- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
3
Koniec kolejki. 80 pkt (742 ogółem - TOP 600k). Jak tam u was ? CR/Son/Kane postrzelali ? xD Nie chcę mówić niczego w stylu "a nie mówiłem?", więc no ... :D
@Rust_Cohle @Encore @Janiama @Bocheno1 @ElTomas @Szreko @JimMorrisonFCB
0
@Kengo Nie mam CR ani Sona ani Kane natomiast Vardy znow mnie zawiódł.
70pkt
0
@Kengo Pochwalisz sie screenem jak punktowali poszczegolni zawodnicy, czy to scisle tajne? :D Moze byc i na pw - ja i tak w to nie gram.
0
@Rust_Cohle Już nawet nie widzisz mojego cienia na horyzoncie :(
1
@Ojciec5tkidzieci Jasne, to żadna tajemnica. https://zapodaj.net/62cbc42be7872.png.html
0
@Kengo 67 i 704 łącznie
0
@Kengo 72 punkty więc jest dobrze. Mogłoby być lepiej gdyby Denis nie był na ławce. Ogółem 708. Mocny zawód to Gray i Townsend.
2
@Szreko Townsend'a sprzedałem z zyskiem przed tą kolejką (i tak grzał ławkę u mnie w ostatnich kolejkach). Polecam póki co zostawić zawodników Evertonu (sprzedać jak najszybciej) :D
0
@Kengo Przerotowałem trochę i zobaczymy co wyjdzie. Póki co odpuszczę ich.
0
@Kengo U mnie życiówka 77
0
@Kengo Też 80 pkt :) Gdyby Kane i Son wypadli lepiej to byłoby jeszcze lepiej, zwłaszcza że Kane był na C.
0
@Kengo ja finalnie 80 po odjęciu transferów :) więc jestem zadowolony.
0
@ElTomas Ładnie podgoniłeś mimo tych minusowych :D Byłem prawie pewien, że w końcu się sparzysz na tych ujemnych transferach, a Ty co kolejkę notujesz niezłe wyniki na czysto :]