0

A to klops.
W Polsce był taki co miał pomroczność jasną i chyba nie źle na tym wyszedł. Więc ten też może być chory. Nic tylko życzyć zdrowia.

0

@IronSanHybrid Nie wiedziałem że on jeszcze działa. Ale tu ma rację c... z tego dyplomu. A o czołgach to bym musiał kontekst znać bo to jest od połowy chyba.

0

@DonMatteo901 Droższe niż dom. Stany to bym wolał zwiedzić na takim jak chłop z Easy Raider'a jeździł.

1

@PatrychoO A nie wiem czy akurat na GA nie pamiętam. Ale tu masz trailer i gameplay który widziałem. Na YouTube jest więcej ale przestałem oglądać żeby sobie nie psuć zabawy.






1

@PatrychoO A to jakaś strzelanka to nie mój klimat od lat. W piątek dadzą betę Wo Long: Fallen Dynasty to bardziej mnie interesuje.

0

@PatrychoO O czym ta gra? I kiedy wychodzi?

2

@Ojciec5tkidzieci Niech mu ktoś z twiterrem odpisze "to się weź chłopie do roboty bo widać że masz czas na pier.... w internecie" dziękuję z góry.

1

@shahman Za komuny potem w latach 90 a dalej za SLD i pierwszego PIS oraz za PO - SLD było to samo to i za drugiego PIS dalej tak robią żadna nowość. Bo w Polsce polityk nigdy nie pomysł konsekwencji za nic to co dopiero jakaś rodzina.

1

@Katalonbar Proponuję głosować na tych co jeszcze nie rządzili. Nie wiem czy będzie lepiej ale wiem jak jest teraz i jak było wcześniej.

6

Ja pier....


1

Wszyscy się śpieszą z powrotem a potem problemy. Fati podobno też zaczął trenować za wcześnie po operacji i są efekty.

0

@Emhyr Zdjęcie z oddziału psychiatrycznego?

1

@Emhyr Ale my mieli drużynę. Leo na obu stronach. A teraz w sumie skrzydła to albo będą albo nie chociaż ostatnio trochę lepiej.

Jak człowiek pomyśli ile to lat temu było to też trochę strach haha. Jeszcze przed Pepem.... Deco Ronaldinho Zambrotta.

0

@Firestone No nie wiem ewidentnie widać że dużo do poprawy:

- 2/3 ground duels won :)

1

@Emhyr O to żeby była pewnie. Kluczowy moment sezonu i sieją ferment.

Niech sobie bada to kto chce i tyle. Klub niech współpracuje i się wszystko okaże a na koniec jak nic nie wyjdzie to ze dwa pozwy i część.

0

@Kgorecki2500 Ciekawe bo ostatnio jak napisałem komentarz w obrobie Sławomira Mentzena który o tym mówił to ktoś napisał że to nie prawda i specjalnie Sławek bierze plan ambitny (zerowy) pod swoją tezę.... Hmmm czyżby jednak prawda jakież zaskoczenie.

0

@Ojciec5tkidzieci Właśnie dokładnie tego samego co @AssisMoreira chcę się dowiedzieć. Więc komentarz taktyczny haha. Co im znowu nie pasuje?

0

@DejMian111 Szczerze to nie wiem czy ma 5 bo na eleven po 3 mówili że Sergio już na pewno nie dostanie minut.

0

No i dobre. Wygrana. Do zera. Druga połowa dramat ale chyba specjalnie się nie chcieli przemęczać.

0

Fati dramat. Do zmiany.

0

@Kaamilos87 No strzelił ale przez 44 minuty strasznie mu szło. Bądźmy szczerzy.

1

W pierwszej połowie Lewy i Fati słabo.

0

@sevs Tu jest bardzo dobry materiał w tym temacie.


1

@norbi77 Gdyby tak zapłacić nie 1.4 a 14 to może by coś z tego było :) Masakra... My na wszystkim musimy oszczędzać...

3

@sevs To fakt że szkoła skutecznie powoduje wstręt do książek. Dopiero po kilku latach znów zacząłem czytać regularnie. I tylko to co mi pasuje. Co za tym idzie wszyscy mi mówią"ale ty brednie czytasz haha".

0

@Kgorecki2500 Może. Nie grałem w Fifę już lata więc nie wiem jak to tam liczy i się po prostu zastanawiam czy nie zbugowane.

1

@Bezhistorii Wiadereczko dla Pana?


1

@Kgorecki2500 Ciekawe że niby miało 4 właścicieli a statystyki same zera.

0

Ile jest zmian w PL? Bo na flashscore widzę że Chelsea vs Southampton po 6.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?