- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
1
@Kengo @Janiama @JimMorrisonFCB
Dalem Capitana Dennisowi xD
Niech sie dzieje wola nieba :D
0
@Rust_Cohle U mnie chyba Jota ma bo kto tam ma strzelać w tym Liverpoolu teraz
0
@Rust_Cohle Myślalem by też mu dać ale wybrałem Sancho bo może błyśnie a ma dwie kolejki teraz
3
@Encore Sancho haha
Haha
1
@MesQueUnClub96 No w tym sezonie ma tyle bramek w lidze co Messi
1
@Rust_Cohle ja rzutem na taśmę też dalem Dennisowi. Miał być Kane lub Ronaldo, ale pierwszy wyleciał z racji tego nieepwnego meczu w niedzielę, a United z przodu to padaka :P
1
@MesQueUnClub96 No w tym sezonie ma tyle bramek w lidze co Dodi
1
@Rust_Cohle W ten sposób, to mnie Rusty w lidze nie dogonisz ;)
1
@Khajio Dodi to strzelil przez 3 sezony tyle co przez jeden Sancho w bundes Xdd
1
@Rust_Cohle U mnie CR na C i Kane na VC. Mam nadzieję, że oddalą wniosek Arsenalu o przełożenie :P
0
@Rust_Cohle ja chyba też :)
0
@Kengo a ja mam nadzieję, że popłyniecie z tym Tottenhamem :P jeśli nie to się wkurzę, bo ich w ostatniej chwili wyrzuciłem ze składu :P
0
@ElTomas Nawet jeśli odwołają mecz z ARS to zostaje rozbite kadrowo LEI :P Po za tym i tak nie za bardzo kogo miałem za nich wstawić.
PS. Boski ten nowy avek xD Dobrze pamiętam tą scenę :D
0
@Kengo właśnie miałem problemy ze zrobieniem szybkich zmian i zastanawiam się czy nie będę żałował :D
Dzięki, Joey był moim mentorem w latach młodzieńczych. Jednak intelektualnie ja poszedłem dalej, on został w tym samym miejscu :D
0
@ElTomas So ... how YOU dooin ? xD
0
@Rust_Cohle Ja tez :) Mam taki sklad, ze bedzie 200 pkt
1
@Janiama serio? :D
Kurde znow kazdy ma tego kapitana co ja
1
@Rust_Cohle Twoja inspiracja :) miałem Kane wcześniej
1
@Rust_Cohle Nie każdy, ja nawet nie mam Dennis'a w składzie (wybrałem King'a). Na kapitanie mam Grzmota :P