0

@cris2706 Jeszcze daleko do czegokolwiek.

0

Już miałam pisać gdzie jest Kessie bo bida z nędza.

1

Kurde podaj i do pustej.

0

Kurde. Gnieciemy ale strzałów mało.

1

Kessie powinien strzelać moim zdaniem.

0

Kurde... Szkoda. Ale na razie i tak dobrze to wygląda.

2

Dobra. Teraz my musimy.

1

Nie wiem co ten sędzia widzi że doliczył 8 minut. Przy karnym nie było varu. Na czas też nie grają.

1

Brawa. Tylko spokojnie.

1

Masakra... Ale gdyby go nie zatrzymał to by doszedł do piłki.

0

@Bogan Nie ważne. Ważne że trzeba by od niemca wyciągnąć ile się da. Musimy zacząć wysoko żeby potem zejść do tego co naprawdę chcemy. Zaczniemy od 450 potem z bólem serca sprzedamy za 300 tak to widzę :)

0

@ptrx Nie można się bawić z obiema. Bo się kończy samenu.

PS: Wiem że to spoiler ale bądźmy szczerzy ta gra ma z 10 lat to jak spoilerować Gothica albo Warcrafta.

0

@MesQueUnClub_87 Z tym zadaniem "Każdy podnosząc kieliszek wie, że zdrowszy od tego nie będzie" bym się kłócił. Otóż są na świecie ewenementy co im się wydaje że po alkoholu są niezniszczalni.

Powiedzmy raczej że nikt normalny wie. Ale też nikt normalny nie pije co drugi dzień do pożygu że się tak wyrażę. A najgorsze w ewenementach jest to że nic do nich nie dociera puki się nie wyp..... A i wtedy nie zawsze.

0

@Kgorecki2500 Triss dużo ładniejsza. Poza tym z tego co się orientuję Yennefer to jest stara baba. Coś jak Morathi z Warhammera odmładza się za pomocą magii (ale tu się mogę mylić bo nie czytałem książek tylko mi na gry online w komentarzach coś migneło kiedyś).

12

@Kessie A Ronaldo się kopie po czole u Araba. Suarez > Ronaldo.

0

@denying Może nie 4,5 ale 45 milionów to bym wcale nie był zdziwiony. W naszym położeniu plus argument typu "on ma kontuzję non stop" i mogą się rzucić na ochłapy.

A taki np Mudryk 100 baniek.

16

35 letni Robert 50 milionów. No to chłopaki Fati 20 lat cena wywoławcza jak dla was 450 milionów.

0

@bartas97 Na tej stronie MIELIBYŚMY to się tyczy Barcelony a nie prześcieradeł.

1

@Fabik87 Masakryczna ta "muzyka" w tym filmie jest....

12

"Przyspieszył" ON? Hahahaha hahahahahahaha

0

@QQL5 Ciekawe czy chociaż 1 z tych 21 był błędnie odrzucony. Bo wczoraj widziałem że właśnie o to kwiczą że 21 im nie uznali.

Raczej kwik bo ciężej kantować.

0

@Jagr Tylko jeden z Dallas. Myślałem że będzie więcej.

1

@koziar No niestety. Hasło ma ponad 120 lat. I od tego czasu dużo się zmieniło. Teraz bez kasy (dużej kasy) szansę żeby coś wygrać są iluzoryczne. 10-15 lat temu my wygrywali bo była złota generacja ale to była jedna na 120 lat. Wcześniej rynek był inny i nawet bez wielkiego sponsoringu można było sprowadzić np Ronaldinho czy Maradonę.

Mi w sumie brakuje UNICEF na przodzie ale rynek jest bezlitosny w czasach szejków i ludzi jak ten gość z Chelsea my nie mamy właściciela jak PSG więc musimy sobie radzić.

Albo to albo obawiam się przeciętność (i to nie krótkotrwała). I tu nawet nie chodzi tylko o transfery. Ale o pensję bo za chwilę nie bylibyśmy konkurencyjni. Taki Kunde np może i się zgodzi zarabiać mniej niż mu da inny ale czy by się zgodził zarabiać 10 razy mniej? Wątpię.

A bez kasy tak by mogło być.

0

@Ronin47 Barcelona będzie miała problem tak długo jak będzie tebas.

Już on coś sobie uwidzi wystarczy spojrzeć jakie są fikołki robione z Gavim.

3

Pojechał ładnie.

0

@NeKenI Ciekawostka. Podobno człowiek pierwszy raz jedzący powiedzmy krokodyla uważa że smakuje on jak np kurczak. Z tego co słyszałem po wyjściu na powierzchnię księżyca astronauci stwierdzili że pachnie jak proch strzelniczy. Jest to spowodowane tym że mózg w nieznanych okolicznościach próbuje się odnaleźć.

Więc jest możliwość że tam wcale nie musi być tego ozonu. Ten zapach po dłuższym zapoznaniu może nawet nie być taki jak się wydaje.

2

@don'T.R.I.P.e Fakt faktem że to jakiś szajs.

1

@MyjorMa Nie mówię że takie proporcje ale bądźmy obiektywni. Mecz z City czy finał z Liverpoolem to był fart i bramkarz. Wcześniej błędy sędziów były i dlatego jest legenda że real zarządza meczami.

0

Bo jak to zawsze jest mówione po lidze mistrzów "real umie cierpieć". A nikt nie mówi że mają więcej szczęścia niż rozumu i zaj..... bramkarza.

0

@Rust_Cohle Mnie by raczej zastanowiło co z tą konsolą jest nie tak skoro nowa kosztuje prawie trójkę a tu dwa. Rozumiem że 2500 bo używka ale 2000 to trochę mało i podejrzane haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?