Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pier... Chłop w Barcelonie nie przyjmie piłki w takiej sytuacji.
3
Ledwo ale wpadło.
3
Sami ich podpinamy do tlenu.
0
Lewy pijany czy co? Haha.
0
"Xavi: Jeśli w tym sezonie nie będzie pucharów, to mnie pozabijacie". Nosz k.... wydało się xD
1
https://naekranie.pl/lekkie/benedict-cumberbatch-odszkodowanie-barbados-handel-niewolnikami-1672746838
No to jest już przesada.
0
No naprawdę nie wiem co powiedzieć....
0
@Kgorecki2500 Ja bym się księdza zapytał czy zamierza grać w Diablo IV (gdyby oczywiście szedł jakiś młodszy).
0
@Medium Ale są super ekologiczne!!
Zwłaszcza że ci co je promują nie wiedzą z czego się robi papier hahaha.
2
Skoro nie mogła grać to niestety powinno być po nas. Pytanie kto do tego dopuścił?
Bo wynik a nawet to czy ona kopnęła piłkę tu nie ma znaczenia niestety.
13
Dawac go tu. Nie dość że przyszedł za taniochę (albo za darmo nie pamiętam) to go jeszcze sprzedali z zyskiem a teraz gdyby wrócił to sytuacja win win win.
10
@hayek Jak masz ubezpieczony dom to ja do Ciebie przyjadę wezmę sobie pralkę czy TV ok? Tylko mnie nie atakuj jak będę to wynosił bo szkoda żeby się uszkodziło.
4
@Lionel_Messi10 No ładnie wsadził bo to co maścił w finale to dramat dobrze że to się źle nie skończyło.
0
@eckov Właśnie o to chodzi że przepłacone bo nie mówię że oni są (lub byli w momencie transferu) źli. Ale jak się płaci bo hype to się przepłaca. Tak samo może się skończyć Raphinha. Ktoś sobie na siłę uwidział Raphinha i dali za niego chyba ze 60 baniek. Czy słusznie? Czas pokaże.
0
@doc Ktoś w ogóle widział coś więcej tego Moukoko? Bo wszyscy go chcą a przypominam jak my wychodzimy na transferach których "wszyscy chcą" zrobił się hype na Dembele na Cou i Griza i przyszli a co pokazali w stosunku do ceny to każdy wie.
0
Gdyby ktoś był zainteresowany to jutro tj 11 stycznia na PC ruszają testy Company of Heroes 3.
https://www.ppe.pl/news/311669/company-of-heroes-3-z-okazja-do-sprawdzenia-gameplayu-przed-sama-premiera-na-pc-i-konsolach.html
0
@Kondziubarca Mamy tak żałosną grupę eliminacyjną że powinniśmy robić kadrę na "za 4 lata". Nie oszukujmy się żeby nie wyjść z tej grupy trzeba się będzie wykazać.
Powinien przyjść trener i jasna informacja "chłop jest przynajmniej do po mundialu w stanach wynik na euro nie ma znaczenia" i wtedy można coś budować a nie przyjdzie jakiś biedak na 1.5 roku i po euro znów rusza karuzela.
0
@Rust_Cohle Fakt chyba najlepsza piosenka z bajki jaka była w polskiej wersji językowej. Bajka też w sumie fajna a oglądałem ją tylko dlatego (przynajmniej z początku jak chyba na jetix chodziła) że od 2005 gram w World of Warcraft szamanem haha.
Podobno mięli robić remake albo dwójkę ale nie śledziłem tematu potem.
W sumie jest dużo takich piosenek pokemony w polskiej wersji też miały fajną czołówkę. Smerfy czy Gumisie też. Poza tym to jeszcze pamiętam z Pocahontas chyba Edyta Górniak śpiewała. Piosenki z Króla Lwa też mają w sobie coś.
I oczywiście piosenka do Herkulesa Go the Distance Boltona (to już po angielsku ale warto wspomnieć bo to jest masterclass).
1
@Kgorecki2500 To jest gość przez którego kibicuję Barcelonie. Więc bym się cieszył (gdybym grał w fife).
0
@barcu$ Skąd to jest bo bez źródła to równie dobrze może być ściema.
0
@pepo_barcarzadzi Nie specjalnie czekam na nowe filmy czy seriale teraz. Wszędzie wpychają tzw. "równość" nawet jak to nie pasuję. Wystarczy wspomnieć co zrobili z Wiedzmina czy Pierścieni władzy.
Za chwilę dajmy na to się okaże że Maximus miał syna czarnego który przeżył masakre z pierwszej części.
Tylko po to żeby był tak jak ten elf od Amazonu jest żeby był i po nic innego.
I od razu mówię (gdyby się ktoś chciał przyczepić) nie mam nic do czarnych niech sobie grają ale w rolach do których pasują.
Przykladowo coś ostatnio mówili o serialu z uniwersum Warhammer'a. Tam jest caly legion czarnoskórych i skoro tacy byli w materiałach źródłowych to tacy mają być w ewentualnych serialach filmach czy grach i był bym tak samo zły gdyby Volkan (lub ktokolwiek z Salamander) był biały.
0
@TaughtMule Jak się okazało nie trzeba wprowadzać socjalizmu karabinem wystarczy się usadowić we władzach poszczególnych krajów.
1
@Medium Nie działa. Jak nie będzie woli rzucić tego syfu to będziesz kopcił(a) jak lokomotywa mając naklejone plastry na całej ręce jednocześnie żując całą paczkę gum.
1
Polecam każdemu obejrzeć najlepiej razem z dziećmi. Film o tym co to jest socjalizm i skąd się bierze inflacja.
3
@Emhyr Chyba jak Dembele zrobi edycje drużyny w fifie.
1
@urbipl No ale nie w charakterze podejrzanego. Nic mu nie zrobią tylko złoży zeznania i nara.
0
Dobrze że Puyol 2.0 (może) się rodzi.
0
Ale panika... A tu jeszcze 5 minut.
1
Ja pier.... Jakaś zmyłka a nie walić na oślep.
0
Przynajmniej trafił do bramki może się przełamie.