Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Karim Adeyemi w tym sezonie Ligi Mistrzów:
* 310 minut;
* 3 gole (0.87 udziału przy bramce na 90min.);
* 1.15 xG/A na 90min.;
* 1.0 kluczowe podanie na 90min.;
* 3.8 wygranych pojedynków na 90min.
Warto zobaczyć jego występ przeciwko Sevilli, gdzie z poważnej defensywy na szczeblu europejskim zrobił juniorów.
48
Zasmucony Zielu ... XD
15
Wszystko jest względne :)
Przed prysznicem i po.
https://mobile.twitter.com/Daj_zyla_ver2_0/status/1460190192422297602
9
Jak rzucić palenie w kilka dni ? Na opakowaniu papierosów kolegi zaczęto drukować: Paląc papierosy utrzymujesz sejm i senat.
Od tygodnia nie widziałem go z fajką w ustach :D
0
@Rust_Cohle Nie ufasz obiektywnym sędziom ? Tym bardziej, że mają VAR ?
1
Co ta Dania wyczynia to ja nie mam pytań. Nowoczesna myśl szkoleniowa zaczęła przynosić niesamowite efekty.
Do przerwy prowadzą 1:0 z Wyspami Owczymi. Ich bilans na ten moment w eliminacjach to 9W-0R-0P / 28:0 (średnio 3.11 : 0.00 na mecz). Niedawno osiągnięty także półfinał na Euro, gdzie odpadli dopiero po karnych z Anglią.
Świetnie zbilansowana drużyna. Doświadczenie + młodość. Kibicuję wikingom :)
1
No i cały misterny plan w ***** ...
29
W 1998r. Blade zarobił 131.2 mln $ ratując Marvela i otwierając drzwi dla wszystkich filmów MCU, które mamy przyjemność oglądać przez następne ponad dwie dekady.
Ot taka ciekawostka :D
0
@JohnnyBarca Chelsea pod wodzą Lamparda czy United pod wodzą Ole pokazują dobitnie, że nie wystarczy nieograniczony budżet. Najważniejszy jest trener, który sprawi że gromada gwiazd będzie drużyną.
1
@tomek8756 Warto!
1
Cancelo to jest kocur. Boczny obrońca grający jednocześnie jako skrzydłowy i rozgrywający w środku.
Pass z czasów Juve:
https://mobile.twitter.com/isocancelo/status/1458758005621673985
1
@masq Może to jakiś jego daleki krewny :D
16
Wszyscy bardzo utalentowani, ale Txus (ŚP) i Almedia (ŚO) robią na mnie największe wrażenie.
7
Christopher Nkunku zrobił niesamowity postęp po odejściu z PSG. W Lipsku jest już trzeci sezon - 6785 min. łącznie we wszystkich rozgrywkach w barwach RB. W tym czasie zanotował 23G + 34A (0.76 udziału w bramce na 90 min.).
W obecnym sezonie w przeliczeniu na 90min. notuje:
* 1.17 udziału przy bramkach (!);
* 0.81 xG/A;
* 1.8 kluczowego podania;
* 1.9 udanego dryblingu (70%);
* 6 wygranych pojedynków.
Statystyki wręcz kosmiczne, nawet jak na Bundesligę (najbardziej ofensywną ligę z
TOP #5). Chris jest już typowany do zastąpienia Mbappe w PSG.
11
Piłkarza szanuję, człowieka nie trawię. Jeden do jednego - "ekspercki" Janusz.
0
Co do ewentualnego powrotu Trincao - ciesze się, że w końcu będziemy grać ze skrzydłowymi (nie tylko bocznymi obrońcami grającymi na tej wysokości), ale mam pewne obawy.
U nas Trincao prezentował się całkiem nieźle pod względem udziału w bramkach (1309 min. / 3G + 2A), ale wyglądał na zawodnika bardzo jednowymiarowego. Brak prędkości, warunków fizycznych, dryblingu. W Premier League na razie rozegrał 643 min. / 0G i 0A przy xG równym 2.53, co z kolei oznacza że był do tej pory bardzo nieskuteczny.
Wolves też zapewne go od tak nie puszczą gdyż zapłacili 6 mln za roczne wypożyczenie.
3
Nie wiedziałem, że dziewczyna Cristiano kopie BTC o.O
6
Co za sytuacja xD
0
@ElTomas Ile Ty już natrzepałeś tych minusowych w tym sezonie ? Ja jeśli dobrze liczę miałem tylko jeden minusowy transfer :D
1
@Szreko Niedługo Czerwone Diabły mają długoterminowy, a Lisy krótkoterminowy niezły terminarz. Może warto temu duetowi jeszcze dać szanse ? :D Ja wolę - jak to mam w zwyczaju - poczekać i się przyjrzeć, chodź na pewno przyn. jeden napastnik u mnie poleci.
1
@Rust_Cohle Nieoczekiwani zdobywcy bramek się objawili w tym sezonie, a jedyna rola napastników to odciąganie uwagi obrony rywali. Co kolejkę mnie ratuje albo defensywa albo Salah :D
0
Jak tam Panowie kolejka w FPL ? U mnie 61 pkt (662 ogółem). Cancelo/Trent/Gallagher zrobili robotę. Wartość składu na ten moment 102.5 $ ale z pewnością jeszcze wzrośnie przed następną kolejką. Najsłabsza formacja u mnie to zdecydowanie napad: Antonio/Toney/Jesus - wszyscy po kolei zawodzą, ale z drugiej strony nie ma zbyt wielu dobrych/wartościowych opcji na rynku. Prawie dwa tygodnie przerwy przed nami, Rust będzie jeszcze musiał trochę poczekać z przeskoczeniem mnie xD
@Rust_Cohle @Encore @Janiama @Bocheno1 @ElTomas @Szreko @JimMorrisonFCB
1
Tak przypadkowo spojrzałem na liczbę występów Neymar'a w lidze francuskiej. Facet przez cztery ostatnie sezony (nie licząc obecnego) rozegrał 70 spotkań w Ligue 1 (średnio 17.5 na sezon), czyli wziął udział w ~49.3% meczy.
Dodatkową ciekawostką jest liczba czerwonych kartek dla Brazylijczyka. Przez 4 sezony w Barcelonie obejrzał jeden czerwony kartonik. W poprzednich 4 sezonach w PSG w samej Ligue 1 były 4.
Bardzo duże prawdopodobieństwo, że po latach (a może znacznie szybciej) będziemy mówić o mimo wszystko zmarnowanym potencjale. To może pokazywać bardziej niż kiedykolwiek, że talent to mniejszościowy % sukcesu.
1
F. Totti - co to był za piłkarz ... W ostatnich trzech sezonach Serie A (miał ~38-40 lat) rozegrał 2491 min. podczas których zanotował 15G + 12A (!!!), 0.98 udziału w bramce na 90 min. Chodź wchodził już głównie jako "Joker" to zawsze zdążył ukąsić rywala.
0
@Rust_Cohle 0 transferów - null. Dopiero po tej kolejce wjadą 3. 31 pkt przewagi jest nad jakimś Rustem więc luzik :D
0
@Azi Dokładnie - "kredyty nigdy nie były tak tanie!", ale nikt już nie powie, że taki poziom % musi w końcu odbić w górę skoro jest na historycznych minimach, a kredyt nie jest najczęściej na 1,2 czy 5 lat.
4
@Mathew86 Bzdura. Popatrz jak to wyglądało w innych klubach przejmowanych przez bogatych właścicieli. Najszybciej chyba zrobiła to Chelsea (1-2 lata), ale to był wyjątek, a teraz sytuacja jest jeszcze cięższa.
1
@Bykunn @Nieznajomy Współczuję ludziom, którzy biorą kredyty pod korek. Kredyt ma wartość jedynie wtedy, gdy bierzesz go mając na celu lewar (nie miałbyś problemu ze szybkim spłaceniem długu). Niestety ... pokusa walki z posiadaniem czegoś, na co kogoś nie stać jest bardzo wysoka.
0
@Bykunn Wiesz, że przy obecnej inflacji i tak stracisz trzymając pieniądze w obligacjach ? Już lepiej te pieniądze zainwestować w coś, na czym się znasz (co może dać Ci większą stopę zwrotu) lub w siebie/rodzinę jeśli masz wysoką awersję do ryzyka.
5
Ale formę złapało Fulham w Championship! Ostatnie 5 meczy - 5 wygranych z bilansem bramkowym 20:1 + ze świetnej strony pokazuje się kilku młodych: 24-letni H.Wilson oddany z Liverpoolu przed sezonem ma już 5G+6A w 13 meczach + 20-letni Muniz Rodrigo grający na ten moment jeszcze ogony strzelił już 3G w 8 występach.