Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra.... Kula w łeb to i tak za mało a nawet tego nie dostał sku......
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-zabojstwo-13-letniej-tristyn-skazano-14-letniego-kolege-nastolatki/c6lef7w
1
@Faro Nie zastąpi a już na pewno nie było by to zastąpienie 1:1 bo Martinez ma już 31 lat za 2-3 będzie powoli zjazd do bazy.
0
@AmigoBlancos Engel też nie trafił z selekcją i to nie raz widać że mówi z doświadczenia.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli przegramy z Albanią to może być po eliminacjach. Zakładając że po 2 meczach jest 0 punktów. A Czesi i Albańczycy 6 oraz to że nie bardzo jest z kim w tej grupie stracić to może się okazać że to będą bardzo szybkie eliminacje.
0
@Emhyr Rok 2013 teraz by już tak nie napisał teraz wszystko jest w Polsce zaje....
0
@Donnie_Darko Komentarz taktyczny bo muszę to jutro wysłać kumplowi a nie będzie mi się chciało tego szukać.
2
@Sensible No ciekawa perspektywa to trzeba przyznać.
0
Nic innego nie zostało
https://zapodaj.net/d381408b6684c.jpg.html
0
@FcPortoFan1999 Pamiętamy jak Holandia a potem Francja weryfikowała Argentynę.
0
@Janas11224 Niech całkiem im zabronią się rzucać. Albo najlepiej niech nie stoją w bramce ( o ile to jest prawda bo podejrzane to trochę się wydaje).
1
Masakra te przerwy na reprezentację..... co jedna to szpital.
1
@AFA90 Lepiej pierwszy z Arabią niż ostatni z Francją hehe.
1
Tak nam przyszło cierpieć za schabowe? xd
Na poważnie to wcale bym się nie zdziwił gdyby nas uwalili. Sprawa Negreiry będzie tylko pretekstem bo tam c.... jest (a przynajmniej na to wygląda) prawdziwy powód to superliga ale tego nie powiedzą bo nie wypada. Ale wystarczy popatrzeć jak nam w Europie sędziowali w tym sezonie.
0
@masq Przecież w becie był tylko jeden odpowiednik Baala czy Duriela czyli boss aktu i miał więcej możliwości niż każdy jeden w diablo 3 (chodzi mi o tego z którym walczyć pomagał ten chłop w zbroi). I nie widziałem żeby taki występował jako mob. Bossy w kampanii jak ta babka z sukkubami też mi się wydały ciekawsze niż wszystko w d3. Ale rozumiem Twój punkt widzenia. Mi w sumie nie przeszkadza recykling modeli wolę żeby boss coś próbował robić. Bo fakt Duriel Andariel czy nawet ten zabiedzony Azmodan byli unikatowi w skali gry ale co oni robili? Auto atak nowa trująca i tyle. To już to czerwone coś w czwórce więcej próbowało.
Np w Ekden Ring czyli też nie taniej grze z jednym modelem bossa biło się chyba po 7 razy i też było. Diablo w tym aspekcie to żadna nowość. Już nie wspominając że port PC na premierę był katastrofalny a gra dalej nie wspiera ultrawide XXI wiek GOTY 2022.
Skille masz rację ale pamiętaj że nie widzieliśmy jak na rozwój postaci wpływają te tablice od 50 lvla. Druga sprawa że ja wolę mniej skilli a żeby się dało grać każdym w każdej klasie (oczywiście są lepsze i gorsze) niż żeby było 100 skilli jak w PoE a każdy robi z internetu bo jeden jest OP jak kiedyś necro na summony. Czasem mniej skomplikowane nie znaczy gorsze. Nie wiem czy to jest całe drzewko bo lvli jest zdaję się 100. I wydaje się że drzewko jest małe jak na tyle punktów. Był lvl 25 a już praktycznie całe było załatwione no chyba że trzeba będzie dawać w skille których nie będzie się używać (wiem że się daję czasem i tak ale to ma na celu odblokowanie lepszych).
Co do muzyki to sorry że nie skomentuję ale mam pierwszy poziom muzykalności czyli wiem kiedy grają a kiedy nie haha nie zwracam uwagi na to czy w czasie walki z bossem jest inna.
0
@masq Nie wiem czy nie generuję części ubrań. U mnie było wszystko ale może nie zwróciłem uwagi.
Co do bossów no to moim zdaniem dziwny zarzut. Są naturalni pasujący do świata. W jaskini gdzie chodzą np kozłoludy wiadomo że boss będzie wielki kozłolud a nie zupełnie randomowe coś.
Questy w h&s wiadomo że będą polegać głównie na zabij przynieś bo niby na czym miałyby polegać? Moim zdaniem nie są złe to nie jest gra która polega na budowaniu relacji z npc albo na podejmowaniu decyzji. Tam npc w pobocznym quescie ma powiedzieć dwa zdania żeby przedstawić sytuację. W Diablo 2 czy PoE też nie masz nie wiadomo jakich zadań. Tam ma być fajna walka i rozwój postaci.
Mapa jest w tej grze zdecydowanie wystarczająca.
Cena jest jaka jest i trudno. Mnie też to się nie podoba ale patrząc na to że ludzie kupują fife czy innego coda co rok za 250+ to wcale mnie nie dziwi danie 300 za Diablo raz na 10 lat.
@GdefnyMU Co rozumiesz przez słabe animacje? Przecież to jest h&s. Postacie ruszają się dobrze czary wyglądają dobrze (przynajmniej w wersji na PC). Jedyna która mi się nie podobała to animacja strzału u rogala. Ale nie ze względu na animacje a bardziej przez sposób w jaki naciąga cięciwę łuku (z kuszy jest ok).
1
@MesQueUnClub96 Daje mu w pysk. Nawet nie wiem kto to jest i w takiej sytuacji by mnie to nie interesowało.
1
Diablo IV.
Każdy już może pobrać bete. Wystarczy wejść na battlenet i w Diablo IV zmienić wersję.
0
@LionelM95 Pół litra do obiadu dla wszystkich sędziów.
1
@kubix05 Chyba mam gdzieś ten do fizyki bo coś z wyglądu kojarzę.
1
@Emhyr I bardzo dobrze niech ich zaorają jeśli nie finansowo to przynajmniej tak żeby już roboty w zawodzie nie znaleźli. Bo gównem rzucać każdy i może się coś przyklei.
1
@Fenelon Testament pewnie.
1
@draxidox Jak to nie dajesz napiwków?
4
@kuz Fakt że może się nie chwaliły w mediach że są dumne. Ale czy jakoś specjalnie się wstydziły to też bym nie powiedział. Przecież tak jak ComicCon czy Gamescom są też od dawna targi branży porno i nikt tam nie goni ich jak czarownice z pochodniami. Wystarczy spojrzeć ile wyświetleń i polubień ma na Instagramie (czy co tam się liczy) randomowa babka która wrzuci zdjęcia bez ubrania. Czy czasy są chore to nie wiem bo w sumie to się chyba zawsze sprzedawało tylko teraz jest do tego większy dostęp.
I jeszcze taka sprawa. Może to zabrzmi jakbym bronił aktorek porno ale mi się wydaje że jest różnica między kręceniem tego nazwijmy to w robocie albo nawet w domu z kimś kogo się zna (bo zakładam że to jest jednak jakoś kontrolowane a nie biorą ich z ulicy). A np dawaniem dupy randomowemu gościowi w programie typu big brother tak jak to nie raz miało miejsce żeby tylko oglądalność była.
2
@LionelM95 Karkówka i pół świniaka albo nie ma o czym gadać i o mistrzostwie możecie zapomnieć.
0
@NeKenI Dobrze że na PC jest darmowy bnet. A do tego zdaję się że gra wygląda lepiej niż na konsolach.
0
@VegetaPolska Przyszedł normalny trener i muchy padają?
3
@tomek8756 @Lionel_Messi10 @Szklaner @kuz Tak jak napisałem swojego czasu pod innym postem. Podejrzewam że znaczna część społeczeństwa rozwiniętego (z dostępem do internetu) ogląda takie filmy. Nie ma się co oburzać albo oceniać. W latach 90-tych i początku 2000 były popularne magazyny jak "Playboy" i też nie raz było "wielkie halo" niby każdy święty nikt się nie przyzna że ogląda a robią to od lat 50(?) i się sprzedawało. I powiem wam szczerze (w tajemnicy no bo wiadomo że nikt tak nie robi ;) ) że czasem miło popatrzeć na ładną babkę (pamiętajcie TYLKO PO ŚLUBIE bo pójdziecie do piekła) czy to na żywo czy w internecie haha...
22
Mistrzostwo za kilo szynki xd
0
@urbipl Trzeba na niego większą wędkę haha.
2
@kuz Czesio był to było wszystko OK. Chłop który wygrał mistrzostwo Europy wie co robi. A na Bory czy inne lasy niech nie patrzy.