0

Barca 2.52 : 0.10 Dynamo Kijów wd xG.

Ehh, pomijając braki taktyczne u Koemana znowu na pierwszy plan wychodzi ta nieskuteczność ... Ansu dziś bardzo nieodpowiedzialne zachowanie. Przy takiej wadze meczu w takiej sytuacji powinien już po pierwszym dotknięciu piłki uderzyć na siłę w stronę bramki.

0

Luuk, zrób coś dla tego herbu w tym meczu i zagrzej siedzenie na ławce rezerwowych.

Doceniam jego chęci ale skuteczność wołe o pomstę do nieba.

8

@Katalonbar * Obecni piłkarze Barcy = 0 celnych strzałów! XD

13

Dzisiaj o 18:45 Panie i Panowie nie siedzimy tylko stoimy i śpiewamy:

Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

----------------------------------------------

lub po polsku jak kto woli:

Cały stadion,
Podnosi krzyk,
Jesteśmy czerwono-niebiescy,
Nieważne skąd jesteśmy,
Czy to północ, czy południe,
Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,
Gdyż łączy nas flaga.
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zawodnicy,
Kibice,
Razem jesteśmy silni,
Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,
Strzeliliśmy wiele goli,
I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,
Że jesteśmy niezwyciężeni.
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

54

Bardzo dobra wiadomość. To zawodnik, którego nie możemy stracić - nawet za 100-150 mln. Będzie więcej wart. Możecie robić screeny :P

20

Nie zalecam klasyfikowania go po jego etapie w Juve. To całkowicie inna liga i styl niż w Amsterdamie. Wychowywał się i najlepsze wyniki osiągał w Ajaxie, który stylem i flozofią gry jest najbardziej podobny do naszego.

0

@Encore Wiemy i Ci kibicujemy, nie poddawaj się chłopaku!!!

3

@Encore @ElTomas @Rust_Cohle @Bocheno1 @Witekk10 @Szreko @Janiama

* Pkt = 485
* Miejsce = 876 320 (top 10.4%);

Ktoś z tu obecnych odnotował do tej pory lepszy wynik ? :]

1

@Rust_Cohle 58 pkt (bez karnych) - ale przed następną kolejką (19.10) wjadą prawdopodobnie 2 darmowe i jeden (-4pkt). Niestety miałem na bramce SA, a nie Mendiego z Chelsea :/

7

Nie ważne, czy żart jest zabawny czy suchy - gdy widzę J.J. ze Spidermana zawsze się śmieję :D

https://zapodaj.net/944056138ba20.png.html

0

@Rust_Cohle Odważnie, oby piękny serb dał czadu :D

0

@Lucassito Może mieć, jeśli po za Depayem i Ansu reszta będzie nieskuteczna :P Dla chcącego nie ma nic trudnego, zawsze się znajdzie jakaś wymówka dla faceta ze zbyt dużym ego i brakiem zmysłu taktycznego.

33

W ramach ciekawostki: w barwach Barcy w La Lidze Ansu notuje średnio 0.61 xG/A na 90 min., strzelił 13 goli z xG wartego 6.05 [!!!] (skuteczność wykorzystywanych szans na poziomie pewnego młodego wikinga i żółwika).

1

@DaPidejpi Maxi Gomez ;) Też mi się wydawało, że powinien już obejrzeć kartkę wcześniej.

5

Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam ... ze śmiechu :D :D :D

"Trener Valencii José Bordalas był oburzony podyktowaniem karnego na Ansu Fatim. Podkreślił też ostrą grę Barcelony."

Czy to nie drużyna tego trenera (Getafe) grało najbrzydszy football w topowych ligach Europy ? Czy to nie boczny obrońca Getafe pod wodzą Jose Bordalasa miał przez 90 min. 3 celne podania w meczu z nami (co wiele mówi o jego zadaniach w tym spotkaniu) ?

1

@Rust_Cohle Całkiem przyjemny wieczór :)

1

@Rust_Cohle Poszedł singielek, thx :D

0

@Rewolucja123 Fajnie, że w końcu ktoś to zauważył. Wielu osobom wynik przysłania oczy. Pomijając karny gra jest bardzo wyrównana, bez żadnego porządku na boisku. Smutne to, że mecz się jeszcze nie zacznie, a Ty wiesz, że jeśli zespół wygra to głównie dzięki indywidualnej jakości, a nie taktycznemu podejściu trenera.

0

@Rust_Cohle Valencia strzela w tym sezonie średnio 1.5 gola na mecz (taka sama średnia H/A), cud się musi zdarzyć byśmy dziś zachowali czyste konto :D

4

MaTS - Alba/Pique/Garcia/Mingueza - FdJ/Busquets/Gavi - Coutinho/Ansu/Depay.

God please, let me see this.

Mam nadzieję, że UnLuck'a de Jonga nie zobaczymy prędko w pierwszym składzie.

0

@ElTomas Mecz BRE vs CHE jeszcze trwa, ale na ten moment 50pkt i 4 zawodników do końca.

0

@Rust_Cohle Haller/Tadic ... Brak słów - co za znakomity deal Ajaxu.

0

@JimMorrisonFCB Popatrz na jego wyniki. Nie warto na ten moment. Tani nie jest, a nawet pewnego miejsca w pierwszym składzie nie ma (pewnie grałby Jota, gdyby dopiero nie miał kontuzji) + dopiero drugi lepszy występ w tym sezonie.

1

@JimMorrisonFCB Znakomity początek i 32 pkt z dwóch pierwszych zawodników :D Ten Firmino nie zagraża, bo raczej malutki % go posiadał, tym bardziej na C.

1

@JimMorrisonFCB @Encore @Rust_Cohle @ElTomas Zgadnijcie, kto ma Salaha na kapitanie ... po za 50% graczy FPL ? :D

1

@JimMorrisonFCB @Encore @Rust_Cohle @ElTomas Miałem zrobić mini-WildCard (2 free transfery + jeden za -4pkt), a wyszedł końcowo jeden transfer obrońcy na ławkę xD Trochę ta przerwa reprezentacyjna namieszała. Przewiduję trzy transfery po tej kolejce.

1

@JimMorrisonFCB Jesus nie zagra. FPL już go ma na czerwono i planowany powrót 23.10; Lukaku i CR mnie nie interesują, żadnego z nich nie mam i na razie nie planuję mieć.

0

@ElTomas @Rust_Cohle Sam czekam z transferami do jutrzejszego poranka. Trzech drogich piłkarzy mi się świeci na żółto :P Miałem zrobić jeden transfer w obronie, ale sytuacja niebawem może się diametralnie zmienić.

1

@lucca87 Zgadzam się. Potrzebujemy jak najszybciej pomocnika o bardzo dobrych warunkach fizycznych pomagającego tak w defensywie jak Pedri + doświadczonego defensora na poziomie (Umtiti/Lenglet raczej zostaną odstrzeleni po tym sezonie). Co do GK - ciekaw jestem jakie są klubowe raporty na temat Penii/Tenas'a. Transfer Onany raczej dyskwalifikowałby karierę tych zawodników w Barcelonie - przynajmniej przez kilka najbliższych lat.

3

Nie dziwi fakt, że obecnie głównymi celami transferowymi Barcy są piłkarze z kończącymi się kontraktami, młode talenty z potencjałem i przedłużanie umów młodych gwiazd już w obecnej kadrze. Przy obecnych finansach taka sytuacja może spokojnie jeszcze potrwać ~2 lata i nikogo to nie powinno dziwić.

Mam nadzieję, że niedługo otrzymamy potwierdzenie dłuższej umowy z takimi zawodnikami jak Pedri, Ansu, Araujo, Gavi + transfery za 'darmo' typu Kessie/Zakaria/Rudiger.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?