2

@Aragorn33 Ja np o tym gościu usłyszałem dopiero to tym jak ten chłopak się zabił. Podejrzewam że tak samo dość duża część społeczeństwa. Chociaż jak ostatnio zobaczyłem jego zdjęcie (chyba z kampanii wyborczej na plakacie ktoś tu wrzucał) to od razu było widać że je....

0

@Faro Dlaczego tam jest "post sponsorowany"?

2

@marcin62 Nie wiem czy ja może jestem całkiem ślepy ale ja tam widzę co najwyżej "szczucie" na jakiegoś skur..... pedofila co powinien dostać kule w łeb i ani słowa o jakimś chłopaczku a już na pewno nie jest podane z imienia i nazwiska.

Jakoś jak jest ksiądz pedofil to podają z jakiej parafi i bardzo dobrze tak samo jak tu powinni albo go wyeliminować albo ostrzegać ludzi przed nim bo poseł czy inny działacz to jest osoba zaufania publicznego i ktoś może potem żałować.

1

@NeKenI Ciekawe. Czyżby jednak po Bałtyku nie pływała wyspa śmieci wielkości pięciu Polsk jak twierdziła pewna poślica z lewicy? No niewiarygodne....

2

@Pawel13sz Stan umysłu...

1

0

@masq Nie. Za to mam wrażenie że tu poziom skurw.... jest ponad skalą. I dlatego tak to wygląda każdy cwany patrzy na siebie każdy kombinuję żeby się obłowić przez krótki okres przy korycie bo wie że 4-8 lat i okazja (być może życia) przepadnie.

26

@Encore W Barcelonie jest zakaz strzelania za szesnastki haha.

20

Nie jest to głupi pomysł z jednej strony dodanie marek jak Porto Benfica czy Sporting do hiszpańskiej ligi na 100% spowodowałoby że więcej ludzi by to oglądało. Ale z drugiej ktoś by się musiał pogodzić z tym że w pucharach nie zagra. A już na pewno nie co rok.

0

@Rewolucja123 Patrzę na tą powtórkę i nie wiem czy i tak nie byłoby spalonego. Zdaję mi się że Fati jest na spalonym w momencie strzału. Więc i tak by było że absorbuje bramkarza.

https://zapodaj.net/4c52ae2411286.jpg.html

Bardziej dokładnej klatki nie złapie.

14

To że mięli piłkę nie znaczy że byli lepsi. To jest nauka którą w Barcelonie powinni sobie przyswoić. Bo co z tego że mają piłkę 70% jak nie oddali celnego strzału? A my powinni wygrać 2:0 gdyby nie Fati.

3

@_catalan Fakt faktem że to mi się będzie śniło przez miesiąc. Jak może napastnik tak zrobić... i to nie był strzał z bliska a dodajemy do tego że przecież chyba się spodziewał że może być strzał to na prawdę nie wiem co on tam robił. Podsumowanie ostatnich miesięcy Fatiego niestety.

1

I dobra.

Ale Fati ocena 0. Piłkę dotknął ze 3 razy z tego raz obronił Real.

0

Jeszcze tego brakuje.

0

Masakra z każdą powtórką coraz bardziej mnie wk....

0

K.... Jakie piękne przejęcie i jakie c... podanie.

0

No przecież nie ma spalonego oczywista sytuacja.

0

Ten chłop jest tak irytujący że szok.

0

Gdyby tak grał szybciej to może by co z tego było.

0

@Kondziubarca PSL by nie wszedł? Raczej w to nie wierzę. Oni wszystko zrobią żeby wejść.

1

Ciekawe że tu zawszę ciekawe newsy są na chwilę przed ważnymi meczami...

0

@Barca1992 Czyli jesteśmy uratowani. Szkopy mówią Rzesza słucha i nie ważne czy III IV V czy X.

0

@Colon On gwizdnął rękę czy spalonego?

0

@Faro Moim zdaniem "psycha siadła". Mi by też siadła jeśli w wieku 17-18 lat grałbym w Barcelonie dobrze i dostał poważna kontuzję a potem jeszcze ze dwa razy i to zdaje się w obu kolanach bo on chyba miał i z lewym i prawym problem.

Pytanie czy może go jeszcze "puścić" czy już zawsze będzie miał z tyłu głowy że mu więzadła strzelą bo widać że nie ma tego luzu.

0

@Encore W sumie to ładny pieniądz wychodzi za każdego gola.

0

@Piorun Jakby mieli plan na remis to lepiej żeby nie wychodzili wcale. To jest mecz z Realem tu nie ma przebacz albo walczysz o zwycięstwo albo nie nadajesz się do Barcelony.

1

@MesQueUnClub_87 @TheNekro94 Jedynka i dwójką to klasyki. Trójka to profanacja. Śmierć Caina z ręki zębowej wróżki to była katastrofa i ten co to wymyślił powinien wylecieć z roboty.
Jedno dobre co tam było to walka barbarzyńcą albo monkiem (na krótki dystans).

Czy IV będzie mroczna to się okaże Warcrafta 3 też obiecali tak że zbierałem szczękę z podłogi. A jak zagrałem w betę to płakałem przez tydzień... Co oni zrobili z moją grą...

1

@lucas/catalan No to nie znam za bardzo. Jedyną która mi się podobała to Kaylani Lei. Ale nie wiem czy ona dalej w branży jest.

Inna z branży co mi się podoba ale to nie milf to Molly Stewart.

https://ibb.co/qNXtKvw

Druga to wrestlerka i były króliczek. Taryn Terrell.

https://ibb.co/54J1hgL

2

Diablo IV.

"Zaproszenie" od Pani.



Lilith pięknie im wyszła. Mam nadzieję że nie zj.... tej gry. Chciałabym żeby był wybór między nią a Inariusem. Jak ktoś czytał "Wojnę grzechu" to wie że wybór nie jest między dobrem a złem. I wcale nie jest taki oczywisty.

0

@lucas/catalan Milf to jest ile lat (albo ile lat więcej niż ja haha) i czy musi być z branży?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?