Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 Ja np o tym gościu usłyszałem dopiero to tym jak ten chłopak się zabił. Podejrzewam że tak samo dość duża część społeczeństwa. Chociaż jak ostatnio zobaczyłem jego zdjęcie (chyba z kampanii wyborczej na plakacie ktoś tu wrzucał) to od razu było widać że je....
0
@Faro Dlaczego tam jest "post sponsorowany"?
2
@marcin62 Nie wiem czy ja może jestem całkiem ślepy ale ja tam widzę co najwyżej "szczucie" na jakiegoś skur..... pedofila co powinien dostać kule w łeb i ani słowa o jakimś chłopaczku a już na pewno nie jest podane z imienia i nazwiska.
Jakoś jak jest ksiądz pedofil to podają z jakiej parafi i bardzo dobrze tak samo jak tu powinni albo go wyeliminować albo ostrzegać ludzi przed nim bo poseł czy inny działacz to jest osoba zaufania publicznego i ktoś może potem żałować.
1
@NeKenI Ciekawe. Czyżby jednak po Bałtyku nie pływała wyspa śmieci wielkości pięciu Polsk jak twierdziła pewna poślica z lewicy? No niewiarygodne....
2
@Pawel13sz Stan umysłu...
1
Nie wiem kto robi ten portal ale w sumie prawdę piszę.
https://wiesci24.pl/2023/03/04/pilne-pis-wprowadza-nowy-podatek-zywnosc-znaczaco-podrozeje/
0
@masq Nie. Za to mam wrażenie że tu poziom skurw.... jest ponad skalą. I dlatego tak to wygląda każdy cwany patrzy na siebie każdy kombinuję żeby się obłowić przez krótki okres przy korycie bo wie że 4-8 lat i okazja (być może życia) przepadnie.
26
@Encore W Barcelonie jest zakaz strzelania za szesnastki haha.
20
Nie jest to głupi pomysł z jednej strony dodanie marek jak Porto Benfica czy Sporting do hiszpańskiej ligi na 100% spowodowałoby że więcej ludzi by to oglądało. Ale z drugiej ktoś by się musiał pogodzić z tym że w pucharach nie zagra. A już na pewno nie co rok.
0
@Rewolucja123 Patrzę na tą powtórkę i nie wiem czy i tak nie byłoby spalonego. Zdaję mi się że Fati jest na spalonym w momencie strzału. Więc i tak by było że absorbuje bramkarza.
https://zapodaj.net/4c52ae2411286.jpg.html
Bardziej dokładnej klatki nie złapie.
14
To że mięli piłkę nie znaczy że byli lepsi. To jest nauka którą w Barcelonie powinni sobie przyswoić. Bo co z tego że mają piłkę 70% jak nie oddali celnego strzału? A my powinni wygrać 2:0 gdyby nie Fati.
3
@_catalan Fakt faktem że to mi się będzie śniło przez miesiąc. Jak może napastnik tak zrobić... i to nie był strzał z bliska a dodajemy do tego że przecież chyba się spodziewał że może być strzał to na prawdę nie wiem co on tam robił. Podsumowanie ostatnich miesięcy Fatiego niestety.
1
I dobra.
Ale Fati ocena 0. Piłkę dotknął ze 3 razy z tego raz obronił Real.
0
Jeszcze tego brakuje.
0
Masakra z każdą powtórką coraz bardziej mnie wk....
0
K.... Jakie piękne przejęcie i jakie c... podanie.
0
No przecież nie ma spalonego oczywista sytuacja.
0
Ten chłop jest tak irytujący że szok.
0
Gdyby tak grał szybciej to może by co z tego było.
0
@Kondziubarca PSL by nie wszedł? Raczej w to nie wierzę. Oni wszystko zrobią żeby wejść.
1
Ciekawe że tu zawszę ciekawe newsy są na chwilę przed ważnymi meczami...
0
@Barca1992 Czyli jesteśmy uratowani. Szkopy mówią Rzesza słucha i nie ważne czy III IV V czy X.
0
@Colon On gwizdnął rękę czy spalonego?
0
@Faro Moim zdaniem "psycha siadła". Mi by też siadła jeśli w wieku 17-18 lat grałbym w Barcelonie dobrze i dostał poważna kontuzję a potem jeszcze ze dwa razy i to zdaje się w obu kolanach bo on chyba miał i z lewym i prawym problem.
Pytanie czy może go jeszcze "puścić" czy już zawsze będzie miał z tyłu głowy że mu więzadła strzelą bo widać że nie ma tego luzu.
0
@Encore W sumie to ładny pieniądz wychodzi za każdego gola.
0
@Piorun Jakby mieli plan na remis to lepiej żeby nie wychodzili wcale. To jest mecz z Realem tu nie ma przebacz albo walczysz o zwycięstwo albo nie nadajesz się do Barcelony.
1
@MesQueUnClub_87 @TheNekro94 Jedynka i dwójką to klasyki. Trójka to profanacja. Śmierć Caina z ręki zębowej wróżki to była katastrofa i ten co to wymyślił powinien wylecieć z roboty.
Jedno dobre co tam było to walka barbarzyńcą albo monkiem (na krótki dystans).
Czy IV będzie mroczna to się okaże Warcrafta 3 też obiecali tak że zbierałem szczękę z podłogi. A jak zagrałem w betę to płakałem przez tydzień... Co oni zrobili z moją grą...
1
@lucas/catalan No to nie znam za bardzo. Jedyną która mi się podobała to Kaylani Lei. Ale nie wiem czy ona dalej w branży jest.
Inna z branży co mi się podoba ale to nie milf to Molly Stewart.
https://ibb.co/qNXtKvw
Druga to wrestlerka i były króliczek. Taryn Terrell.
https://ibb.co/54J1hgL
2
Diablo IV.
"Zaproszenie" od Pani.
Lilith pięknie im wyszła. Mam nadzieję że nie zj.... tej gry. Chciałabym żeby był wybór między nią a Inariusem. Jak ktoś czytał "Wojnę grzechu" to wie że wybór nie jest między dobrem a złem. I wcale nie jest taki oczywisty.
0
@lucas/catalan Milf to jest ile lat (albo ile lat więcej niż ja haha) i czy musi być z branży?