Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Ruskie takie biedne że screeny z Total Wara w tv muszą dawać....
0
@Matheu12 Czyli kolejny dowód na to gdzie się kształciła "polska klasa polityczna". I nie mówię tu tylko o pis żeby była jasność.
1
@Bykunn Albo zamykają wszędzie a u siebie otwierają.
0
@Chaoss Raczej zamknąć i nawet nie dziękować. Bo niby za co? Że nas chcą wyj....
2
@Comentateiro To oznacza że albo już dawno nie żyje albo miałem żyć 500 lat innej opcji nie ma:)
1
@Lionel_Messi10 Nie żadne ufoludki z Marsa tylko Nekroni.
0
@Encore Pięknie mu prz......
Chociaż jak oglądam czasem boks to mam wrażenie że dzisiejsi bokserzy nie mięli by szans z Lewis'em Tyson'em czy Holyfield'em.
0
@DonMatteo901 Straszne to jest.... Prawie 700 milionów i praktyczne efekt zerowy. Wrzucić to do pieca to by przynajmniej ciepło było na chwilę.... A tu są same kwoty transferowe gdzie pensje gdzie bonusy typu za podpis.... STRASZNE.
0
@kkbarca Widzę tu kilka opcji:
To fake albo ktoś źle przetłumaczył.
Albo chłop nie wie o czym mówi i dopiero (oby jak najpóźniej) się przekona co to znaczy kogoś stracić.
Chociaż trudno mi sobie wyobrazić żeby ktoś coś takiego powiedział.
0
@PatrykBarca Przecież chyba nikt nie wierzy że to jest na serio.
0
@BorzyKrzys Kliknijcie na to i przeczytajcie całość bo naprawdę można się pośmiać. Cały misterny plan zrealizowany hahaha.
0
@Anonymus0608 Ja tam wolałem Duńczyka. No bo sorry ale czarny niemiec to trochę podejrzany haha.
On mi się już zawsze będzie kojarzył z tym jak biegł bodajże w meczu z Japonią na mundialu.
0
@Emhyr W końcu po roku pracy Xaviego widać tu trójkąty o których mówił na pierwszym treningu. Oby nie pierwszy i ostatni raz.
1
@sevs Biegałem po kanałach w Elden Ring. Aż doszedłem do bossa ale zabił mnie 3 razy i zostawiłem na jutro (nie wygląda na jakiegoś trudnego). A teraz czytam książkę.
3
Laporta właśnie powiedział Xaviemu "wzmocnień nie będzie".
2
Co to miało być......
0
Szkoda tylko ligi mistrzów... Gdyby sędziowanie było lepsze to kto wie. A odbiór sezonu (do tej pory) był by trochę inny.
1
Młodzież do boju.
1
No gdzieżby strzelił......
0
Ale zagranie FdJ.... Głupia kartka.
8
Mam nadzieję że Xavi teraz mówi coś w stylu "masz frajera to go duś" a nie "teraz spokojnie".
0
@Faro Co z tego że "real fatalny"? Real jest taki jaki się mu pozwoli być.
Całkowicie my ich zmiażdżyli w pierwszej.
A to takie trochę umniejszanie.
0
Brawo. Ciśniemy ich dalej. 4:0 tak jak kiedyś.
1
Grać dalej. Nie włączać trybu ci..y.
1
Mam nadzieję że my będziemy tak grać cały mecz a nie jedną połowę.
1
Ja pie..... Jaka dobitka.
2
Tottenham nie istnieje.
0
Co za idiota w bramce.
0
@Transu96 Czy nie lepiej / zabawniej jest zrobić coś samemu? Teraz gram w Elden Ring i sam sobie robię bulid. Lepszy czy gorszy wyjdzie to taki będzie chodzi o zabawę i inwencję. Tym bardziej że to gra single (tak jak Wiesiek).
0
@pepo_barcarzadzi Mi się wydaje że to jest kwestia konkretniej osoby. Są dziewczyny które mi się bardziej podobają blond a inne brunetki czy rude. Ale to może kwestia nazwijmy to przyzwyczajenia.