1

Kartek nie ma jak zwykle..... śmiech.

0

Kurde że to nie weszło.

1

Komar ładnie poleciał.

0

Smacznego.

1

@czosnekfcb Wolał bym NHL które kiedyś było niż ten syf.

5

@Jakchcesz No to już wszystko jasne. Gavi i Pedri drenują Barcelonę xD

Sprzedać ich ( a w zasadzie oddać żeby zejść z pensji) dopóki klub istnieje.

0

@chuck To nie są spekulacje tylko słowa prezydenta.

Skoro za pieniądze to dlaczego nie mówią że sprzedają tylko że"przekazują"? I o ile jestem przekonany że Amerykanie robią to w zamian za coś. To co do naszych nie jestem o tym przekonany.

0

@Hubsao Mam nieodparte wrażenie że "nasz" premier poświęcił by Polskę byle by wejść w d.... Ukrainie.

I nie mówię tu o tej sytuacji ale ogólnie chodzi mi o służalczość względem innych. Gdyby oni w połowie tak walczyli o nasze interesy jak walczą o cudze to by było dobrze.

Wiadomo że z ruskimi trzeba walczyć. I lepiej do ostatniego Ukraińca niż do ostatniego Polaka ale nie kosztem Polski. Duda ostatnio powiedział w niezrozumiałym przypływie szczerości że "armia została rozbrojona bo my oddali sprzęt nie z rezerwy a z jednostek".

Przykład drugi socjal dla Ukraińców ludzie inflacja 20% a my rozdajemy kasę obcym. W normalnym kraju sorry ale są obozy dla uchodźców a nie " róbcie co chcecie gdzie chcecie" i socjale.

W efekcie jak się wojna skończy Ukraina dostanie pomoc finansową i cały sprzęt (no bo przecież tego nam nie oddadzą). A my zostaniemy (mimo wydawania miliardów dolarów na zbrojenia w ciągu ostatnich 30 lat) z niczym poza gigantyczną inflacją i pewnie socjalem wypłacanym ludziom których tu nawet nie będzie ( bo jakoś nie wierzę że nasi umiłowani przywódcy pomyślą żeby się wycofać ze swoich pomysłów). No chyba że znów będzie nowy podatek bo wiadomo "musimy uzbroić armię".... Dramat.

1

@Janas11224 A co chora była że "odebrana z zabiegu"?

0

@Tomo1989 Z jednej strony babka ma 65 lat to też nie ma się co dziwić. Ale z drugiej to tylko pokazuję co się dzieje z człowiekiem jak ma nadwagę. Bo nawet z siwymi włosami mogła by być ładna ale nie w takim stanie.

Swoją drogą kiedyś (w latach 90 początek 2000) jak chodziłem do szkoły to była walka z nadwagą teraz jest "size +" i promowanie grubasów w TV. Kiedyś w reklamach np sukienek czy ogólnie odzieży damskiej były same ładne babki. Teraz aż się "wylewa".... Każdy może wyglądać jak mu pasuje ale zdrowe to to nie jest. I nie powinno być mówione że jest inaczej.

Nie potrafię zrozumieć fenomenu modelek "size +". Jak się może komuś podobać osoba która ma 30+ kilo nadwagi?

0

@Emhyr Za ile? Coś mi się wydaje że znów z 45 milionów minus.

1

20 kilka % poparcia.... Nic tylko pogratulować głosującym... 8 lat w opozycji i c.... Kaczafi to przynajmniej wymyślił żeby ludzi kupić ich pieniędzmi.


0

@Nazio87 Dobrzy ci rycerze?

Bo podobno bieda aż piszczy w porównaniu z trylogią Batmana. A do tego graficznie dużo gorsze z tego co widziałem na YouTube.

0

@Emhyr Taki jak aktualizację Windowsa. Nic nie dają a wolniej działa :)

1

Szybko i tanio to od razu mi śmierdzi jak ściema żeby dostać robotę. Obym się mylił ale jak coś w takiej inwestycji wygląda aż za ładnie to jest podejrzane.

0

@KlonaZepan Czy dużo lepiej by było gdybyśmy wyszli w LM i odpadli w pierwszej rundzie?

Wiadomo że też chciałbym żebyśmy wyszli w lidze mistrzów ale też nie może liga mistrzów zamazać całego obrazu. Ewidentnie jest lepiej w lidze i "zero progresu" to przesada.

0

@Kondziubarca "Bielsa w pakiecie oferował też 6-letni plan rozwoju piłkarza, czyli faktycznie program szkoleniowy dla federacji"

I to go zgubiło szkolenie ma być po naszemu "nie kiwaj" "podaj - stań" "obrońca ma bronić nie rozgrywać" stałe fragmenty bez ładu i składu.

4

Najpierw trzeba z var korzystać a tu jest dalej widzimisię sędziego. Jeden podejdzie a inny w tej samej sytuacji nie bo się nie będzie tłumaczył.

I co w sytuacji gdy interpretacja sędziego jest ewidentnie błędna? Pewnie machniemy ręką i niech sędziuje dalej.

Dodawanie po 10+ minut to też debilizm bo to tak samo jest uznaniowe jeden doliczy 8 drugi 12 a i tak pół z tego jest symulka albo opóźnianie gry. Przy zatrzymywanym czasie wszyscy grają tyle samo i by było bardzo dobrze.

0

0

@Munio Rozwiń "pyknac rundkę". Myślałem że tam jest jakiś story do przejścia.

1

Grał ktoś w grę Hades? Zastanawiam się nad kupnem (90 zł na steam). Ludzie chwalą że gra na wiele godzin i fajny system walki. Ale już nie raz ludzie na portalach o grach chwalili w recenzjach różne gry.

0

@Kgorecki2500 Tak z ciekawości co ma Ukraina wspólnego z NATO?

0

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bialystok/bialystok-smierc-30-letniej-pielegniarki-44-latek-skazany-po-20-latach/b46grtp.amp

Powinien dostać minimum dożywocie. Chociaż skoro DNA potwierdza więc ja bym go zastrzelił.

0

@mekston No to plus ale jednak. Tu już nawet nie chodzi że przegrali tylko jak grali.

0

Ale ten Villareal to są pi.... 2:0 i tak zagrać drugą połowę....

Zresztą Tottenham też nie lepsi... Za takie coś to nie powinni dostać wypłaty.

0

Widzę Real 0:2. 45 minut jeszcze może ich wypi.....

0

Może się obudzi.

0

Ale klej.... Masakra

2

W sumie nie ma co narzekać. Gramy bez lini pomocy w zasadzie to wiadomo że kreowanie idzie jak po grudzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?