0

Ja pier... Chłop w Barcelonie nie przyjmie piłki w takiej sytuacji.

3

Ledwo ale wpadło.

3

Sami ich podpinamy do tlenu.

0

Lewy pijany czy co? Haha.

0

"Xavi: Jeśli w tym sezonie nie będzie pucharów, to mnie pozabijacie". Nosz k.... wydało się xD

0

No naprawdę nie wiem co powiedzieć....


0

@Kgorecki2500 Ja bym się księdza zapytał czy zamierza grać w Diablo IV (gdyby oczywiście szedł jakiś młodszy).

0

@Medium Ale są super ekologiczne!!
Zwłaszcza że ci co je promują nie wiedzą z czego się robi papier hahaha.

2

Skoro nie mogła grać to niestety powinno być po nas. Pytanie kto do tego dopuścił?
Bo wynik a nawet to czy ona kopnęła piłkę tu nie ma znaczenia niestety.

13

Dawac go tu. Nie dość że przyszedł za taniochę (albo za darmo nie pamiętam) to go jeszcze sprzedali z zyskiem a teraz gdyby wrócił to sytuacja win win win.

10

@hayek Jak masz ubezpieczony dom to ja do Ciebie przyjadę wezmę sobie pralkę czy TV ok? Tylko mnie nie atakuj jak będę to wynosił bo szkoda żeby się uszkodziło.

4

@Lionel_Messi10 No ładnie wsadził bo to co maścił w finale to dramat dobrze że to się źle nie skończyło.

0

@eckov Właśnie o to chodzi że przepłacone bo nie mówię że oni są (lub byli w momencie transferu) źli. Ale jak się płaci bo hype to się przepłaca. Tak samo może się skończyć Raphinha. Ktoś sobie na siłę uwidział Raphinha i dali za niego chyba ze 60 baniek. Czy słusznie? Czas pokaże.

0

@doc Ktoś w ogóle widział coś więcej tego Moukoko? Bo wszyscy go chcą a przypominam jak my wychodzimy na transferach których "wszyscy chcą" zrobił się hype na Dembele na Cou i Griza i przyszli a co pokazali w stosunku do ceny to każdy wie.

0

Gdyby ktoś był zainteresowany to jutro tj 11 stycznia na PC ruszają testy Company of Heroes 3.

https://www.ppe.pl/news/311669/company-of-heroes-3-z-okazja-do-sprawdzenia-gameplayu-przed-sama-premiera-na-pc-i-konsolach.html

0

@Kondziubarca Mamy tak żałosną grupę eliminacyjną że powinniśmy robić kadrę na "za 4 lata". Nie oszukujmy się żeby nie wyjść z tej grupy trzeba się będzie wykazać.

Powinien przyjść trener i jasna informacja "chłop jest przynajmniej do po mundialu w stanach wynik na euro nie ma znaczenia" i wtedy można coś budować a nie przyjdzie jakiś biedak na 1.5 roku i po euro znów rusza karuzela.

0

@Rust_Cohle Fakt chyba najlepsza piosenka z bajki jaka była w polskiej wersji językowej. Bajka też w sumie fajna a oglądałem ją tylko dlatego (przynajmniej z początku jak chyba na jetix chodziła) że od 2005 gram w World of Warcraft szamanem haha.

Podobno mięli robić remake albo dwójkę ale nie śledziłem tematu potem.

W sumie jest dużo takich piosenek pokemony w polskiej wersji też miały fajną czołówkę. Smerfy czy Gumisie też. Poza tym to jeszcze pamiętam z Pocahontas chyba Edyta Górniak śpiewała. Piosenki z Króla Lwa też mają w sobie coś.

I oczywiście piosenka do Herkulesa Go the Distance Boltona (to już po angielsku ale warto wspomnieć bo to jest masterclass).

1

@Kgorecki2500 To jest gość przez którego kibicuję Barcelonie. Więc bym się cieszył (gdybym grał w fife).

0

@barcu$ Skąd to jest bo bez źródła to równie dobrze może być ściema.

0

@pepo_barcarzadzi Nie specjalnie czekam na nowe filmy czy seriale teraz. Wszędzie wpychają tzw. "równość" nawet jak to nie pasuję. Wystarczy wspomnieć co zrobili z Wiedzmina czy Pierścieni władzy.

Za chwilę dajmy na to się okaże że Maximus miał syna czarnego który przeżył masakre z pierwszej części.
Tylko po to żeby był tak jak ten elf od Amazonu jest żeby był i po nic innego.

I od razu mówię (gdyby się ktoś chciał przyczepić) nie mam nic do czarnych niech sobie grają ale w rolach do których pasują.

Przykladowo coś ostatnio mówili o serialu z uniwersum Warhammer'a. Tam jest caly legion czarnoskórych i skoro tacy byli w materiałach źródłowych to tacy mają być w ewentualnych serialach filmach czy grach i był bym tak samo zły gdyby Volkan (lub ktokolwiek z Salamander) był biały.

0

@TaughtMule Jak się okazało nie trzeba wprowadzać socjalizmu karabinem wystarczy się usadowić we władzach poszczególnych krajów.

1

@Medium Nie działa. Jak nie będzie woli rzucić tego syfu to będziesz kopcił(a) jak lokomotywa mając naklejone plastry na całej ręce jednocześnie żując całą paczkę gum.

1

Polecam każdemu obejrzeć najlepiej razem z dziećmi. Film o tym co to jest socjalizm i skąd się bierze inflacja.


3

@Emhyr Chyba jak Dembele zrobi edycje drużyny w fifie.

1

@urbipl No ale nie w charakterze podejrzanego. Nic mu nie zrobią tylko złoży zeznania i nara.

0

Dobrze że Puyol 2.0 (może) się rodzi.

0

Ale panika... A tu jeszcze 5 minut.

1

Ja pier.... Jakaś zmyłka a nie walić na oślep.

0

Przynajmniej trafił do bramki może się przełamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?