- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
4
〽️ Kupon AKO 4.18
▪️Brighton - Wolves REMIS PODWOJNA SZANSA
▪️Legia - Zagłębie GOŚCIE STRZELĄ GOLA
▪️Bayer - Hoffenheim LICZBA BRAMEK 3+
( zwrot przy 3 bramkach ) *
*ten typ również jeśli sie nie myle podawał dzis @okiemtypera_lucaxx95 . Bardzo fajny.
Gram tak dzisiaj. Wy cos stawiacie?
@Kengo @Encore @Esteban_ @BarceloDomo @Lionel_Messi10 @MarioVeB!
0
@Rust_Cohle Za jakieś drobne mogę rzucić jak pewniaki dajesz
Borussia handicap 0:2 dla odważnych
1
@Esteban_ pewniaki xD pierwsze nie wejdzie.
0
@MesQueUnClub96 Ty chlopie juz sie popisales mowiac ze Wolfsburg nie strzeli, a pokryli typ w 9 minucie.
https://zapodaj.net/images/0d441e27d6390.jpg
Wracaj do lekcji bo jutro masz dyktando
4/5 spotkan ostatnich tych druzyn to remisy plus zobacz sobie historie Brighton z 10 spotkan. W sumie Wilki tez lubia jakis remia do przerwy
0
@Rust_Cohle
Club Brugge
Barca - Koge Under 5,5
St Gilles
Olimpiakos (kosz)
Magdeburg
0
@Rust_Cohle Ale i tak przegrali. Z ortografii jestem dobry
Będziesz używać tego screena do końca świata? :D
1
@MarioVeB! Ten kos w nawiasie to znaczy, ze kupon do kosza raczej bedzie? :D
@MesQueUnClub96 A co to ma do mojego typu, ktory tez bez zadnej argumentacji podważyłeś.
Za 7lat bedziesz mogl legalnie postawic kupon to podyskutujemy ok.
0
@Rust_Cohle obstawianie ekstraklapy to trochę hardcore panie
1
@Rust_Cohle z tego co dales to zagrałem wariacie gola zagłębia. :)
1
@Barca1992 E tam. Populizm to jest zwykły
1
@Rust_Cohle
Nie kracz ;P
0
@Rust_Cohle czysto west ham i legła
1
@Rust_Cohle Ja mam obecnie w grze tylko dubelka. Wczoraj pokryty został over 3.0 w meczu Bayernu, dziś mam over 3.0 w meczu BVB.