Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kartek nie ma jak zwykle..... śmiech.
0
Kurde że to nie weszło.
1
Komar ładnie poleciał.
0
Smacznego.
1
@czosnekfcb Wolał bym NHL które kiedyś było niż ten syf.
5
@Jakchcesz No to już wszystko jasne. Gavi i Pedri drenują Barcelonę xD
Sprzedać ich ( a w zasadzie oddać żeby zejść z pensji) dopóki klub istnieje.
0
@chuck To nie są spekulacje tylko słowa prezydenta.
Skoro za pieniądze to dlaczego nie mówią że sprzedają tylko że"przekazują"? I o ile jestem przekonany że Amerykanie robią to w zamian za coś. To co do naszych nie jestem o tym przekonany.
0
@Hubsao Mam nieodparte wrażenie że "nasz" premier poświęcił by Polskę byle by wejść w d.... Ukrainie.
I nie mówię tu o tej sytuacji ale ogólnie chodzi mi o służalczość względem innych. Gdyby oni w połowie tak walczyli o nasze interesy jak walczą o cudze to by było dobrze.
Wiadomo że z ruskimi trzeba walczyć. I lepiej do ostatniego Ukraińca niż do ostatniego Polaka ale nie kosztem Polski. Duda ostatnio powiedział w niezrozumiałym przypływie szczerości że "armia została rozbrojona bo my oddali sprzęt nie z rezerwy a z jednostek".
Przykład drugi socjal dla Ukraińców ludzie inflacja 20% a my rozdajemy kasę obcym. W normalnym kraju sorry ale są obozy dla uchodźców a nie " róbcie co chcecie gdzie chcecie" i socjale.
W efekcie jak się wojna skończy Ukraina dostanie pomoc finansową i cały sprzęt (no bo przecież tego nam nie oddadzą). A my zostaniemy (mimo wydawania miliardów dolarów na zbrojenia w ciągu ostatnich 30 lat) z niczym poza gigantyczną inflacją i pewnie socjalem wypłacanym ludziom których tu nawet nie będzie ( bo jakoś nie wierzę że nasi umiłowani przywódcy pomyślą żeby się wycofać ze swoich pomysłów). No chyba że znów będzie nowy podatek bo wiadomo "musimy uzbroić armię".... Dramat.
1
@Janas11224 A co chora była że "odebrana z zabiegu"?
0
@Tomo1989 Z jednej strony babka ma 65 lat to też nie ma się co dziwić. Ale z drugiej to tylko pokazuję co się dzieje z człowiekiem jak ma nadwagę. Bo nawet z siwymi włosami mogła by być ładna ale nie w takim stanie.
Swoją drogą kiedyś (w latach 90 początek 2000) jak chodziłem do szkoły to była walka z nadwagą teraz jest "size +" i promowanie grubasów w TV. Kiedyś w reklamach np sukienek czy ogólnie odzieży damskiej były same ładne babki. Teraz aż się "wylewa".... Każdy może wyglądać jak mu pasuje ale zdrowe to to nie jest. I nie powinno być mówione że jest inaczej.
Nie potrafię zrozumieć fenomenu modelek "size +". Jak się może komuś podobać osoba która ma 30+ kilo nadwagi?
4
No to do boju.
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/bale-zaczyna-kariere-golfisty-wezmie-udzial-w-znanym-turnieju-at-t-pebble-beach-pro-am/dSxyrB1l/
0
@Emhyr Za ile? Coś mi się wydaje że znów z 45 milionów minus.
1
20 kilka % poparcia.... Nic tylko pogratulować głosującym... 8 lat w opozycji i c.... Kaczafi to przynajmniej wymyślił żeby ludzi kupić ich pieniędzmi.
0
@Nazio87 Dobrzy ci rycerze?
Bo podobno bieda aż piszczy w porównaniu z trylogią Batmana. A do tego graficznie dużo gorsze z tego co widziałem na YouTube.
0
@Emhyr Taki jak aktualizację Windowsa. Nic nie dają a wolniej działa :)
1
Szybko i tanio to od razu mi śmierdzi jak ściema żeby dostać robotę. Obym się mylił ale jak coś w takiej inwestycji wygląda aż za ładnie to jest podejrzane.
0
@KlonaZepan Czy dużo lepiej by było gdybyśmy wyszli w LM i odpadli w pierwszej rundzie?
Wiadomo że też chciałbym żebyśmy wyszli w lidze mistrzów ale też nie może liga mistrzów zamazać całego obrazu. Ewidentnie jest lepiej w lidze i "zero progresu" to przesada.
0
@Kondziubarca "Bielsa w pakiecie oferował też 6-letni plan rozwoju piłkarza, czyli faktycznie program szkoleniowy dla federacji"
I to go zgubiło szkolenie ma być po naszemu "nie kiwaj" "podaj - stań" "obrońca ma bronić nie rozgrywać" stałe fragmenty bez ładu i składu.
4
Najpierw trzeba z var korzystać a tu jest dalej widzimisię sędziego. Jeden podejdzie a inny w tej samej sytuacji nie bo się nie będzie tłumaczył.
I co w sytuacji gdy interpretacja sędziego jest ewidentnie błędna? Pewnie machniemy ręką i niech sędziuje dalej.
Dodawanie po 10+ minut to też debilizm bo to tak samo jest uznaniowe jeden doliczy 8 drugi 12 a i tak pół z tego jest symulka albo opóźnianie gry. Przy zatrzymywanym czasie wszyscy grają tyle samo i by było bardzo dobrze.
0
@Kitek1640
0
@Munio Rozwiń "pyknac rundkę". Myślałem że tam jest jakiś story do przejścia.
1
Grał ktoś w grę Hades? Zastanawiam się nad kupnem (90 zł na steam). Ludzie chwalą że gra na wiele godzin i fajny system walki. Ale już nie raz ludzie na portalach o grach chwalili w recenzjach różne gry.
0
@Kgorecki2500 Tak z ciekawości co ma Ukraina wspólnego z NATO?
0
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bialystok/bialystok-smierc-30-letniej-pielegniarki-44-latek-skazany-po-20-latach/b46grtp.amp
Powinien dostać minimum dożywocie. Chociaż skoro DNA potwierdza więc ja bym go zastrzelił.
0
@mekston No to plus ale jednak. Tu już nawet nie chodzi że przegrali tylko jak grali.
0
Ale ten Villareal to są pi.... 2:0 i tak zagrać drugą połowę....
Zresztą Tottenham też nie lepsi... Za takie coś to nie powinni dostać wypłaty.
0
Widzę Real 0:2. 45 minut jeszcze może ich wypi.....
0
Może się obudzi.
0
Ale klej.... Masakra
2
W sumie nie ma co narzekać. Gramy bez lini pomocy w zasadzie to wiadomo że kreowanie idzie jak po grudzie.