0

@Gronek No właśnie nie widzę dokładnie z tych powtórek.

0

No nie wiem czy go kopnął z tej powtórki.

0

Tylko nie Fati.

1

Kończ waść wstydu oszczędź....

0

Bardzo dobra decyzja o strzale.

0

No ładnie podał.

24

@Hellrider Skąd wiadomo że to wyborcy konfederacji? Bo ktoś napisał komentarz jak w screenie w komentarzach?

A ja powiem że to agentura niemiecka PO albo PiSowcy piszący głupoty bo wiadomo że ludzie "pomyślą" z automatu że to pewnie konfederacja. Co spowoduje spadek poparcia partii która obu tym pasożytom nie pasuje.

W internecie każdy może napisać wszystko. Chcesz to Ci napiszę post że kocham lewicę a Robert Biedroń to mój mistrz i mam jego zdjęcie w ramce.

2

@Aragorn33 Ja np o tym gościu usłyszałem dopiero to tym jak ten chłopak się zabił. Podejrzewam że tak samo dość duża część społeczeństwa. Chociaż jak ostatnio zobaczyłem jego zdjęcie (chyba z kampanii wyborczej na plakacie ktoś tu wrzucał) to od razu było widać że je....

0

@Faro Dlaczego tam jest "post sponsorowany"?

2

@marcin62 Nie wiem czy ja może jestem całkiem ślepy ale ja tam widzę co najwyżej "szczucie" na jakiegoś skur..... pedofila co powinien dostać kule w łeb i ani słowa o jakimś chłopaczku a już na pewno nie jest podane z imienia i nazwiska.

Jakoś jak jest ksiądz pedofil to podają z jakiej parafi i bardzo dobrze tak samo jak tu powinni albo go wyeliminować albo ostrzegać ludzi przed nim bo poseł czy inny działacz to jest osoba zaufania publicznego i ktoś może potem żałować.

1

@NeKenI Ciekawe. Czyżby jednak po Bałtyku nie pływała wyspa śmieci wielkości pięciu Polsk jak twierdziła pewna poślica z lewicy? No niewiarygodne....

2

@Pawel13sz Stan umysłu...

1

0

@masq Nie. Za to mam wrażenie że tu poziom skurw.... jest ponad skalą. I dlatego tak to wygląda każdy cwany patrzy na siebie każdy kombinuję żeby się obłowić przez krótki okres przy korycie bo wie że 4-8 lat i okazja (być może życia) przepadnie.

26

@Encore W Barcelonie jest zakaz strzelania za szesnastki haha.

20

Nie jest to głupi pomysł z jednej strony dodanie marek jak Porto Benfica czy Sporting do hiszpańskiej ligi na 100% spowodowałoby że więcej ludzi by to oglądało. Ale z drugiej ktoś by się musiał pogodzić z tym że w pucharach nie zagra. A już na pewno nie co rok.

0

@Rewolucja123 Patrzę na tą powtórkę i nie wiem czy i tak nie byłoby spalonego. Zdaję mi się że Fati jest na spalonym w momencie strzału. Więc i tak by było że absorbuje bramkarza.

https://zapodaj.net/4c52ae2411286.jpg.html

Bardziej dokładnej klatki nie złapie.

14

To że mięli piłkę nie znaczy że byli lepsi. To jest nauka którą w Barcelonie powinni sobie przyswoić. Bo co z tego że mają piłkę 70% jak nie oddali celnego strzału? A my powinni wygrać 2:0 gdyby nie Fati.

3

@_catalan Fakt faktem że to mi się będzie śniło przez miesiąc. Jak może napastnik tak zrobić... i to nie był strzał z bliska a dodajemy do tego że przecież chyba się spodziewał że może być strzał to na prawdę nie wiem co on tam robił. Podsumowanie ostatnich miesięcy Fatiego niestety.

1

I dobra.

Ale Fati ocena 0. Piłkę dotknął ze 3 razy z tego raz obronił Real.

0

Jeszcze tego brakuje.

0

Masakra z każdą powtórką coraz bardziej mnie wk....

0

K.... Jakie piękne przejęcie i jakie c... podanie.

0

No przecież nie ma spalonego oczywista sytuacja.

0

Ten chłop jest tak irytujący że szok.

0

Gdyby tak grał szybciej to może by co z tego było.

0

@Kondziubarca PSL by nie wszedł? Raczej w to nie wierzę. Oni wszystko zrobią żeby wejść.

1

Ciekawe że tu zawszę ciekawe newsy są na chwilę przed ważnymi meczami...

0

@Barca1992 Czyli jesteśmy uratowani. Szkopy mówią Rzesza słucha i nie ważne czy III IV V czy X.

0

@Colon On gwizdnął rękę czy spalonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?