Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 No chyba nie do końca. Tu się rozchodzi o wilczka z bety bo ludzie się boją że w drugiej się nie będzie dało grać (otwarte dla wszystkich). Problem jest taki że kod który przychodzi czasem działa a czasem tylko na amerykańskim serwerze. Już lepiej podobno zamówić kolekcjonerkę i dać płatności przy odbiorze i po zagraniu w betę anulować. Ale nie próbowałem ani tego ani tego.
3
"Nie chodzi nawet o zdobyte puchary, ale sposób, w jaki je uzyskiwaliśmy. Byliśmy dużo lepsi, nie zależeliśmy od arbitrów, ani na dobre, ani na złe". To jest kluczowe. Wszyscy mówią że statystyki karnych czy kartek się wyrównały jak przestali płacić ale chyba nikt nie pamięta jaka była dominacja za czasów Xaviego Iniesty Puyola i całej "złotej generacji". Jacyś dziennikarze powinni obejrzeć te mecze i sprawdzić ile było tak naprawdę sytuacji gdzie przeciwnik powinien mieć karnego a nie dostał albo gdzie powinna być czerwona a nie było. Wiem że to by było dużo roboty ale to powinni zrobić a przy okazji to samo zrobić z Realem Madryt i ciekawe co by wyszło bo mi się wydaje że ktoś by się mógł zdziwić.
0
@Rewolucja123 Ciekawe jak by to przyjęcie wyglądało w ekstraklasie xd
0
@draxidox Od dawna mówiłem że to świetny sposób na medale. Wyobraźmy sobie mały kraj który nigdy nie zdobywa medali. Nagle wszyscy czują się kobietami. I medale się sypią jak z rękawa.
0
@RomanHoffer Po co to oglądać? Szkoda czasu.
0
@Kinginiesta Nie ma co tego mówić. Ludzie nie widzą tabeli. Albo nie chcą widzieć.
1
@Survier Ani to ani to. Zacząłem kibicować jak u brata w pokoju zobaczyłem plakat Kluiverta na tle znaku Barcelony. To był rok albo 98 albo 99. Szkoda że już tego nie ma :/
9
@Sau_Ron Lepsze to niż 3 mecze po 5:0 i ze 4 remisy. Bo za gole punktów nie ma. W sumie to w hiszpańskiej się nawet nie liczą bo najpierw jest bezpośredni mecz.
0
Chyba że ręką....
0
Widziałem to w sieci.
0
Ten to jest prze c....
0
Kasę wzięli ale chyba za mało haha...
0
@tomek8756 Kiedyś była taka sytuacja że chłop z pis poszedł do po i powiedział że "cieszy się że tam jest a do tego wcale nie musiał zmieniać poglądów". Gdyby ktoś miał wątpliwości co do różnic w tych partiach. A pis i lewica to jest gospodarczo jedno i to samo.
1
@kubix05 W ogóle to jest o 19:00 wieczorynka jeszcze? W latach 90 były "Gumisie" chyba w niedzielę i parę fajnych bajek ale potem przedtali to pokazywać. Chyba dlatego że ludzie mieli dostęp do kablówki a tam były kanały gdzie bajki szły non stop.
0
@tomek8756 Pożyczyć wiertarkę przyszedł.
0
@norbi77 Masakra ale ludzie jeżdżą....
0
@norbi77 Dawne to były czasy kiedy my na biało grali... W lidze hiszpańskiej i lidze mistrzów nikt nam nie mógł sprostać. Trzeba przyznać że nie było uczciwie bo graliśmy w 14. Kartrk nam nie dawali spalonych nie gwizdali. Może by trzeba do tego wrócić? xd
1
@sidi12843 Jak dla mnie to tu jest ewidentnie działanie na szkodę spółki. Wyprowadzanie kasy było masakryczne i nawet nie mówię o tym co jest wyżej ale o chorych transferach.
0
@Kuba_1 Chodzi o Blizzard i bete Diablo IV :)?
6
@norbi77 Karny ewident i jeszcze powinna być czerwona za zablokowanie strzału Crisa. xD
15
@PatrychoO Szczerze mówiąc to nawet nie wiem kto to jest. I mam takie dziwne wrażenie że lepiej nie wiedzieć.
0
@ObiwanKenobi Właśnie nad tym samym się zastanawiam. Jako rodzić w takiej sytuacji pewnie bym się wku.... i to zdrowo. Ale pewnie reakcja też była by inna w stosunku do córki a inna do syna bo wydaje mi się że córki instynktownie bardziej się broni.
0
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/nauczycielka-uprawiala-seks-z-uczniem-zaskakujacy-final-sprawy
W sumie ciekawa sprawa.
6
@Zoker Fakt jest taki że kiedyś gry nie robiły z ludzi idiotów. W wspomnianym Gothicu miałeś mape i tyle idz do kopalni idz do obozu. Teraz wszystko jest pozaznaczane milionem znaczników. Gry są wypchane questami których po pierwszej godzinie nie chce się robić bo każdy jest praktycznie taki sam. Może i gry wyglądają ładnie ale to tyle. Praktycznie nie ma nowej w którą by się chciało zagrać drugi raz.
1
@GeneralXavi Z tych lat to dla mnie coś Nickelback. Far away albo Someday. Chociaż oni mieli wtedy dużo fajnych piosenek.
0
@Nazio87 Jechowa Jechowa!
0
@P33ck Na Paramount jest Rocky 2.
0
@MarioVeB! Pierwsza część to obawa podszyta sarkazmem druga to całkowity sarkazm tak ewidetny że aż szok. Ale widzę że nie wszyscy łapią.
Od dziś będę stawiał znak sarkazmu będzie prościej.
3
Czyli Cris ze swoją etyką pracy i tak ma mniej niż Leo. Czyli Leo GOAT i tak. Od niechcenia rozwalił całą dyscyplinę.
1
@tomek8756 No zgaszony jak..... Babka ma 30+ lat. On ma ją na smyczy prowadzić czy co? Chyba jest różnica między osobą 30+ a nie wiem ile ten chłopaczek miał 16?