Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Może. Nie grałem w Fifę już lata więc nie wiem jak to tam liczy i się po prostu zastanawiam czy nie zbugowane.
1
@Bezhistorii Wiadereczko dla Pana?
1
@Kgorecki2500 Ciekawe że niby miało 4 właścicieli a statystyki same zera.
0
Ile jest zmian w PL? Bo na flashscore widzę że Chelsea vs Southampton po 6.
3
Nie mam więcej pytań:
https://wpolityce.pl/swiat/634870-poslowie-do-hiszpanskiego-parlamentu-za-legalizacja-zoofilii
29
Można się z niej śmiać ale trzeba ją doceniać piękna Polska ekstraklasa:
0
@Emhyr Ciekawe jakoś nie słychać narzekań na Real że mało strzela. A u nas jak wygrywamy po 1:0 to wielkie "aj wai".
0
@Emhyr Pewnie muzykę puścili i chłopu się włączył Michael Jackson a ludzie szukają sensacji.
1
@Kinginiesta No to swoją drogą. Wiadomo że wina jest po obu stronach. Psy nie powinny latać przy ulicy. Co nie zmienia faktu że baba powinna stracić prawo jazdy. Albo jadę albo patrzę na telefon.
0
@sendesara @agaFCB Ale jednak była ta przerwa chwilę no to odpoczęli w jakimś stopniu.
0
@sendesara Czyli Pedri nie najwięcej jednak. 76% szczerze mówiąc myślałem że ma więcej. Na mundialu też szybko pojechali do domu.
0
W tej całej sytuacji z psem zastanawia jakie kary są zagadanie przez telefon przy prowadzeniu samochodu. Pewnie jej walną punkty i się na tym skończy. No chyba że ostatnio coś się zmieniło.
0
@Cotutajsiedzieje Ostatnio chyba z Malmö FF więc w porównaniu z polską ligą raczej wysoki poziom.
0
@MarioVeB! A jaki był obraz na koniec?
0
@MarioVeB! Laporta przynajmniej miał sukcesy i w miarę finanse wyglądały a ten b*c zostawił tylko gruz.
2
Nie pokazujcie tu jego mordy bo się robi słabo. Można dać inne zdjęcie.
1
Dla graczy.
Dziś jest pierwsza rocznica premiery Total War: Warhammer III.
Z tej okazji wszedł (już wczoraj) patch 2.4.0.
Patch ten jest o tyle istotny że udostępnia tryb Immortal Empires (połączona mape z trzech gier) dla WSZYSTKICH którzy posiadają część trzecią. Wcześniej wymagane były wszystkie trzy gry. Dodatkowo jeśli chcemy zagrać np mrocznymi elfami nie musimy kupować drugiej części można kupić DLC które zawiera lorda z tej rasy.
Z tej okazji pojawił się nowy trailer (oglądać do końca).
For Sigmar.
0
@Mow_mi_Douglas Nie wiem ale podejrzanie to wygląda. Od momentu gadania o superlidze sędziowie nie odgwizdali kilku ewidentnych karnych dla nas. Może to jest tylko takie wrażenie że to jest powiązane ale ja to tak widzę bo to co się działo w LM i teraz to jest skandal i to w erze var.
0
@Martwy A niech dymi jak ma rację. Kartkę dostał za dym gdzie nie było rogu a powinien być.
0
@arasz1819 Też się nad tym zastanawiałem w trakcie meczu i nie pamiętam. Może były ze dwa ale bym się o to nie zakładał.
1
@girlanda Ja nie wiem na czym kto żeruje. Dla mnie to że na takie coś ktoś pozwala to jest znak upadku cywilizacji. To nie jest pierwszy taki przypadek że chłop udaję kobietę i go z kobietami umieszczają. W Anglii była w zeszłym roku afera ponieważ osadzony - oszadzona zgwałcił osadzoną i nie zgadniesz czym (podpowiedz tym co faceci mają w gaciach).
Każde badanie DNA pokaże że yo jest chłop czy się podda operacji jednej czy milionowi może sobie nawet wycharatać klejnoty i zjeść tone hormonów czy co oni tam robią.
Skoro mówisz że zrobiono to ze"
względu na problemy psychiczne pacjenta" to niech go zamkną w psychiatryku skoro widoczne ma chłop odchyły a jak widać ma i to że szkoda gadać.
2
Chory świat.... Aż się chce ż..... Czy naprawdę musi dojść do wojny żeby się ludzie obudzili?
https://www.fronda.pl/a/Kanada-Transplciowy-gwalciciel-pedofil-i-kanibal-przeniesiony-do-wiezienia-dla-kobiet-z-dziecmi,211549.html
PS: Ciekawy patent. Idę do paki stwierdzam że czuję się kobietą i proszę albo nawet DOMAGAM się umieszczenia w więzieniu dla kobiet bo inaczej transfobia czy jak się to nazywa.
0
Kunde dziś ma dzień...
0
Kunde drugi raz? A spalony by był gdyby nie dotykał.
Edit: w sumie to chyba FdJ zagrał.
0
Jest wóz z węglem.
0
Kurde.... Centymetry.
1
Co Wy mówicie że 2 bezsensowne kartki jak u nas ma tylko Alba wg flashscore.
1
W sumie ławka to jest drewno jak mało.
0
Ale ich zrobił pięknie.
0
Alonso vs wóz z węglem: kto szybszy kto zwrotniejszy?