0

@PieN Bardziej się zastanawiam czy to prawda jest.

0

@Gomess Zgoda. Ale było wielu takich którym np zmiana otoczenia albo stylu gry pomogła / zaszkodziła i tak może być w tych przypadkach.

Myślę że Xavi sam siebie nie sabotuje. Gdyby gość spełniał oczekiwania to by grał i tyle.

1

@Ojciec5tkidzieci O Puiga też się prawie wszyscy rzucali. Mimo iż u 4-5 trenerów nie grał. Ludzie kogoś sobie uwodzą i uważają że powinien grać.

A może ten gość jest cienki i dlatego nie gra? Trener go widzi na treningu i widocznie coś jest nie tak albo po prostu są lepsi od niego piłkarsko lub taktycznie.

Bierzemy to pod uwagę czy Torre ma grać albo Xavi out?

I oczywiście Xavi do stycznia :) 8W 0L ale do stycznia i c....

0

@R_da_Souza_Faria A no tak było coś. Faktycznie zapomniałem.

Jeśli ta strona z płacą jest dobra to widzę Balde bieda. Ciekawe czy się pożycza od chłopaków :)

4

Kolejny którego trzeba by pożegnać jednak w przeciwieństwie do Alby czy Busquetsa on zawsze był "zapchajdziurą". Mam wrażenie że jest tu tylko dlatego że x lat temu strzelił gola z PSG. A kontrakt pewnie nie mały bo kilka razy przedłużany.

0

@require Mam nadzieję. Nie wiem kto to jest ale z artykułu wynika że nikt ciekawy.

1

Nie wiem jak można oglądać takich ludzi ale naprawdę nóż się w kieszeni otwiera.

https://www.psy.pl/artykuly/aktualnosci/pies-odebrany-od-patostreamera

0

Nosz..... Szkoda Marca

0

@avanes Fati. Może mu zacznie lepiej iść.

0

No i spokój.....

1

Lewego trzyma od sylwestra chyba jeszcze.

0

@DonAndresFCB Nie wiem czy Balde czy bardziej ten co szybko zagrał wolnego. Gavi albo Pedri chyba.

0

Może i bez formy ale liczby ma w miarę.

0

@El dominatore Gorzej że to właśnie może być ich forma.

0

Dwa pytania.
Jak nam idzie? Jako że nie oglądam pierwszej połowy.

I drugie skąd się wzięła ksywa sztanga? Bo widzę że jest to często używane a nie wiem skąd to jest.

0

@IronSanHybrid W tym przypadku bym się raczej martwił tym co dzieci odziedziczą po matce....

0

@negreanu Pytanie czy kupił bilet bo jak tak to grzecznie proszę się odpie.....

8

@urbipl Co w tym dziwnego? Kiedyś na history był przytoczony fragment dziennika mieszkańca Berlina z 10 maja 1945 gdzie było napisane mniej więcej "z jakiegoś powodu wszyscy na świecie uważają nas za winnych tego co się stało". Skoro wtedy byli zdziwieni to co się dziwić teraz po tylu latach wybielania i zaklamywania historii. Od 70 lat pier.... o "polskich obozach koncentracyjnych". Biorą udział w obchodach D-Day razem z aliantami. Angela Merkel wygładza pogląd że "Niemcy byli okupowani przez nazistów" a wszyscy siedzą cicho.

0

1

@IronSanHybrid Kiedyś był De Gea w Realu i też padło.

0

@Emhyr No gdyby tak dali 200 to kto wie może w przyszłym okienku było by kilka transferów możliwych. Tak ze 2-3 na łączną kwotę 10 milionów euro oczywiście trzeba by kogoś jeszcze sprzedać żeby to wszystko porejestrować ale jakież byłyby emocje....

0

@SkilledHydra16 Grał chwilę z pewnym gościem co tam poszedł od nas. To się nie może nie udać :)

4

@avanes Tusk. Komuniści w sejmie. Glapinski czy jak tam się nazywa ten wróżbita z banku. Numerolog Niedzielski. No i oczywiście Antoni.

Polak dużo zniesie.

11

@Pawel13sz Sprzedali go.

1

@LS Nie bo nie do każdej produkcji takie wątki się nadają. Przykładowo co do takiego "Gladiatora" lub "Przemytnika" wniósł by taki wątek?

1

@Bezhistorii Też tak pomyślałem haha. Pierwsza myśl "nosz k... następny w ważnym momencie sezonu". Ale za chwilę " chwila to nie nasz".

0

@Piorun No w sumie z Ezio się zgodzę. W Wiedźmina nie grałem.

Od siebie dodał bym Warcrafta od jedynki do któregoś dodatku do WoW'a. Do którego to już by się trzeba zastanowić. Ale myślę że historia zaczęła się rozłazić przy zabawach z czasem w końcu MoP przez Warlords of Draenor.

0

@marcin62 Masakra. Zgwałcona i to powinno wystarczyć do przeprowadzenia aborcji i lekarz nie powinno mieć nic do gadania.

0

@marcin62 "zaraz wjada jacyś masoni, cthulhu i reptilianie?" Kolego nie wyjdą. MY tu byli pierwsi to wy żałosne ludziki uciekliscie z laboratorium ale wasz czas się kończy xD

PS: Widzę że się pięknie bawicie w nocy 1-2 a tu dyskusja o lgbt+q trwa.

0

@marcin62 Spoko teraz mają taki Mental że się podniosą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?