Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ panuje ścisk w lidze Barcy B. Tylko lider ma średnią pkt > 2.00 na kolejkę.
Barca B wygrywa po pierwszej połowie z Andorrą Pique 2:1. Jeśli utrzymają prowadzenie - zajmą 7 pozycję z pkt straty do strefy dającej szanse na awans.
Rezerwy Realu na ten moment zajmują 15 lokatę (ostatnie bezpieczne miejsce).
Oczywiście to nie ma większego znaczenia. Dodaję ten komentarz tylko jako ciekawostkę, gdyż ... dla rezerw nie jest priorytetem wynik meczu lecz indywidualny rozwój zawodników pod kątem profesjonalnego footballu.
14
Siłę kobiecej drużyny FC Barcelony pokazuje nie tylko finał LM zeszłego sezonu, gdzie całkowicie zmiotły z planszy Chelsea (prowadzenie od pierwszej minuty i 4:0 po pierwszej połowie).
W obecnym sezonie Arsenal FC ma na ten moment pierwsze miejsce w lidze z kompletem punktów po 5 kolejkach i bilansem brakowym 18:2. W LM obecnego sezonu damski zespół z Londynu przegrał z Barcą 4:1 i wydaje się, że był to najniższy wymiar kary.
Blaugrana ostatnio na wyjeździe pokonała głównego rywala w La lidze - Atletico - 3:0. Atletico oddało tylko trzy strzały. Barcelona W ma obecnie w lidze komplet pkt po 6 kolejkach z bilansem brakowym 38:1 (6.33 : 0.17 na mecz).
Jakiś kosmos. Brawo queridas damas!!
0
@Rust_Cohle Ładnie, ładnie. Mam takie pytanie dosyć indywidualne, typujesz dla pieniędzy czy przyjemności/satysfakcji z dobrze przeprowadzonej analizy ? Czy może jedno i drugie ?
0
@Rust_Cohle Dla mnie te mecze to całkowite 'zagadki' :D Przeważnie nie ruszam piłki reprezentacyjnej, chyba że na turnieju po 2-3 meczach , ale zagram over kartkowy w meczu Polski z Andorą i wygrana bez remisu Brazylii, powodzonka.
29
Chyba, że mają Leo, wtedy można zakryć braki taktyczne ... na jakiś czas.
1
@Dojaar Zgadzam się, że obecnie liczba reprezentacji na turniejach to nieśmieszny żart niesamowicie chciwych ludzi zapatrzonych tylko w tabelki excela.
@tbas Nie zgadzam się. Jeden mecz nie może rzucać cienia na całą pracę selekcjonera. Polecam przeczytać te dwa artykuły:
https://newonce.sport/artykul/zaplecze-pelne-nowych-ludzi-reprezentacja-polski-z-podpisem-paulo-sousy
https://newonce.sport/artykul/swiete-prawo-selekcjonera-czasem-lepiej-wejsc-do-jego-glowy-i-zrozumiec-plan-na-przyszosc
1
Tak na zimno i szczerze, przed początkiem eliminacji do MŚ gdyby ktoś wam powiedział, że po 7 kolejkach Polska będzie miała 14 pkt (bilans 4W-2R-1P - porażka 0:1 z Anglią na Wembley, remis z Anglią u siebie i z Węgrami u nich) to nie bralibyście tego w ciemno ?
vs Anglia (wyjazd) - 2:1 po karnym i golu w końcówce meczu.
vs Hiszpania (wyjazd) - 1:1.
vs Anglia (dom) - 1:1.
Całe szczęście, że Boniek nie zwolnił Paulo po EURO. W końcu mamy trenera z wyższej półki (niż Brzęczek) ze zmysłem taktycznym, który potrafi grać z największymi rywalami i ma czas na budowanie drużyny i wprowadzanie młodego pokolenia (czego efekty już są widoczne).
1
@JarekS Dzięki za info. Coś czuję, że Font właśnie taki miał plan - dostosować się do obecnych trendów i ściągać tego typu piłkarzy. Szkoda, że także i mi Laporta zaślepił oczy swą charyzmą i historią.
0
@JarekS Gdybyś miał główne zdanie w sprawie transferów do zespołu Barcy (ograniczony budżet więc raczej chodziło by o młodych z potencjałem) - kogo jeszcze miałbyś na podium po za Kamarą ?
1
@Majkel34 No i namówiłeś :D
0
Newcastle spadnie w tym sezonie z Premier League - @1.80. Gramy ?! :D
5
Didier Deschamps wygląda jak by połknął żabę xD
Niezły komentarz :]
6
Już niebawem: Alvaro Morata! Welcome in Newcastle United!
Morata: W głębi serca zawsze chciałem grać w tej koszulce.
8
A te kontakty są tak stabilne jak guzik w marynarce Pana Laporty.
0
czyt. Ronald Koeman nie ma wyjścia i wróci do formacji 4-3-3.
1
@y13 Czy napisałem gdzieś, że było przeciwnie ? Dołączam się jedynie do opinii Jarka, że brakuje nam zawodnika o tym profilu i za takim profilem powinniśmy na pierwszym miejscu się rozglądać na rynku, a nie za Olmo czy Sterlingiem.
1
@JarekS Moriba / Wijnaldum ... Szkoda, że chodź jednego z nich nie mamy.
39
Lucho ? Gwałty na zlecenie, bez zlecenia z resztą też. Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja. No i oczywiście - brawurowa jazda na elektrycznej hulajnodze.
https://mobile.twitter.com/Sourja_C/status/1445854837585838084
3
Brak Ansu, Moraty, Gerarda, Alby, a i tak pokonują w pięknym stylu Włochów. Ależ głębie składu ma La Furia Roja.
1
¡Gran España! ¡Genial Lucho!
4
Nie wierzę, że to mówię ale dziś Busi zjada i wypluwa kości z Jorginho xD
0
@Homeopata8989 Kurs 8 na Lautaro względem 4 na Immobile też się z niczego nie wziął ;) Nie mówię, że Włoch nie jest faworytem, stwierdzam jedynie że kurs na Lautaro jest wartościowy :)
2
@Garbatyy Pięknie się Panie oglądało. Kompletna dominacja + zmarnowany karny. Jedyny gol Arsenalu po wrzutce i zamieszaniu w polu karnym.
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10765254#comment-10765254
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10765900#comment-10765900
Do moich typów długoterminowych (w linkach powyżej) na miejsce danej drużyny i strzelców w TOP #5 + LM dorzucam:
* L. Martinez - król strzelców Serie A [@8.00 - 1/10 stawki].
Inter kreuje największe ofensywne zagrożenie zarówno w tym jak i w poprzednim sezonie i to ze sporą przewagą. Martinez (wreszcie bez innego - głównego pkt w ofensywie, czyt. Lukaku) notuje średnio aż 1.13 xG na 90min. w porównaniu do głównego rywala o to trofeum - Immobile (0.84 xG), lecz ten ma rzuty karne i gra w słabszym ofensywnie Lazio, które od zeszłego sezonu zanotowało ofensywną zniżkę formy. Na ten moment Immobile ma gola przewagi nad Argentyńczykiem, ale nie wierzę, by zawodnik Rzymian utrzymał taką skuteczność przez większość sezonu, gdy uwaga rywali będzie cały czas skupiona na nim (w Interze od odwracania uwagi ŚO jest m.in. Dzeko). Martinez jeszcze nigdy nie miał tak dobrej średniej goli na mecz jak w tym sezonie. Sądzę, że kurs jest dostatecznie wysoki, by zaryzykować.
1
@Worny Nie chce zapeszać, ale zdjęcia Setiena z magnesami oraz miłością do tik-taków też latały po sieci :P
11
Od zeszłego sezonu Puig rozegrał w barwach Barcy w La Lidze 337 min.; LdJ z kolei 342 we wszystkich rozgrywkach w Blaugranie.
Liczba goli strzelonych głową:
* Puig = 1
* Luuk = 0
Fakt, nie opinia.
1
@Azi Gdyby internet nie był anonimowy ... ten świat byłby lepszy :P
1
@FCB_dimiC Wpadam tam raz na jakiś czas (nie mam tam konta, nie dodaję komentarzy), by zobaczyć opinię 'drugiej strony medalu', ale chyba przestanę.
0
W głowie się nie mieści, jak bardzo hobby jakim jest piłka nożna i kibicowanie danej drużynie może wzbudzać agresję i tzw. plucie jadem.
Komentarze pod konferencją Lucho.
https://zapodaj.net/38d998a5e1a09.png.html
Proszę bez wypowiedzi, że u nas też się trafiają takie kwiatki, bo to normalne że na publicznym forum nie każdy potrafi pisać w cywilizowanym języku, ale % takich komentarzy na ich stronie, a tu to jak Niebo i Ziemia ...
1
Unlucky Luuke nie robiący jedynej rzeczy, dla której został ściągnięty xD