - Depay/Coutinho/Luuk ?
3
Jak faceci myją dzieci ? W wannie, pod prysznicem, w zlewie ... Zależy.
Jak kobiety myją dzieci ? Szczoteczką do zębów.
1
@Encore Z całym szacunkiem, ale nawet grając jednego mniej - posiadając taką kadrę zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań.
3
To się nazywa doświadczenie na europejskiej scenie ... albo szczęście :D
xG: Inter 2.52 : 0.94 Real
Wynik: 0:1
Z drugiej strony mamy takie PSG:
xG na korzyść Paryżan ale z minimalną przewagą 1.49 : 1.35
Czy na przykład Atletico - xG 0.37 : 1.87 na korzyść Porto.
Spore zaskoczenie sprawiła też szwajcarska ekipa Young Boys z Czerwonymi Diabłami:
xG 1.43 : 0.56 (gdzie się podziała ta ich piekielnie silna ofensywa?).
O dużym szczęściu mogą mówić Andaluzyjczycy - 1.56 : 2.72 na korzyść Salzburga, który zmarnował dwa karne.
Na porażkę nie zasługiwał 'o dziwo' Zenit w starciu z Chelsea w Londynie. Zenit stworzył większe zagrożenie (0.90 : 0.75), ale wynik przesądził Lukaku.
Szkoda takich drużyn jak Inter, Porto, czy Salzburg że nie udało im się sięgnąć po 3 pkt (co tylko by podniosło temperaturę w grupach), które patrząc na przebieg meczów otarły im się o nos. Na koniec dnia liczy się piłka trzepocząca w siatce, a nie to kto bardziej na pozytywny wynik zasługiwał.
To tyle z niespodziewanych przebiegów meczy po pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.
0
1.63 : 0.22 na korzyść Interu w xG po pierwszej połowie. Jakim cudem ten Real jeszcze nie stracił gola - Tibo dr. Octopus xD
0
@Rust_Cohle Tylko tak sobie myślę: cena maksymalna, zagrał dopiero pierwszy mecz z Newcastle i to u siebie. Przed nim ciężki terminarz. Z drugiej strony pewnie będzie grał od deski do deski i przejmie karne + będzie lisem pola karnego. Kusi, kusi ... Jeszcze nie skończyłem analizy przed użyciem WC. Jeśli budżet okaże się wystarczający to zaryzykuję.
0
@Rust_Cohle Przyszłość pokaże :D Przy ponad 8mln graczy sądzę, że TOP #100k to już nie lada osiągnięcie. FPL to maraton, nie sprint. Masz już CR w swojej jedenastce, czy na razie nie planujesz tego transferu ?
0
@Rust_Cohle Nie sądzę. Zawsze początkową fazę mam znacznie słabszą, a potem odjeżdżam reszcie także ciesz się, póki masz do tego okazję :D :D
0
@Rust_Cohle U mnie ewidentna tendencja spadkowa. 45 pkt (245 ogółem). Najwyższa pora na zmiany. Danych po czterech kolejkach jest już dosyć do "złożenia" porządnej kadry.
0
@Encore @Rust_Cohle @ElTomas @Whudi
Deadline w najbliższy piątek o 19:30. Tylko u mnie wjeżdża dzika karta ? :)
Jakieś transfery planujecie ?
3
Czy uważasz, że taktycznie pokonałeś Koemana?
Nagelsmann: Moja filozofia gry opiera się na zdobywaniu bramek.
Ajajaj, o czymś takim nawet butelka wina nie pozwoli zapomnieć :P
0
@Klaudix Stary, całkowicie odleciałeś :P Gdzie w takiej Valencii czy nawet Sevilli znajdziesz piłkarzy pokroju Mats'a, Frenkiego, Pedriego ... Słabsze drużyny od nas po prostu mają zdecydowaną większość starszych i doświadczonych piłkarzy. U nas jest wiele zawodników u23, którym tego doświadczenia brak, tyle.
0
@IronSanHybrid Mieszka u mnie. Możesz go zobaczyć przy oknie prawie każdego wieczora jak podziwia widok :D
4
Szybko musiał facet zejść na ziemię ... :D
31
Przez wiele lat myślałem nad tym jak będzie z moim kibicowaniem Barcelonie po odejściu Leo. Czy dalej będę śledził jej losy, czy dalej jej losy w piłce nożnej będą dla mnie najważniejsze.
Odejście Leo sprawiło, że tylko umocniłem się w wierze, że nigdy nie przestanę kibicować tej drużynie i zawsze będzie miała pierwsze miejsce w moim kibicowskim sercu.
Tak jak wspomniał jeden z użytkowników niżej ... zawsze u kogoś w ogródku trawa jest bardziej zielona, droga wolna. Ja należę do starszej szkoły kibiców, którzy są wierni całe życie jednej drużynie. Lepsze czasy nadejdą ... Wtedy prawdziwi kibice będą je podziwiać ze łzami w oczach.
Visca el Barca.