- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
17
Gothic 1 z 2001 roku:
- jak wyciągnąłeś broń czy czar, to wszyscy na to reagowali. Jak zaatakowałeś zwykłego gościa, to mogłeś z nim walczyć i zabić, a reszta mogła się na ciebie rzucić za morderstwo, pobić i obrabować albo zabić.
-Jak coś ukradłeś to również narażałeś się strażnikom czy właścicielowi skradzionej rzeczy, który mógł cię zaatakować.
Hogwart legacy z 2023 roku:
-Świat to atrapa, a ludzie to manekiny, którzy mają w dupie to co robisz. Nikt na nic nie reaguje, na rzucanie czarów, na kradzieże, a interakcje z ludźmi są ograniczone, bo nawet nie da się nikogo ze szkoły zaatakować.
2
@Zoker Kiedyś to kurła były gry nie to co teraz.
6
@Zoker Fakt jest taki że kiedyś gry nie robiły z ludzi idiotów. W wspomnianym Gothicu miałeś mape i tyle idz do kopalni idz do obozu. Teraz wszystko jest pozaznaczane milionem znaczników. Gry są wypchane questami których po pierwszej godzinie nie chce się robić bo każdy jest praktycznie taki sam. Może i gry wyglądają ładnie ale to tyle. Praktycznie nie ma nowej w którą by się chciało zagrać drugi raz.
3
@Zoker Wiadomo, ze Goticzek > jacyś czarodzieje na kiju
4
@Zoker Gothic to ponadczasowy klasyk. Wiedźmina 3 przeszedłem 2 razy, Goticzka setki.
0
@Zoker rozumiem że to swojego rodzaju żart/mem :D i że hogwart faktycznie ma pewne minusy ale jednak zrobić taką grę jak hogwart jest kilkanaście razy ciężej niż Gothica, gothic był małą grą przez co twórcy mogli się skupić na większej ilości bajerów, tutaj w Hogwart Legacy jednak o wiele więcej rzeczy do ogarnięcia "zęby wszystko jakoś działało".
Ale generalnie Gothic > Hogwart Legacy xd
2
@Jakchcesz Jednak miedzy gothickiem a hogwartem jest 22 lata różnicy :D
1
@takisobiektos no tak oczywiście, trzeba wziąć też pod uwagę zaawansowanie technologiczne itd. :D ale ogólnie kiedyś gry się mimo wszystko szybciej robiło, teraz na grę AAA z otwartym światem czekasz po 4 lata czy dłużej nawet a kiedyś to co roku mogły wychodzić :D