- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 867 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 867 Culés
1
#FPL
Zagra ten Lukaku jutro czy nie? Bo nie wiem, czy nie zrobic podmianki za Wernera. I tez zastanawiam sie czy Jesus zagra od poczatku.
@Encore @Kengo @Rust_Cohle i inni
1
@JimMorrisonFCB Dobre pytanie.Ja go chciałem wymienic tzn usunąc Ronaldo i wklepać Roma
2
@JimMorrisonFCB Tuchel potwierdził, że zagra.
0
@Witekk10 legitne info?
Dasz link?
@Encore ja wlasnie to zrobilem ostatnio
@ElTomas
0
@Witekk10 A wiesz moze jak z Jesusem?
1
@JimMorrisonFCB Jesus nie zagra. FPL już go ma na czerwono i planowany powrót 23.10; Lukaku i CR mnie nie interesują, żadnego z nich nie mam i na razie nie planuję mieć.
1
@JimMorrisonFCB @Encore @Rust_Cohle @ElTomas Miałem zrobić mini-WildCard (2 free transfery + jeden za -4pkt), a wyszedł końcowo jeden transfer obrońcy na ławkę xD Trochę ta przerwa reprezentacyjna namieszała. Przewiduję trzy transfery po tej kolejce.
0
@Kengo ja musiałem poświęcić trochę punktów i wymienić kilku graczy. Mam nadzieję, że się opłaci. Dodatkowo odpaliłem bench boosta. Gram va banque.
0
@Kengo Ja w końcu dwie zmiany zrobiłem, w tym Raphinha na ławkę, ale to już z myślą o kolejnych kolejkach :)
1
@JimMorrisonFCB @Encore @Rust_Cohle @ElTomas Zgadnijcie, kto ma Salaha na kapitanie ... po za 50% graczy FPL ? :D
0
@Kengo Na pewno ja :) Pytanie kto ma Firmino ;)
1
@JimMorrisonFCB Znakomity początek i 32 pkt z dwóch pierwszych zawodników :D Ten Firmino nie zagraża, bo raczej malutki % go posiadał, tym bardziej na C.
0
@Kengo Trochę żałuję, bo chciałem go dać za Lukaku, ale zobaczymy jak się potoczy.
0
@JimMorrisonFCB Popatrz na jego wyniki. Nie warto na ten moment. Tani nie jest, a nawet pewnego miejsca w pierwszym składzie nie ma (pewnie grałby Jota, gdyby dopiero nie miał kontuzji) + dopiero drugi lepszy występ w tym sezonie.
0
@Kengo @Encore @Rust_Cohle @JimMorrisonFCB jak po dzisiejszym dniu? Ja póki co 49 pkt
0
@ElTomas z 40 XD
0
@ElTomas Mecz BRE vs CHE jeszcze trwa, ale na ten moment 50pkt i 4 zawodników do końca.