0

Nie wiem czy to prawda ale jak ktoś umie po rusku to może sprawdzić.

https://www.rp.pl/polityka/art37672791-miedwiediew-przewiduje-rozbior-polski-to-moze-sie-wydarzyc-w-2023-roku

Nie wiem co oni tam palą ale chyba nie zdrowe bo wizję jak po bagiennym zielu.

3

@NeKenI Psy. Bo pies zawsze się cieszy jak przychodzisz. Kot za to może pójść w p... i go nie ma dwa tygodnie.

Miałem psa przez prawie 18 lat... Ale niestety nic nie trwa wiecznie. To jest w sumie jedyna wada psów żyją krótko w porównaniu do ludzi. 18 lat niby wydaje się długo a jednak nie...

0

@Faro Jak masz czas to możesz mi wysłać na priv albo tu to może ktoś skorzysta. To może kiedyś zrobie bo na razie tłukę Elden Ring.

Z tego co patrzyłem to nie jest mod do pesa (przynajmniej tak mi się wydaje) bo jest instalka zdaję się 16gb.

Ciekawe jak tam wygląda gameplay w porównaniu do np fify.

0

@Faro I tak gram tylko offline albo z bracmi nazwijmy to w "coopie".

0

@Faro Ciekawe. Co to za gra dokładnie (pes który)? Jakie mody tu są zrobione? Ile tam jest lig? I czy może się orientujesz czy jest tam tryb że robisz zawodnika i grasz jednym?

0

@GuerillaAthletic Kiedyś oglądałem wrestling na orange chyba. Tam były też fajne dziewczyny.

11

@barcelonaLM Najlepszy to jest ten puchar za ligę konferencji... Dlaczego w takim razie nie wliczają olimpiady co Leo wygrał?

1

@escarabajo Raczej bym z tego powodu płakał. Sprawa powinna być załatwiona max kilka lat po wojnie a duża część tych c... żyła w najlepsze i to na dobrym poziomie w fajnym miejscu.

1

@Volk Czy bym to sprzedał na jego miejscu - Nie. On kasy ma w ... i milion go nie uratuje. A to bardzo ciekawa pamiątka. No bo pucharu i tak im nie dadzą z tego co kojarzę.

2

@_Adek_02_ Nigdy tego nie oglądałem.

12

Z okazji świąt Wszystkiego najlepszego wszystkim. Żeby prezety sprawiły radość ale cytując klasyka

"Careful what you wish you may regret it"

https://zapodaj.net/2a844d9ec20a6.jpg.html

0

@marcin62 Mam nadzieję że deal Microsoftu przejdzie i to zj..... activision zniknie. To co zrobili dziady z Blizzardem to jest najwiekszy szajs w branży. Największym kuriozum ostatnich czasów było wywalenie ludzi z projektu Reforged bo było mało preorderów.

Niech Microsoft przywróci Warcrafta albo chociaż zrobią normalne reforged bo pod activision może tylko zdechnąć.

0

@draxidox Po c... się w ogóle testować....

1

@MesQueUnClub_87 Zawsze mnie dziwi wydawanie na to kasy. Przecież to jest jak palenie forsy w piecu. To nie jest gra na lata typu jakieś mmo czy PoE gdzie można właśnie zakładać wsparcie przez lata.

Fifa to nawet nie "żyje" rok. To nie jest gra single na dobrą sprawę bo do niej nie wrócisz za rok czy dwa a nawet jeśli to FUT czy jak to się tam nazywa już nie będzie działał.

Już lepiej sobie kupić skina w jakiejś trwalszej grze albo inną grę.

1

@Cotutajsiedzieje W to akurat nie uwierzę. Nie wydaję mi się żeby Ronaldo chciał do nas przyjść.

1

@Aragorn33 Miał rację o urzędnikach. Wiadomo że musimy tam kogoś mieć tylko że u nas to nie są nasi przedstawiciele. Niby polscy politycy a głosują przeciw nam. I to równo PiS i PO jak patrzysz na różne sytuacje.

Czy nam się Unia opłaca to też można by dyskutować tym bardziej teraz. Coraz więcej pomysłów na wprowadzanie podatków.

Limity na wytwarzanie mleka czy innych artykułów kiedyś też były po co? Po to żeby rolnicy z krajów "nowych" nie zalali rynku? Dziady dbają o własne interesy a nie o ogół obywateli unii.

Pierniczenie o praworządności w Polsce. A kiedy w Hiszpanii czy Francji pałują ludzi cisza. Dlaczego?

Kopalnie w Polsce zabijają na zlecenie unii i nikogo w Brukseli nie obchodzi że tu drogo. Jakieś kary dzienne bo im tak pasuje.

Jawne straszenie Włochów przed wyborami praktycznie na zasadzie jeśli nie wygrają ci co chcemy to mamy możliwość działania jak na Węgrzech czy w Polsce. Ale tu będą bredzić o demokracji.

Moim zdaniem unia w obecnej formie jest do zaorania. Szkopy każdego chcą traktować jak wasala a powinno być jasne zasady i równe traktowanie. Pomijam że większość stanowisk jest tam obsadzana bez jakiegokolwiek nadzoru ze strony obywateli. A że korupcja kwitnie to chyba nikt nie ma wątpliwości po ostatnich wydarzeniach.

11

Praktycznie wszyscy w mediach czy sejmie a nawet "zwykli ludzie" się z niego śmiali. Ale jak pokazała przyszłość miał bardzo dużo racji.


0

@tomek8756 Musiał trafić na dobrego sędziego 700 tysięcy za zniesławienie.... ładnie. Prezydenta nazywaki zdaję się debilem. Straż graniczna była nazywana mordercami. I było spoko ale widzę (zd)Radek świętszy od papieża.

Fakt jest taki że jako minister spraw zagranicznych wcale się nie popisał co on załatwił dla Polski poza pier... że nas szanują za granicą? Bo szacunek to nie klepanie po pleckach.

Zresztą żaden polityk "po komunie" nie zrobił nic dla Polski za granicą. Wystarczy popatrzeć jak wyglądał deal na gaz z ruskimi za PSL. Najdroższy gaz w Europie. Wizy do USA znieśli z łaski nie dawno. A polecieliśmy do Iraku czy Afganistanu i co z tego było? Nic bo Kwach chciał zostać szefem NATO hahahaha. Na wszystko się godzimy a potem wypłacali odszkodowania terrorystą.

0

@BorzyKrzys Co to jest w ogóle za gościu?

1

@Nano22 Typowy przykład wszyscy źli tylko ja zaje.... Ale on się nie przebił nie u jednego trenera a nawet nie u dwóch tylko u zdaję się piątki trenerów w tym Xaviego który jeszcze w Katarze go chwalił. Jednak kiedy zobaczył go na żywo w dłuższej perspektywie widoczne się załamał.

2

@Kondziubarca Wiadomo że będziemy walczyć z ruskimi do ostatniego Ukraińca.

11

@Comentateiro Bo to jest tak że poziom trudności turnieju rośnie w zależności czy wygrywa Ronaldo. Gdy wygrywa robi coś niemożliwego sam przeciw wszystkim nawet przeciw własnej drużynie chciało by się powiedzieć Ostatni Mohikanin.

W sumie to nawet 3 mundiale Pele nie są wartę ligi konferencji Ronaldo (no bo przecież nie Portugalii).

A już gdy wygrywa Leo to już w ogóle każdy z ulicy zrobił by to samo a jego do tego ciągnie drużyna i sędziowie wszystko jest ustawione pod niego nawet piłką sterują krasnoludki żeby do bramki wpadała.

7

@SkN Mam nadzieję że chociaż szkopów wywalą.

0

@VegetaPolska Skąd takie informacje?

0

@Rust_Cohle
Puyol i Mike Modano w sumie tyle kiedyś kibicowałem New Orlean Hornets ale ostatnio nie oglądam NBA.
Wiadomo że można by wymieniać cała Barcelonę ale to bez sensu.

0

0

@Emhyr Dzwon k... Na uj czekasz?

1

@Death_voice Wiedział że zje.... bo stracił i poszło na 2:2.

1

@BarcArs Wczoraj był tam taki pies z białym na oczach (nie pamiętam imienia) dziś go nie widzę. Nie ma go też w "nakarmionych". Ciekawe co się z tym psem stało.

Edit: Ok widzę go jest nakarmiony.

PS :Straszna głupota że można albo psa albo kota.

0

@Cotutajsiedzieje Szansę będzie miał bo pewnie wystąpi (no chyba że się nie zakwalifikują co jest raczej niemożliwe). Druga sprawa jaka będzie reprezentacja za 4 lata kto skończy kto się rozwinie. Jak zmienią się inni bo np Hiszpania będzie mieć za 4 czy 8 lat topową pomoc ( przynajmniej taką mam nadzieję).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?