0

@Joe_Pesci A tam cowboye lepiej space marines

https://zapodaj.net/a6c6362ef1708.jpg.html

3

@Faro Naprawdę nie wiem co Ty widzisz w tym Torre.

Dostał w pucharze 45 minut z Ceuta i nic nie pokazał dostał 59 w pucharze z Intercity i szału nie było.

Chłop jest młody i do tego ma konkurencje która sobie radzi lepiej to nie dziwne że jak dostaje jedną drugą szansę i nie daje liczb to ława. Niestety ale tak jest. Jedyne co może zrobić to zacisnąć zęby i na treningu się wykazać żeby znowu dostać szansę wejść na 10-15 minut i dać gola / asyste lub jakieś zagrania typu "wow". Pokazać wszystkim "jestem".

A on w godzinę z trzecią ligą nic nie pokazał no to o czym Ty mówisz? Jaką on ma szansę dostać? Wyjść na MU bo może nie być np Sergio?

Puig też był taki że z jakiegoś powodu był o niego płacz a teraz mamy Pedriego Gaviego FdJ i chyba nikt nie jest takim wariatem żeby stwierdzić że Puig jest lepszy od któregokolwiek z nich ale po prostu nie dostał szansy od Xaviego.

1

@require W końcu jakaś dobra wiadomość.

2

@DaPidejpi Mario top. Przeszedłem niezliczoną ilość razy.

2

@Coutinho007 Ale jaki młody.

0

@Janas11224 Kupilem sobie krzesło za prawie 2000 a całą dyskusję na ten temat zakończyłem prostym zdaniem "a tak z ciekawości ile mi na to dałeś?" I to jest najlepszy sposób.

Jeszcze mam drugi crit w przypadku mniejszych rzeczy tj np gry za 250-300 czyli sarkastyczne " wiadomo że lepiej jest kupić pare paczek papierosów po 15 zł albo lepiej" ( cudownie działa na palaczy bo wybija wszelkie argumenty).

0

@Kacper12345665 @norbi77 Co do mapy zgoda mogło by być zaznaczone że tu się już zabiło bossa. Ale jak się robi od razu to co się znajdzie to nie jest to uciążliwe. Tak robiłem. Przed tą babką co jest uznawana za najtrudniejszego bossa a po olbrzymie znalazłem mapy z bossami. I się okazało że ominąłem tylko 3 katakumby i 2-3 bossów którzy pokazują się w nocy. Czyli mimo że jest to duży świat da się to miarę oczyścić.

Z questami się zgodzę że mogą być uciążliwe jeśli ktoś gra jako "zbawca świata" ja w gry od FS gram na zasadzie "zombie z celem" czyli robię cel główny (rozpalić ogień albo uderz w dzwon). Nie szukam npc jakoś na siłę na kogo wpadne temu pomogę jesli mi się wydaje że jest "uczciwy" tym bardziej że na zakonczenia to nie wpływa za bardzo. Niby są inne ale nie jakoś znacznie. W ER jest 6 (znanych) ale w 4 i tak siada na tron różni się tylko wygląd drzewa i jedno zdanie. To nie jest rpg jak Dragon age gdzie na koniec było podsumowanie kogo co spotkało.

Jedyny npc którego tam polubiłem to była Melina więc postanowiłem jej pomóc (bez spoileru trudno dokładnie się wyrazić ale w tym celu wszedłem bardzo głęboko).

Baalid ale tu mi się podobał armor.
No może Alexander był ciekawy.

1

@agaFCB Zależy od kobiety moim zdaniem. Nie każdej pasuję każdy kolor. Po drugie chyba przyzwyczajenie. Pamiętam jak znajoma przemalowała włosy to przeżyłem szok haha.

Zresztą weźmy pierwszą gwiazdę z brzegu (jako że mam 30 lat) wiec Shakira ona mi się jako brunetka nie podoba. Albo Britney nie wyobrażam sobie innej niż bląd. Babka z teledysków Whitesnake Tawny Kitaen na końcu lat 80 to była typowa "redhead" i była po prostu cudowna. Dlatego mówię o przyzwyczajeniu.

Ogólnie mi się wydaje że czy się ktoś podoba (fizycznie) czy nie decyduje pierwsze wrażenie. A na to się składa całokształt więc wszystko musi współgrać.

1

@Majkel34 Ja nie wierzę ja wiem.

0

@Kacper12345665 Przeszedłem ją wczoraj. 141 godzin wszystkie bossy zabite. Ulubiona lokacja wizualnie to chyba stolica albo studnie. Chociaż moment żebym się zatrzymał i pomyślał "ładnie to wygląda" to był może z jeden. Z jakiejś góry widok na drzewo fajny był ale ogólnie tam nie chodziło mi o grafikę.

I kolega norbi77 kłamie :) Gra nie jest za długa. To jest opus magnum Miyazakiego. Jeden minus jest taki że grę trzeba mordować żeby grać 21:9 ale wtedy wygląda dużo lepiej (,i trzeba grać offline co mi nie przeszkadza bo zawsze gram offline. Po prostu nie znoszę tych wiadomości od graczy).

2

@Emhyr Gdzie Ronaldinho gruby... Gryby to był Ronaldo. Ale on chudzina.

1

@Rl9k1nG Niech jeszcze wyśle "ludzików" do pomocy byle nie zielonych bo będzie jeszcze większy dramat.

0

@require Mnie denerwują takie tabelki. Jeśli wszystkie były prawidłowe to mogą mieć i 30 w 20 meczach.

Ciekawsza byłaby tabela pokazująca ile było karnych których nie podyktowano.

0

@tristan87 Czyżby planeta zaczynała się bronić?

1

@Mads Gry oraz książki.

Kiedyś był pies ale już nie ma psa :/

Z gier wczoraj skończyłem Elden Ring i czekam na demo Wu Long żeby to sprawdzić. W tym roku 3 pewniaki tj Diablo IV Baldur 3 i Space Marine II.

Z książek głównie fantasy ostatnio skończyłem kolejnye dwa tomy Herezji Horusa. I Wampirzyce Ulryke z Warhammer Fantasy.

0

Coś dla graczy.

https://www.ppe.pl/news/313252/darkest-dungeon-2-z-pelna-data-premiery-wersja-1-0-zmierza-do-pierwszych-sklepow.html

Darkest Dungeon II z datą premiery - 8 maj (idealnie bo na miesiąc przed Diablo IV). Z tekstu wynika że jest do ogrania demo ( jeszcze nie sprawdziłem).

Jedynka była superowa klimat aż wylewa się z ekranu a narrator powinien dostać jakiegoś oskara branży gier.

0

@MESSIah16 Serio nie? Teraz się liczą tylko polubienia i wyświetla a taki news daje jedno i drugie a przy tym nawet jak usuną za chwilę to co? Ludzie i tak dalej będą wchodzić na ich kanały czy strony. I nie mówię tu o kanale ale ogólnie o dziennikarzach polskich i światowych.

Tu fake news tam fake news tania sensacja i się kręci.

1

@bartekvisca Potencjał on ma bo to pokazał. Kontuzję trochę zniszczyły mu psychikę. Na początku widać że się bał a teraz aż za bardzo chcę coś pokazać.

Skreślanie go nie ma sensu tym bardziej że inni dostali dużo więcej czasu.

0

@Fabik87 Nie głupi pomysł. My już dawno powinni być na finansowej kroplówce USA jako państwo graniczne NATO.

Coś jak Izrael który dostaje z tego co pamiętam 4 miliardy dolarów rocznie.

0

@MESSIah16 Nikt nie był na poziomie Wayna. Jako jedyny zrobił ponad 200 punktów w sezonie i to bodaj 4 razy.

1

@koksik2700 Trochę zmienić dziub i się nada do Dark Souls.

1

@Kinginiesta Dobry refleks bo właśnie miałem wykupować :)

0

@Fabik87 Pomyśleć że wystarczyło żeby jeden z drugim strzelił a nie podawał na siłę (Alba) czy seta Dembele i by człowiek miał kilka lat życia więcej. :)

0

@Encore Dobrze niech mu będzie na zdrowie. Cieszę się że jego sytuację się nie zemściły w finale bo od tego czasu lepiej mi się ogląda piłkę.

A do tego my wygrali prawie każdy mecz.

0

@Kessie Luty nie ma się co dziwić. Ważne żeby w maju było chociaż -1.

0

@CrazyHorseLakota Moim zdaniem w tym filmie bardzo dobrze przedstawił sytuację z juniorem. Powiedział że sam jest sobie winny. Że sam też jest pierwszy do dymu przy każdym starciu.

0

@smokaty Może i by się sprawdził. Ale ze względu na to że lewych obrońców nie mamy na lata (poza nim) to bym go jednak zostawił w obronie. Za chwilę Alba skończy (to jest nieuniknione ze względu na wiek) Alonso jakoś nie przekonuję (puki co) i z czym zostaniemy? Odpowiedz prosta Balde.

0

@Pawel13sz K.... Szkoda tego samobója ostatnio ale kij walczymy dalej dobrze że wpadł przy 2:0 bo gole czasem się będzie tracić.

3

@Worny Za chwilę bedzie rasizmo i do widzenia.

0

@michal26 Ile był rekord w hiszpańskiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?