0

@draxidox Ruskie takie biedne że screeny z Total Wara w tv muszą dawać....

0

@Matheu12 Czyli kolejny dowód na to gdzie się kształciła "polska klasa polityczna". I nie mówię tu tylko o pis żeby była jasność.

1

@Bykunn Albo zamykają wszędzie a u siebie otwierają.

0

@Chaoss Raczej zamknąć i nawet nie dziękować. Bo niby za co? Że nas chcą wyj....

2

@Comentateiro To oznacza że albo już dawno nie żyje albo miałem żyć 500 lat innej opcji nie ma:)

1

@Lionel_Messi10 Nie żadne ufoludki z Marsa tylko Nekroni.

0

@Encore Pięknie mu prz......

Chociaż jak oglądam czasem boks to mam wrażenie że dzisiejsi bokserzy nie mięli by szans z Lewis'em Tyson'em czy Holyfield'em.

0

@DonMatteo901 Straszne to jest.... Prawie 700 milionów i praktyczne efekt zerowy. Wrzucić to do pieca to by przynajmniej ciepło było na chwilę.... A tu są same kwoty transferowe gdzie pensje gdzie bonusy typu za podpis.... STRASZNE.

0

@kkbarca Widzę tu kilka opcji:

To fake albo ktoś źle przetłumaczył.

Albo chłop nie wie o czym mówi i dopiero (oby jak najpóźniej) się przekona co to znaczy kogoś stracić.

Chociaż trudno mi sobie wyobrazić żeby ktoś coś takiego powiedział.

0

@PatrykBarca Przecież chyba nikt nie wierzy że to jest na serio.

0

@BorzyKrzys Kliknijcie na to i przeczytajcie całość bo naprawdę można się pośmiać. Cały misterny plan zrealizowany hahaha.

0

@Anonymus0608 Ja tam wolałem Duńczyka. No bo sorry ale czarny niemiec to trochę podejrzany haha.

On mi się już zawsze będzie kojarzył z tym jak biegł bodajże w meczu z Japonią na mundialu.

0

@Emhyr W końcu po roku pracy Xaviego widać tu trójkąty o których mówił na pierwszym treningu. Oby nie pierwszy i ostatni raz.

1

@sevs Biegałem po kanałach w Elden Ring. Aż doszedłem do bossa ale zabił mnie 3 razy i zostawiłem na jutro (nie wygląda na jakiegoś trudnego). A teraz czytam książkę.

3

Laporta właśnie powiedział Xaviemu "wzmocnień nie będzie".

2

Co to miało być......

0

Szkoda tylko ligi mistrzów... Gdyby sędziowanie było lepsze to kto wie. A odbiór sezonu (do tej pory) był by trochę inny.

1

Młodzież do boju.

1

No gdzieżby strzelił......

0

Ale zagranie FdJ.... Głupia kartka.

8

Mam nadzieję że Xavi teraz mówi coś w stylu "masz frajera to go duś" a nie "teraz spokojnie".

0

@Faro Co z tego że "real fatalny"? Real jest taki jaki się mu pozwoli być.
Całkowicie my ich zmiażdżyli w pierwszej.
A to takie trochę umniejszanie.

0

Brawo. Ciśniemy ich dalej. 4:0 tak jak kiedyś.

1

Grać dalej. Nie włączać trybu ci..y.

1

Mam nadzieję że my będziemy tak grać cały mecz a nie jedną połowę.

1

Ja pie..... Jaka dobitka.

2

Tottenham nie istnieje.

0

Co za idiota w bramce.

0

@Transu96 Czy nie lepiej / zabawniej jest zrobić coś samemu? Teraz gram w Elden Ring i sam sobie robię bulid. Lepszy czy gorszy wyjdzie to taki będzie chodzi o zabawę i inwencję. Tym bardziej że to gra single (tak jak Wiesiek).

0

@pepo_barcarzadzi Mi się wydaje że to jest kwestia konkretniej osoby. Są dziewczyny które mi się bardziej podobają blond a inne brunetki czy rude. Ale to może kwestia nazwijmy to przyzwyczajenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?