Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci H&B też fajne były kiedyś były tym całe kasety zagrane. Goryl Magilla w football grał pamietam do dziś. Albo Wally aligator też był dobry. Jeszcze było o takich dwóch psach odcinek o wojnie że na końcu rozwalili ruski namiot.
Nie z H&B ale bardziej w tym stylu to oczywiście Królik Bugs. Kojot i struś pędziwiatr. Yosemite sam zwany u mnie w domu "Szultz" haha. Diabeł tasmański.... Długo by wymieniać ogólnie całe looney tunes (czy jakoś tak się to nazywało) to genialne bajki.
2
@Ojciec5tkidzieci Naprawdę lepiej włączyć dziecku Pokemony albo innego Króla Szamanów bo to jest bezpieczniejsze niż ten szajs.
20 - 25 lat temu było masę fajnych kreskowek. Na szybko to mogę polecić
Spiderman z 94
TMNT z 2004
Liga sprawiedliwych (i bez granic)
X-Men chyba z 92 i taka seria gdzie byli nastolatkami z roku około 2000 ale nie pamiętam nazwy
I oczywiście Świat według Ledwiczka.
0
Gość odleciał konkretnie.... Moim zdaniem ma ego większe od syna.
"Ansu zasługuje na dużo więcej, jest "dziesiątką" Barçy!" To jest szczyt wszystkiego. Gdybym mógł z nim porozmawiać to bym mu powiedział człowieku puknij się w głowę. W Barcelonie nie ma że ktoś zasługuje na co kolwiek a już na pewno nie na granie jak jest słaby a twój syn niestety ostatnio jest słaby. Druga sprawa że "10" to on jest przez przypadek (zakładam się że gdyby się dało zrobić zastrzeżenie numeru nie tracąc miejsca w kadrze to "10" by miał dalej Messi). A już na pewno dostał "10" dużo za wcześnie. Inna sprawa że w momencie odejścia Leo nikt na "10" nie zasługiwał.
Mam nadzieję że Ansu jeśli chce zostać postawi na swoim i przede wszystkim weźmie się do roboty. Jak nie to dobra oferta i do widzenia i też nie będę płakał.
4
"Otoczenie Ansu uważa, że Xavi jest wobec niego niesprawiedliwy i nie rozumieją, dlaczego tak mało gra".
Bo po kontuzjach grał słabo żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie a jak wchodził to miał może z 3 dobre momenty a tak to brak zaangażowania bo to że nie biega w presingu to widzi każdy. Sorry ale to nie jest Messi a na Leo i tak ludzie narzekali. To dlaczego mieliby być zadowoleni jak drepta chłopak 20 letni który zagrał dobre ile? Pół roku? Rok? A do tego mnie irytuje jego głupkowaty uśmiech po zmarnowanej sytuacji jak ostatnio. Czy przepychanki z Torresem o karnego. Kim on jest żeby tak się zachowywać?
Co do otoczenia to niech siedzą cicho bo chłopak nic ostatnio dobrego nie prezentuje jak opisałem wyżej. Niech nawet odejdzie jak mu pasuje. Opowiadają mu głupoty że jest nie wiadomo kim a skończy jak Moriba.
0
@macio_944 W sumie dobra ta bajka była. Ostatnio była informacja że Ash po 25-26 latach zakończył karierę w Japonii. I dalej ma 10 lat haha. 10 latek z 26 letnim doświadczeniem w branży marzenie pracodawcy hehe.
Gdyby się tak zastanowić nie głupim pomysłem byłoby nabyć pierwsze serię żeby oglądać z dziećmi. Bo pewnie lepsze niż te programy dla dzieci dzisiejsze a już na pewno bezpieczniejsze (wczoraj ktoś pisał co teraz idzie w bajkach dla dzieci...).
2
@Sulimo @macio_944 Tazosy się dawno zbierało pewnie nawet gdzieś w domu jeszcze są. Do dziś pamiętam jak my się z bratem cieszyli po znalezieniu 2 takich grubych co swego czasu wprowadzili. Nie pamiętam jak te Pokemony się nazywały ale jeden to był taki wielki złów z armatkami wodnymi na ramionach a drugi to był niby dinozaur z bulwą (albo kwiatkiem) na plecach.
Tych mniejszych mieliśmy setki.
0
@hayek A co w środę jest?
0
Lepiej zrobić dobrze a nie szybko.
8
Jak dla mnie to te prawie wszystkie (jak nie faktycznie wszystkie) punkty powinny być normą a nie po prośbie.
Bo to np jest chyba oczywiste:
"Prośba, aby Komisja Rozgrywkowa (odpowiedzialna za sankcje dla zawodników) nie składała się w całości z sędziów z Madrytu."
Albo takie coś:
"Rekomendowanie, od których żółtych lub czerwonych kartek można się odwołać po meczu, ponieważ decyzja sędziego może być wątpliwa technicznie." Tylko do tego to powinni byle jakiego emerytowanego sędziego wziąć.
0
@Hosh Tylko my.
1
@VamosRakieta Lepiej wygrać 1:0 niż przegrać 0:1.
0
@DonMatteo901 Nie ma się co podniecać gość zagrał jeden mecz. To że inni są słabi jak ..... To on wypada przy nich jak profesor.
1
@Donnie_Darko Bo czesio był swój a teraz jest jakiś siwy bajerant i nie ma wtyków w kadrze.
0
@Ojciec5tkidzieci To jest fake czy na serio? Bo aż nie do uwierzenia że ktoś takie brednie piszę i jeszcze jakieś "nagrody" ma szansę wygrać...
0
@marcin62 Fajnie by było gdyby wszystkie były po polsku. Pamiętam jak w latach 90 na Nintendo grałem w I.
PS: Tych gier jest chyba że 25 albo lepiej bo z tego co kojarzę to były jakieś "połówki". Może bym w sumie nawet zagrał w tą serię ale nawet nie wiem czy to jest gdzieś dostępne.
1
@Lanosss Przecież to oczywisty fake. Wystarczy przeczytać to zdanie "Obcy facet musi się dostosować do naszej kultury grania i tyle". Nikt by tak nie powiedział przecież wiadomo że tu nie ma zadnej kultury grania.
0
@Emhyr Nie wiem czy tak wszystko bo z tego co tu ludzie pisali to przed ostatnim latem wcale nie był uważany za jakiegoś super skutecznego. Ale może masz rację ja tych newsów nie śledzę jakoś wnikliwie będzie co będzie takie mam podejście do transferów jest oficjalny to jest transfer inaczej to równie dobrze może być zwykłe pier....
0
@Emhyr @Kidd Ten znowu coś ściemnia typu wiem ale nie powiem chłop jest dobry w robieniu szumu bo potem ma live mu ludzie wchodzą. Parę trafionych newsów parę nie i się kręci a kasa leci i to się chwali.
4
Bardzo ciekawa sprawa (i swego czasu dość głośna). Na miejscu tego gościa to bym teraz pozwał te baby i zostały by z niczym.
https://www.ppe.pl/news/316095/chris-avellone-niewinny-w-sprawie-o-molestowanie-seksualne-kobiety-przyznaja-sie-do-blednej-interpretacji.html
2
@Przemek2323 Fobia to jest strach przed czymś a nie że się czegoś nie lubi albo się czymś brzydzisz.
Dlatego ja np nie jestem arachnofobem homofobem czy rusofobem ja się po prostu tym wszystkim brzydzę ale się tego nie boję.
0
@michal26 "Do dzisiaj, pomimo roku wojny dalej nasi nieudacznicy z Dudełem na czele nie potrafią wymóc od Prezydenta Zełenskiego, by pozwolił nam na całkowite zbadanie miejsc tej masakry, zabrania ciał i odpowiedniego pochówku".
Myślisz że nasi "umiłowani przywódcy" w ogóle o tym pomyśleli? Haha. Myślę że oni myślą tylko o tym żeby ich Żeleński (czy jak on się tam piszę) poklepał po pleckach. Dokładnie tak samo jak zawsze.
Myślisz że Kwaśniewski myślał żeby coś dostać dla Polski od Busha jak my lecieli z nimi od Afganistanu czy Iraku? Oczywiście że nie bo liczył na fuche w NATO.
Inni dostają rekompensaty a my zostaniemy jak zwykle z niczym. Szkopy oddają złom a Żeleński i tak ich wymienia przed Polakami. W Europie wszyscy wiedzą że Polskę można wykorzystać a na koniec kop w d... bo tacy tu rządzą od 80 lat komuna i leszcze którzy myślą "ok 4 latka kadencji hmm jak by się tu ustawić do końca życia. Komu by się tu podlizać żeby się udało". Kiedyś opcją jedyną była Moskwa teraz po prostu klęczą przed innymi.
Edit: Zresztą nawet przed komuną tak było. Jak nas Anglicy w czasie wojny potraktowali? Nawet nas nie było na paradzie zwycięstwa. Nie dość że nasi ich bronili to jeszcze nam kazali za wszystko zapłacić. Już nie mówiąc że oddali Polskę ruskim ale tu się nie dziwię bo gdyby powiedzieli Stalinowi wypi... to by pewnie była wojna a nikt za "Polaczków" nie będzie szedł na wojnę oni mogą za nas ginąć ale my za nich to przesada.
0
@Rewolucja123 Może w drugą stronę powinni wprowadzić przepis że karny musi być wykonany w jednym tempie. Bez pajacowania dziwnych podbiegów czy jakiegoś innego Zazy.
0
@NeKenI Z tego co pamiętam to miało coś wspólnego z cenami prądu i pracą na zmianę. Ale nie jestem pewny na 100%. Druga sprawa że nawet w Stanach nie wszędzie zmieniają czas a niby oni to wymyślili. Bodajże w Arizonie się nie zmienia.
3
@ptrx Wywal do śmieci bo zepsuty szajs.
1
@NeKenI Dzięki za przypomnienie. Bo szczerze mówiąc gram sobie w bete Diablo patrzę na zegarek i mówię k... trzeba ich spać prawie czwarta haha a tu w sumie dobiero trzecia.
1
@Survier Ludzie nie wiedzą z czego żyją i tyle. Nic się nie uczymy na błędach wszystkim pomagamy a jak przyjdzie co do czego to pewnie zostaniemy sami jak w 39. W koło każdy robi na tej wojnie interesy tylko my będziemy goli na koniec.
0
Masakra.... Kula w łeb to i tak za mało a nawet tego nie dostał sku......
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-zabojstwo-13-letniej-tristyn-skazano-14-letniego-kolege-nastolatki/c6lef7w
1
@Faro Nie zastąpi a już na pewno nie było by to zastąpienie 1:1 bo Martinez ma już 31 lat za 2-3 będzie powoli zjazd do bazy.
0
@AmigoBlancos Engel też nie trafił z selekcją i to nie raz widać że mówi z doświadczenia.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli przegramy z Albanią to może być po eliminacjach. Zakładając że po 2 meczach jest 0 punktów. A Czesi i Albańczycy 6 oraz to że nie bardzo jest z kim w tej grupie stracić to może się okazać że to będą bardzo szybkie eliminacje.