Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Fajnie, że w końcu ktoś to zauważył. Wielu osobom wynik przysłania oczy. Pomijając karny gra jest bardzo wyrównana, bez żadnego porządku na boisku. Smutne to, że mecz się jeszcze nie zacznie, a Ty wiesz, że jeśli zespół wygra to głównie dzięki indywidualnej jakości, a nie taktycznemu podejściu trenera.
0
@Rust_Cohle Valencia strzela w tym sezonie średnio 1.5 gola na mecz (taka sama średnia H/A), cud się musi zdarzyć byśmy dziś zachowali czyste konto :D
4
MaTS - Alba/Pique/Garcia/Mingueza - FdJ/Busquets/Gavi - Coutinho/Ansu/Depay.
God please, let me see this.
Mam nadzieję, że UnLuck'a de Jonga nie zobaczymy prędko w pierwszym składzie.
0
@ElTomas Mecz BRE vs CHE jeszcze trwa, ale na ten moment 50pkt i 4 zawodników do końca.
0
@Rust_Cohle Haller/Tadic ... Brak słów - co za znakomity deal Ajaxu.
0
@JimMorrisonFCB Popatrz na jego wyniki. Nie warto na ten moment. Tani nie jest, a nawet pewnego miejsca w pierwszym składzie nie ma (pewnie grałby Jota, gdyby dopiero nie miał kontuzji) + dopiero drugi lepszy występ w tym sezonie.
1
@JimMorrisonFCB Znakomity początek i 32 pkt z dwóch pierwszych zawodników :D Ten Firmino nie zagraża, bo raczej malutki % go posiadał, tym bardziej na C.
1
@JimMorrisonFCB @Encore @Rust_Cohle @ElTomas Zgadnijcie, kto ma Salaha na kapitanie ... po za 50% graczy FPL ? :D
1
@JimMorrisonFCB @Encore @Rust_Cohle @ElTomas Miałem zrobić mini-WildCard (2 free transfery + jeden za -4pkt), a wyszedł końcowo jeden transfer obrońcy na ławkę xD Trochę ta przerwa reprezentacyjna namieszała. Przewiduję trzy transfery po tej kolejce.
1
@JimMorrisonFCB Jesus nie zagra. FPL już go ma na czerwono i planowany powrót 23.10; Lukaku i CR mnie nie interesują, żadnego z nich nie mam i na razie nie planuję mieć.
0
@ElTomas @Rust_Cohle Sam czekam z transferami do jutrzejszego poranka. Trzech drogich piłkarzy mi się świeci na żółto :P Miałem zrobić jeden transfer w obronie, ale sytuacja niebawem może się diametralnie zmienić.
1
@lucca87 Zgadzam się. Potrzebujemy jak najszybciej pomocnika o bardzo dobrych warunkach fizycznych pomagającego tak w defensywie jak Pedri + doświadczonego defensora na poziomie (Umtiti/Lenglet raczej zostaną odstrzeleni po tym sezonie). Co do GK - ciekaw jestem jakie są klubowe raporty na temat Penii/Tenas'a. Transfer Onany raczej dyskwalifikowałby karierę tych zawodników w Barcelonie - przynajmniej przez kilka najbliższych lat.
3
Nie dziwi fakt, że obecnie głównymi celami transferowymi Barcy są piłkarze z kończącymi się kontraktami, młode talenty z potencjałem i przedłużanie umów młodych gwiazd już w obecnej kadrze. Przy obecnych finansach taka sytuacja może spokojnie jeszcze potrwać ~2 lata i nikogo to nie powinno dziwić.
Mam nadzieję, że niedługo otrzymamy potwierdzenie dłuższej umowy z takimi zawodnikami jak Pedri, Ansu, Araujo, Gavi + transfery za 'darmo' typu Kessie/Zakaria/Rudiger.
22
11G + 6A u zmienników Sousy, kosmos!
Trzymać tego trenera i nie puszczać. W lidze polskiej takiego profesjonalisty nie znajdziemy.
3
Chciałbym zwrócić uwagę na inny aspekt meczu - taktyczne podejście Sousy. W pierwszym spotkaniu Albańczycy łatwo dochodzili do sytuacji, oddali 12 strzałów (4 celne). W tym meczu Albanii znacznie ciężej jest wchodzić w pole karne i oddawać strzały z dogodnego miejsca. Grają u siebie, a oddali na ten moment tylko 4 strzały (wszystkie niecelne).
Nie skłamię jak powiem, że ten mecz jest dla nas jak swego rodzaju finał - porażka = prawie pewny brak awansu MŚ. Wygrana da nam prawie pewne drugie miejsce i baraże. Oby utrzymali prowadzenie.
2
Z całym szacunkiem do drugiego komentatora, ale mówi jak ... mój stary pijany XD
5
@lucca87 Forsa misiu, forsa. Kilkanaście mln za jego odprawę. Facet nie ma zmysłu taktycznego za grosz, 9/10 trenerów go pod tym względem zjada. Cóż ... trzeba jakoś 'przeboleć' ten okres.
6
Zbieg okoliczności, że Depay/Alba/Busi/Pedri/Gavi/Garcia grają w swoich reprezentacjach na poziomie, a w Barcelonie poniżej oczekiwań ? Ludwiczkowi oczywiście szacunek się należy ... co nie znaczy, że facet nie powinien przejrzeć na oczy, dostrzec swe błędy i wyciągnąć wnioski. Mamy trzecią pod względem wartości kadrę w La Lidze, a gramy jak zespół z dolnej części tabeli i zapewne takie też obecnie mamy morale (m.in. dzięki trenerowi).
0
@KacperVEB Jaki limit ? :P
1
@ElTomas Over kartkowy w meczu Polski.
0
@Shiver Nie, sam siebie masz 24h/dobę więc Twoje zdanie i Twoje decyzje są najważniejsze.
0
24 zawodników reprezentacji Polski miało udział przy przynajmniej jednej bramce w eliminacjach + 5 miało przyn. dwa gole na koncie (Buksa - 5). Ładnie się to prezentuje. W końcu nie leży cały ciężar ofensywny na Lewym.
0
Ze swoim profilem grałby tu pewnie od deski do deski. Cóż ... pieniążki ważniejsze, nie mi oceniać.
6
Luis Diaz pozamiatał :)
https://footroll.pl/footlol/video/31224,tak-luis-diaz-zalatwil-zawodnikow-brazylii-video
W tym sezonie w LM i lidze portugalskiej kolumbijski skrzydłowy posiada 0.74 udziału w bramce na mecz. Jakiś czas temu wspominało się o nim w kontekście transferu do Barcy.
11
Będzie escandalo. Oglądałem kilka powtórek ze spowolnieniem. Czysty spalony. Zero szans na jego brak. Nie wiem jakim cudem tego nie odgwizdali.
0
@Rust_Cohle Szczerze mówiąc, jeśli nic się nie zmieni sądzę, że szanse na mistrza padną już w grudniu :P Ale patrząc logicznie - nie można tego wymagać od dzieciaków, zwłaszcza nie zbierających doświadczenie w kolektywie taktycznym lecz w chaotycznej rozsypance.
1
W sumie to jest i dobra strona, że Koeman zostanie z nami na dłużej. Wyobraźcie sobie ten szok, kiedy przyjdzie nowy trener umiejący w taktykę i okaże się, że nasi umieją grać i walczyć o mistrzostwo.
1
Nie zdziwiłbym się, gdyby Ronald Koeman widząc Lucho na ulicy nawet nie podałby mu ręki xD
1
@Coutinho007 Forsa, misiu forsa :(
13
Powtarzam to wciąż i powtarzać będę ... Nie możemy oczekiwać, że piłkarze będą tak samo grać w reprezentacji i w klubie. Ronald Koeman nie ma zmysłu taktycznego, a jego wypowiedzi tylko bardziej go ośmieszają.